Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2008

Atsakyti Sekti temą
Eurovision 2008. Butu Idomu isgirsti, ka laikote favoritais(kodel?) ir zinoma, kurios dainos jum palieka ispudi.
Aciu uz nuomones. 😁

Pusfinalis - Geguzes 16d, Finalas - Geguzes 18d.

Visas dainas galite isklausyti, perzvelgti dalyvius: http://www.eurovision.tv/page/participants-2008
Registravosi: 2007/12/29 Žinučių: 25
Cituoti
0
Bent jau butum parašes kada įvyks? kas tokie dalyvauja ir su kokiomis dainomis? ir pasakytum savo nuomone!
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 464
Cituoti
0
Aš ten nepavadinčiau dainomis 😄 😄 Nors neklausiau visų.. Šiaip ar taip manęs nedomina toks renginys.
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 154
Cituoti
0
Pataisiau pirmam komentare😁
Registravosi: 2007/12/29 Žinučių: 25
Cituoti
0
Koks kofas uz lietuvos pergale ? ;D
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Orakule 100 duoda 😄
Registravosi: 2008/02/10 Žinučių: 31
Cituoti
0
Bulsas Rašė:

orakule 100 duoda 😄


bl per mažas bišk :/
Registravosi: 2008/05/08 Žinučių: 508
Cituoti
0
Mano favoritai:
Ukraine - Ani Lorak - Shady Lady (realiausia pretendente)
Sweden - Charlotte Perrelli - Hero (kas met siuncia kazkas panasaus bet matotome kas is to iseina)
Germany - No Angels - Disappear (nelemta vokieciams laimeti jievrovizijos)
Czech Republic - Tereza Kerndlova - Have some fun (kazkodel duodami mazi sansai labai, bent is pusfinalio iseis tikiuosi)
Georgia - Diana Gurtskaya - Peace will come (akla atlikeja gali tai suzaisti, nors nepatikeciau kad si salis galetu laimeti)

Lazybu punktai geriausia vertina rusu galimybes, bet kazkaip man nlb.

Cia Siaip:
Albania - Olta Boka -_Zemr n e lam peng (siaip kazkuom istrigo)
Belarus - Ruslan Alekhno - Hasta la Vista
Bulgaria - Deep Zone Balthazar - DJ Take Me Away
Greece - Kalomoira Saranta - Secret combination
Malta - Morena - Vodka
Poland - Isis Gee - For life
Romania - Nico Vlad Mirita - Pe-o margine de lume
Registravosi: 2007/08/24 Žinučių: 147
Cituoti
0
Man labiausiai patiko:
Czech Republic - Tereza Kerndlova - Have some fun
Germany - No Angels - Disappear

O lietuviu daina viena is slyksciausiu....
Registravosi: 2008/05/09 Žinučių: 4
Cituoti
0
Oj tie čekai paklausiau kai išgyrėt, tai nieko gero man :/
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Rusai ir turi būti favoritai. Puiki daina, geras ir puikiai žinomas atlikėjas, daug gerbėjų visoje Europoje. Ko daugiau bereikia norint būti nugalėtoju 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
Karalius Rašė:

Rusai ir turi būti favoritai. Puiki daina, geras ir puikiai žinomas atlikėjas, daug gerbėjų visoje Europoje. Ko daugiau bereikia norint būti nugalėtoju 😁


na kad daina gera tai nepasakyciau... 😁 pvz vokieciu tikrai zymiai geresne....
Registravosi: 2008/05/09 Žinučių: 4
Cituoti
0
wabalas Rašė:

oj tie čekai paklausiau kai išgyrėt, tai nieko gero man :/


na o kas tau labiausiai patiko tada? 😁
Registravosi: 2008/05/09 Žinučių: 4
Cituoti
0
Klausiau tik jūsų paminėtas nu ir aišku Bilano išvien grojamą. Tai realiai man Hero labiausiai užkabino ;]
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Va jau ir visų galų meistras, visų sporto šakų expertas, kuriam užtenka pažiūrėt tennis.com,kad suvoktų, kaip žaidėjas realiai žaidžia ir kuris yra pagarsėjęsx kaip dzūkų ansamblio dirigentas 😁 Laukiam laukiam, kokios bus universitetinį išsilavinimą turinčio muzikolgo išvados dėl eurovizijos
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
0
😄
Registravosi: 2008/05/08 Žinučių: 508
Cituoti
0
miracle- Rašė:

Va jau ir visų galų meistras, visų sporto šakų expertas, kuriam užtenka pažiūrėt tennis.com,kad suvoktų, kaip žaidėjas realiai žaidžia ir kuris yra pagarsėjęsx kaip dzūkų ansamblio dirigentas 😁 Laukiam laukiam, kokios bus universitetinį išsilavinimą turinčio muzikolgo išvados dėl eurovizijos


😄 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 2021 Padėkų: 1
Cituoti
0
miracle- Rašė:

Va jau ir visų galų meistras, visų sporto šakų expertas, kuriam užtenka pažiūrėt tennis.com,kad suvoktų, kaip žaidėjas realiai žaidžia ir kuris yra pagarsėjęsx kaip dzūkų ansamblio dirigentas 😁 Laukiam laukiam, kokios bus universitetinį išsilavinimą turinčio muzikolgo išvados dėl eurovizijos


Nebutina buti zmogum, baigusiam konservatorijas ir muzikos institutus, kad atpazint daina, kokia ji - gera ar ne. Visgi balsuoja paprasti zmones, kurie tikrai nera baige su muzika susijusiu dalyku. Beje, manyciau, cia nera lindimas i dar viena lazybu sriti, cia yra vienetinis renginys,kuris vyksta tikrai ne kiekviena diena, ir zmogus, bent kiek besidomintis ir suprantantis, muzika, politika, rinkodara, turintis kazkiek to, kaip cia pasakius, sestojo jausmo, turi maziau shansu cia prasauti.
Tarkim, 2006metais Eurovizija laimejo Lordi, o kas jiem buvo prognozuojama? Lazybuu kontorose koficientai tikrai nebuvo mazesni uz 20, o grupei patekus i didyji finala ish pusfinalio, visi juos pradejo laikyti daugiau ar maziau favoritais,nu bent jau vienus is favoritu. Kodel gi jie laimejo? Ogi todel, kad padare tai, ko niekas kitas dar nebuvo padare - Fejerverkinis sou. Zmones tikrai suzavejo fejerverkai, bei kaukes, kurias LORDI grupes nariai nesiojo.

O As norejau paklausti, gal ir siais metais kazkas matot, tai - kas galetu, visus nustebinti ir laimeti. Mano manymu, tai turetu buti Dima Bilan, visgi daina "Believe" yra viena is geriausiu per visa konkursa, organizacija taipogi auksciausio lygio(2006metais, 2nd). Dar vienas pliusas - Bilano Isvaizda. Jis patrauklus, o del to tik dar padauges balsu. Nezinau, kodel jis siais metais neturetu laimeti? Rusijos naujajam prezidentui reikia pergales, o Eurovizija kaip tik pirma proga laimet.
Registravosi: 2007/12/29 Žinučių: 25
Cituoti
0
Visiškai pritariu, kad čia laimi surengtas šou, tačiau politika taip pat labai daug ką reiškia. o dabar rusai turi konfliktinius santykius su vakarų valstybėm <-- čia atsakymas, kodėl jie šiemet neturi laimėti 😁
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
Žiūriu tik išvaryk savaitgaliui ir lieki išpyzdavotas dėl to, kad domiesi ne viena sritim ir nesi siauro mąstymo...
neturiu laiko dabar dainas visas klausyt, bet kai paklausysiu reiks susidaryt savąjį penketuką ;]
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0