Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Futbolas gyvai: nemokamos transliacijos internetu

futbolo transliacijos


Futbolas gyvai arba futbolas gyvai internetu – tokias frazes, greičiausiai, visi esame bent kartą rašę į Google paieškos laukelį, norėdami pažiūrėti vienas ar kitas futbolo rungtynes internetu. Nors dažnai sakoma, kad internetas visagalis, labai svarbu ir jame nepasiklysti, nes kartais jūsų paieškomis gali pasinaudoti ir sukčiai, kurie fiktyviose svetainėse vagia jūsų asmeninius duomenis. 


Šiuo metu Lietuvoje turime išties gerą situaciją su Europos futbolo transliacijomis, ypač jei kalbame apie transliacijas internetu. Šiame tekste pabandysime jums pateikti informaciją, kur stebėti futbolo mačus internete. 


Futbolo nemokamos transliacijos internetu 


„Nemokamų pietų nebūna“ – taip kartais apie norą kažką gauti nemokamai kalbama mūsų visuomenėje. Su tiesioginėmis futbolo transliacijomis internetu yra panašiai, tačiau yra ir tam tikrų išimčių. 


Galime pasidžiaugti, kad visos Lietuvos aukščiausios futbolo lygos transliacijos yra pasiekiamos visiškai nemokamai per LRT internetinę televiziją. Dar geriau, kad rungtynės yra rodomos be įkyrių reklamų, kurios būdingos kitose internetinėse televizijose. 


Vis tik pripažinkime, Lietuvos A lyga tikrai nėra tas futbolo turinys, kurį dažniausiai renkasi futbolo mylėtojai. Kur kas daugiau dėmesio sulaukia Anglijos „Premier“ lyga, Ispanijos „La Liga“, Vokietijos ar Italijos čempionatai. Žinoma, nereikia pamiršti ir Čempionų lygos ar Europos bei pasaulio čempionatų. 


Šiuo metu visų didžiųjų Europos futbolo lygų transliacijų teisės priklauso TV3 grupei, kuri šiuos futbolo spektaklius transliuoja per internetinę televiziją GO3. Deja, bet ji yra mokama. Vis tik reikia suprasti, kad šiais laikais futbolo transliacijų teisės kainuoja milžiniškus pinigus, todėl nemokamų sporto transliacijų nebėra praktiškai visoje Europoje ir tai yra normali praktika. 


Artėjančio EURO 2024 teisės taip pat priklauso TV3 grupei ir kol kas nėra aišku, ar šis turnyras bus pasiekiamas nemokamai. Vis tik labai tikėtina, kad bent jau dalis rungtynių bus rodoma per nemokamas televizijas. 


Futbolo online transliacijos lažybų bendrovių svetainėse 


Ar vis tik įmanoma šiais laikais pažiūrėti futbolą gyvai internetu nemokamai? Vis dar yra galimybė ieškoti nelegalių streamų interneto platybėse, tačiau tai nėra itin efektyvus būdas dėl kelių aspektų. Visų pirma, dalis tokių streamų gali jūsų kompiuteryje paskleisti nepageidaujamą virusą. Antra, ne visi tokie streamai yra kokybiški ir svarbiausiu rungtynių momentu transliacija gali būti tiesiog nutraukta ar jūsų paprašys už ją susimokėti. Na ir trečia, futbolo lygos stipriai kovoja su tokiomis nelegaliomis transliacijomis, todėl jų tikrai gerokai mažėja. 


Vis tik turime jums ir gerų žinių. Tam tikras futbolo transliacijas gyvai galite stebėti tiesiogiai ir visiškai legaliai lažybų bendrovių svetainėse, kaip, pavyzdžiui, 7bet. Tiesa, tam jums reikės užsiregistruoti platformoje ir įsinešti į savo sąskaitą bent jau minimalų depozitą. 


Dar geriau, kad jūs vienoje vietoje turite ne tik tiesioginę transliaciją, bet ir galite greitai reaguoti į įvykius aikštėje atlikdami statymus gyvai. 


Futbolo statymai internetu transliacijų metu 


Futbolo transliacijas gyvai lažybų bendrovių svetainėse galite stebėti ir neatlikdami statymų, tačiau jei nusprendėte vis tik išbandyti savo sėkmę, turime jums gerų naujienų. 


Lažybų bendrovių puslapiuose vykstančių transliacijų metu jūs ne tik matote pačias rungtynes, bet ir papildomą statistiką. Ši statistika gali padėti lengviau priimti teisingą sprendimą dėl pasirinkto įvykio, už kurį ir atliksite statymą. 


Svarbu paminėti ir tai, kad lažybų bendrovė 7bet svarbiausių futbolo rungtynių metu jums siūlo daugiau nei 1000 įvykių tiek prieš rungtynes, tiek jų metu lažybų gyvai skiltyje. Jūs galite rinktis nuo pergalę iškovosiančios komandos iki to, kuri ekipa kels daugiau kampinių ir panašiai. 

O kur transliacijas žiūrite jūs? Pasidalinkite forume 

Daugiau apie Straipsniai