Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UEFA Champions League 2007/08

Atsakyti Sekti temą
Ronaldinho, tai jau tikrai cia nieko dėtas, nes visas sezonas beveik lošiamas be jo.. Va Messi ir Deco, tai jo.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Nu yra daug kitu...Be to Deco man si sezona totalu gryba pjauna! Tik vaidina kad jam visi per kojas kapoja...Dinho vargsas zaidejas...man gaila joa...stumiai visi ant...pamirse ka jis komandai atnese...nu zodziu ziureesim 😁
Registravosi: 2008/01/02 Žinučių: 10
Cituoti
0
Schalke 1x man cia,bet nelysiu.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
Ronaldinho,kaip tik tokiuose susitikimuose daug ka reikstu.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
Na žiūrint kokios jis formos būtų. Šį sezoną išsviso nieko gero nenuveikė, buvo keletas rungtynių, kai atrodydavo atsigauna, o kitose varžybose vėl totalus š... malimas.

Man atrodo neblogai, pirmas kėlinys 0.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Modo i Scahlke 1x lyst yra savizxudybe..bent jau man taip atrodo 😁 ir isvis cia 1 X 2 geriau nelist, nes cia labiau speliones butu 😁
Registravosi: 2008/01/02 Žinučių: 10
Cituoti
0
Bet už Barcą dėt irgi būtų nelogiška, galima rizikuot mažom sumelėm, bet su didele suma, čia jau būtų kvailą, žinant ką jie demonstruoja paskutiniu metu..

Man asmeniškai geriausias iš ČL šiandieninio, tai, kad Barca daugiau kontroliuos kamuolį, 1.36 kofas.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Sakau spet kaip pasibaigs rungtynes cia neverta...o kad Barca valdys kamuoli irgi neabejoju...Kai komanda sugeba padaryt virs 150 pasu per viena ataka (cia kazkuriose rungtynese buvo) tai dingsta visos abejones 😁 sitas pavyzdys cia tik sejp...nepradekit pult niekas 😄
Registravosi: 2008/01/02 Žinučių: 10
Cituoti
0
Modo i Scahlke 1x lyst yra savizxudybe..bent jau man taip atrodo 😁 ir isvis cia 1 X 2 geriau nelist, nes cia labiau speliones butu 😁
karwe,as isvis nelindau 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
Ir gerai padarei 😄
Registravosi: 2008/01/02 Žinučių: 10
Cituoti
0
1) Barca 1st half over 2.5 corners 7/10 @2.10

2) Barca over 4.5 corners 8/10 @1.65

3) Schalke-Barca 2nd half 2.5 GK over @1.60 7/10

4) Schalke-Barca no Crossbar or post @1.80 6/10

1. -7
2. +5.2
3. +4.2
4. +4.8

Dienos +7.2

Sejp vakar diena buvo kiek netiketa nors is kitos pses pazvelgus rezultatai desningi!
Labai gaila kad nepraejo pirmas statymas ir to priezastis yra tik viena-Barcos grejtas ivartis.
Visi kiti statymai ejo pagal plana, korteles surinktos paciam gale, bet to ir galima buvo tiketis...kampiniai irgi sunkiai suejo, bet kjp jau sakiau tam itakos turejo grejtas Barcos ivartis...na o paskutine atrakcija irgi suejo...kai per varzybas buna ~6 smugiai i vartu plota, tai tikrai nera lengva pstsikyti i virpsta ar skersini...

