Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Anglijos Premier lyga: Manchester City - Arsenal apžvalgaSekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyks tikras desertas – „Manchester City“ namuose priima Londono „Arsenal“ komandą. Turnyrinėje lentelėje šios dvi komandos neturi nieko bendro, tačiau ir vieniems, ir kitiems pergalė yra itin svarbi.


Praėjusiame ture „Arsenal“ komanda namuose įrodė pranašumą prieš „Cardiff“, kai tuo metu Pepo Guardiolos kariauna buvo sensacingai nugalėta „Newcastle“ futbolininkų.


„Manchester City“ vis dar kovoja dėl titulo, todėl trys taškai yra aukso vertės. „Liverpool“ kausis su prastą formą demonstruojančiu „West Ham“, todėl didelė tikimybė, kad dar kartą nepaslys ir į savo sąskaitą įsirašys visus tris taškus.


Lažybų kontoros šiose rungtynėse mato vieną aišku favoritą – „Man City“. „Arsenal“ pergalės koeficientas yra milžiniškas – 10. „Kanonierių“ galimybes mažina ir faktas, kad susitikimas vyksta varžovų stadione, o „Arsenal“ išvykose atrodo itin klaikiai.


Šį sezoną komandos jau sykį kovojo tarpusavyje ir pirmoje dvikovoje pranašumą įrodė „miestiečiai“ – pergalė rezultatu 2:0.


„Man City“ gretose didelių netekčių nėra ir daugiau mažiau visi pagrindinės sudėties žaidėjai galės išbėgti į aikštę, kai tuo metu „Arsenal“ išgyvena tikra krachą gynyboje. Jiems nepadės net trys pagrindiniai gynėjai – Sokratis, Robas Holdingas ir Hectoras Bellerinas.


„Arsenal“ komandai nieko gero nežada ir pastarųjų tarpusavio rungtynių statistika – „Man City“ laimėjo visas paskutines keturias rungtynes. „Kanonieriai“ buvo nugalėti nemažesniu nei dviejų įvarčių skirtumu. Tai yra iškalbingas faktas.


„Arsenal“ paskutinį kartą „Premier“ lygoje „Man City“ ekipą nugalėjo 2015 sausį, kai komandai dar tuomet apskritai net nevadovavo Pepas Guardiola.


„Man City“ prieš netikėtą pralaimėjimą Niukasle buvo įgavęs ganėtinai puikią sportinę formą – buvo iškovotos aštuonios pergalės paeiliui. Iš viso per dešimt paskutinių rungtynių „miestiečiai“ yra įmušę net 34 įvarčius, žinoma, prie to prisidėjo susitikimai su tokiais varžovais, kaip „Rotherham“ ir „Burton“.


Per pastarąsias devynerias rungtynes „Man City“ tik du kartus rungtynes užbaigė neįmušęs daugiau nei vieno įvarčio.


Savo ruožtu „Arsenal“ klubas stovi tarp viduriuko – per paskutines dešimt rungtynių iškovotos penkios pergalės, keturis kartus patirtos nesėkmės ir sykį sužaista lygiosiomis. Per šį rungtynių skaičių „kanonieriams“ išsaugoti vartus „sausus“ pavyko viso labo du kartus.


Žinant nuolatines „Arsenal“ problemas gynyboje ir „Man City“ pajėgumą puolime, šioje akistatoje galime tikėtis ne vieno ir ne dviejų įvarčių.