Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Čempionų lyga: Bayern Munich - Liverpool apžvalgaUEFA Čempionų lygoje šiandien finišuoja aštuntfinalio etapas. Daug intrigos turėtų sulaukti dvikova Vokietijoje, kur Miuncheno „Bayern“ susitinka su „Liverpool“ futbolininkais.


Pirmoji dvikova Liverpulyje buvo nuvilianti savo turiniu. „Liverpool“ dominavo su kamuoliu, tačiau pagal sukurtas progas jie neturėjo pranašumo prieš „Bayern“. Bavarai į Angliją atvyko su vienu tikslu – nepralaimėti. Tai jiems pavyko įgyvendinti – dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis, kas leido „Bayern“ komandai tapti favorite kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį.


Niko Kovačo auklėtiniai apskritai šiuo metu demonstruoja puikią sportinę formą. Per dešimt paskutinių rungtynių bavarai tik sykį pralaimėjimo „Bayer“ ekipai, dar viena dvikova baigėsi lygiosiomis, o kitose aštuoneriose rungtynėse buvo pasiektos pergalės.


Savaitgalį „Bayern“ surengė gerą „treniruotę“ prieš „Wolsburg“. Vokietijos čempionai šalies pirmenybėse rezultatu 6:0 sutriuškino „vilkus“. Prieš tai įvykusiose rungtynėse taip pat buvo surengta įvarčių fiesta – penki įvarčiai į „Gladbach“ vartus.


„Bayern“ iš viso per paskutines dešimt rungtynių yra įmušusi 29 įvarčius. Visgi gynyboje bavarai nėra geležiniai – per tą patį rungtynių skaičių praleista 11 tikslių smūgių.

„Liverpool“ komanda savaitgalį taip pat džiaugėsi pergale. „Burnley“ „Premier“ lygos rungtynėse trumpam patampė nervus „raudoniesiems“, tačiau Jurgeno Kloppo kariauna gana užtikrintai rezultatu 4:2 susitvarkė su varžovais.


Liverpulio ekipos gretose spindėjo puolamasis trio – Sadio Mane ir Roberto Firmino įmušė po du įvarčius, o Mohamedas Salah sąlyginai taip pat prisidėjo prie dviejų tikslių smūgių.


„Liverpool“ per pastarąsias dešimt rungtynių nėra nei karto pralaimėjęs, tačiau net penkios dvikovos baigėsi lygiosiomis. „Raudonieji“ ypač banguotai žaidžia puolime – gali įmušti penkis įvarčius, o kitose rungtynėse neatlikti nė vieno smūgio į vartų plotą.


Visgi J. Kloppas turėtų būti patenkintas darbu gynyboje – per paskutines dešimt rungtynių net šešis kartus Alissonui pavyko išsaugoti savo vartus „sausus“. Iš viso „Liverpool“ yra praleidęs septynis įvarčius, o varžovams įmušęs – 19.


„Bayern“ šioje dvikovoje yra neatsitiktinai laikomas šiokiu tokiu favoritu. Bavarai šį sezoną Čempionų lygoje dar nėra patyrę nė vieno pralaimėjimo – keturios pergalės ir trys lygiosios. Žaidžiant namuose Miuncheno ekipa nepralaimi jau dešimt rungtynių iš eilės – aštuonios pergalės ir dvi lygiosios.


„Liverpool“ komandos gerbėjams nerimą kelią šio sezono išvykos Europoje – „raudonieji“ Čempionų lygoje kol kas yra pralaimėję visas tris išvykos rungtynes. Per jas „Liverpool“ įmušė vos vieną kartą ir praleido net penkis įvarčius.


Akivaizdu, kad „Liverpool“ didesnį dėmesį šį sezoną yra sutelkęs į „Premier“ lygą, tačiau nurašyti jų Miunchene dar nevertėtų.