Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UEFA Čempionų lyga: Paris SG - Liverpool mačo apžvalgaUEFA Čempionų lygoje trečiadienį laukia intriguojančios 5-ojo turo rungtynės. Prancūzijoje ginklus surems Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Liverpool“.


C grupė šį sezoną yra neabejotinai konkurencingiausia Čempionų lygoje – pirmąją poziciją nuo paskutinės vietos skiria vos du taškai. Iškart nurašyta „Crvena Zvezda“ sugebėjo išplėšti lygiąsias prieš „Napoli“ bei patiesti „Liverpool“.


Paryžiaus komandos situacija yra nepavydėtina – pralaimėjimas gali reikšti iškritimą iš Čempionų lygos. Jeigu „Napoli“ nugali serbus, o „Liverpool“ paryžiečius, tuomet minėtos dvi komandos eina į kitą etapą.


Taigi, PSG komandai yra būtina pergalė arba blogiausiu atveju lygiosios.


PSG komandos sirgaliai prieš šitas rungtynes buvo neramūs, nes dar prieš kelias dienas nebuvo aišku, ar galės žaisti du pagrindiniai PSG žaidėjai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Visgi abu futbolininkai spėjo pasveikti ir tai yra didžiulis Paryžiaus pranašumas.


„Liverpool“ komanda problemų beveik neturi, todėl galės žaisti stipriausia sudėtimi.


Pirmoji tarpusavio šių klubų dvikova Liverpulyje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3:2. „Raudonieji“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau PSG grįžo į rungtynes ir buvo išlyginę rezultatą, tačiau „Liverpool“ per pridėtą laiką galiausiai pasiekė pergalingą įvartį.


Šiose rungtynėse taip pat tikimasi rezultatyviausios kovos – nors ir abi komandos rodė puikią gynyba šalies pirmenybėse, Čempionų lygoje ties šiuo žaidimu aspektu stringa abi vienuolikės. „Liverpool“ yra praleidęs penkis įvarčius, o Paryžius – septynis.


Abiejų komandų sportinė forma yra gana nebloga – „Liverpool“ laimėjo savo paskutines dvi „Premier“ lygos rungtynes ir per jas nepraleido nė vieno įvarčio. PSG žaidė identiškai – dvi pergalės ir nė vieno praleisto įvarčio. Įdomu tai, kad komandos pelnė ir tiek pat įvarčių – po penkis.


„Liverpool“ komandai tai apskritai bus pirmoji išvyka į Paryžių klubo istorijoje, todėl spręsti taip, kaip seksis atlaikytų varžovų fanų triukšmą yra gana sudėtinga. Galima paminėti tik faktą, kad „raudonieji“ Čempionų lygoje iki šiol yra pralaimėję visas žaistas išvykos rungtynes – nusileido tiek „Crvena Zvezdai“, tiek ir „Napoli“.


Lažybų kontoros favoritais laiko PSG futbolininkus, kas per daug ir nestebina – jiems tai yra lyg finalo rungtynės. Visgi vertinant abiejų komandų pajėgumą, nereikėtų abejoti „Liverpool“ galimybėmis, kurie yra daugiau nei pajėgūs nepralaimėti šio susitikimo.