Ajnu studijuot siandienos pasiula...gal ka atrasiu!Turincius geru pasiulymu maloniai kvieciame pasidalint 😁
Registravosi: 2008/01/02 Žinučių: 10
Cituoti
0
Liverpool - Arsenal
Pirmosios rungtynes Emiratuose baigesi taikiai 1-1

Man vėlgi aiškus šio mačo favoritas - namų komanda - Liverpoolis. Susitikimas vyks Anfielde, kuriame bus 45000 tūkstančiai išprotėjusių Raudonųjų. Liverpoolos iš Emiratų parsivežė teigiamą režultatą, ir dabar viskas jų pačių rankose. Anfielde jau laimėtos šešios rungtynės iš eilės, dar pridėkime jog tai svarbiausias mačas komandai sezone. Arsenalas mano akimis buksuoja ir jų žaidimas man nepatinka, rezultatai paskutiniu metu itin kuklūs. Adebayoras tai vienintelis žmogus kuris man labiausiai imponuoja šiuo metu Arsenale. Pridėkime tai jog Liverpoolio pasiekimai ČL visada būna itin geri , tai šiai dienai laukiu tik Liverpoolio išėjimo į kitą etapą. Nelabai yra laiko plėstis, bet šiandien tai man geras pasirinkimas @ 1.62 omnibete

FT 4:2
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Barcelona - Schalke
Pirmosios rungtynės Vokietijoje baigės 0-1 Barcelonos pergale


Vėlgi trumpai laiko stoka ir panaši prognozė jau yra pagrindiniame. Barca Nou Camp ir Barca išvykose šiamet dvi skirtingos komandos. ČL jų žaidimas visada buvo labai geras iki šiol. Savų sirgalių akivaizdoje visada žaidžiamas geras futbolas, užsikovojamas vidurys, žaidimo kontrolė. Barca šiame mače aiškūs favoritai o parsivežtas rezultatas labai trapus. Žaidimas turėtų daugiau vykti visuryje ar prie Schalkės vartų. Schalke mano galva jau turėjo iškristi Prieš Porto ir jei pavyktų priastabdyti kelis jų lyderius pusė darbo būtų padaryta. Šiandien laukiu rezultato 1-0, 2-0. Pasirinkimas iš šiandienos ČL būtų Barcelona sausa pergalė @2.1
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Barcelona - Schalke
Pirmosios rungtynės Vokietijoje baigės 0-1 Barcelonos pergale


Vėlgi trumpai laiko stoka ir panaši prognozė jau yra pagrindiniame. Barca Nou Camp ir Barca išvykose šiamet dvi skirtingos komandos. ČL jų žaidimas visada buvo labai geras iki šiol. Savų sirgalių akivaizdoje visada žaidžiamas geras futbolas, užsikovojamas vidurys, žaidimo kontrolė. Barca šiame mače aiškūs favoritai o parsivežtas rezultatas labai trapus. Žaidimas turėtų daugiau vykti visuryje ar prie Schalkės vartų. Schalke mano galva jau turėjo iškristi Prieš Porto ir jei pavyktų priastabdyti kelis jų lyderius pusė darbo būtų padaryta. Šiandien laukiu rezultato 1-0, 2-0. Pasirinkimas iš šiandienos ČL būtų Barcelona sausa pergalė @2.1
FT 1-0 :cool:
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Sveikinu.....
Registravosi: 2008/01/17 Žinučių: 302
Cituoti
0
Sekmes barsai pries anglus... tikiuos laimes 😁
Registravosi: 2007/11/14 Žinučių: 528
Cituoti
0
Barcelona - Manchester United X @ 3.1 Orakulas 5/10

Barcelona - Manchester United pirmas kėlinys X @ 1.90 6/10

Na rašyti į pagrindinį jau kaip ir nėbėra laiko, tad užteks ir čia. Pasirinkimai iš tiesų geri , o koeficientai puikūs. Mu šioje poroje favoritas, bet šiandien žaidžiama Nou Camp. Barcai reikalinga pergalė, Mu tikrai pajėgūs šiandien atsilaikyti o gal net ir iškovoti pergalę. Esant tokioms sąlygoms lygiosios čia geriausias pasirinkimas. Laukia nerezultatyvus mačas, tuo pačiu didėja lygiųjų galimybė. 0-0 arba 1-1 čia 😉
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
Nu, vaikai, ką galvojat apie šį vakarą?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
O ką suaugėlis mąsto? 😉
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Matau,kiad Samu arba Leo šiandien bus švieslentėj įrašyti prie įvarčių autorių 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0