Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2017

Atsakyti Sekti temą
Kaip žinia prieš pat Euroviziją linijos būna susidėliojusios tiksliausiai ir rasti value praktiškai neįmanoma, tačiau mane vis dar stebina, kad už Lenkijos nepatekimą į finalą galima gauti @2.00. Aš pats neduočiau didesnio koeficiento nei @1.70. Šiai dienai, jeigu ką ir galiu parekomenduoti, tai tik šį statymą. Daina neturi įsimenamos melodijos. Daina niūri ir beveik nekelianti jokio pasigerėjimo jausmo ar kažkokių stiprių emocijų. Vienintelis dalykas, kas man patinka šioje dainoje, tai tikrai gražus atlikėjos balsas, bet, šiame pusfinalyje visi gerai dainuoja (išskyrus Belgiją ir Juodkalniją). Pavyzdžiui, yra bent keturi underdogai, kurie dainuoja neprasčiau, o gal ir geriau nei Lenkija, t.y. Gruzija, Albanija, Islandija, Slovėnija. Žodžiu, Lenkija šioje kategorijoje neturi kažkokio pranašumo, todėl komisijai nėra reikalo įvertinti Lenkiją geriau nei kitas šalis. Žiūrovų palaikymas, mano nuomone, negali būti didelis. Visų pirma tai pusfinalyje Lenkija turi tik du draugus, t.y. UK ir Italiją. Ar to pakanka, kad nusiuntus bet kokią dainą aplenktum 8 kitas šalis ir patektum į finalą? Lenkijos daina skambės tarp Graikijos ir Moldovos dainų. Ar klausant dainų pakartojimus žmonės labiau balsuos už Graikiją ir Moldovą ar pasirinks Lenkiją? Žodžiu, nematau Lenkijos nei komisijos nei žiūrovų topuose ir, manau, kad pusfinalyje Lenkija aplenks Čekiją, Juodkalniją, galbūt Islandiją ir dar kokią šalį, bet tikrai ne 8 šalis, todėl, manau, šiandien tai yra geriausias statymas iš pirmo pusfinalio. Sėkmės!

Lenkija nepateks į finalą
@2.00 bet365, Pinnacle
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
2
Del 9-10 vietos pirmam pusfinalyje varzosi Latvija, Gruzija, Kipras ir Lenkija, tai jei vertintume kam palankesne butu komisija is ju tai Lenkija, Gruzija cia sulauktu daugiausia simpatiju. Viska lems mazos detales t.y pasirodymas tiesioginiame eteryje. Siulau pasiskaityti sita apzvalga eurodiena.lt/58065/eurov...a-apzvalga-realiu-laiku/
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 40
Cituoti
-1
Gal zinot kokie tonybete limitai ev pasiuloje, ar verta persivedinet eur? nebus, kad uz 3 kofa duos tik 20 eur pastatyt?
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
rizikanefizika rašė:

Gal zinot kokie tonybete limitai ev pasiuloje, ar verta persivedinet eur? nebus, kad uz 3 kofa duos tik 20 eur pastatyt?

Uz 3.3kofa. 40e duoda
Registravosi: 2017/04/27 Žinučių: 34 Padėkų: 7
Cituoti
0
globus1 rašė:

Uz 3.3kofa. 40e duoda

Dekui
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
0
Ka manot apie Italija? Kaip ten del jos ar tikrai toks ryskus ir stiprus favoritas, ar tik ispustas burbulas?
Registravosi: 2014/05/25 Žinučių: 27
Cituoti
0
Sveiki aš irgi labai daug domiuosi eurovizija keli pastebėjimai. Iš esmės koef sudėlioti teisingai, yra manančių kad graikija neverta finalo galbūt ne viską išdainuoja tačiau ji iš graikijos, simpatiška pasirodymas puse bėdos daina gera. dar noriu aptart australija ji nera tokia stipri kaip atrodė iš pradžių nenustebčiau jei nepatektų. toliau belgija... man labiausiai patikusi daina šiemet visiškas fiasko pasirodymai labai silpni vaizdas kraupus tiek vizualizacijos tiek jos suvaržyti judesiai pradinukai natūraliau scenoje atrodo jei neduota dainuoti gyvai nežinia ką ji veikia bet toli gražu netraukia nei eurovizijos nei tos dainos lygio komisija ją turėtų nuskalpuoti neatsižvelgiant kad daina graži bet ji ją sugadino.. lenkija manau mitas jog juos ištems lenkai svetur.. tik uk yra tokio pobūdžio šalis kitos balsuoja kitam pusfinalyje (nesakykit svedija nes svedai balsuos kokius 5 kart daugiau nei lenkų yra švedijoj..) latvija na gal ir nuotaikingas pasirodymas bet koef apsivertimas aiškiai rodo jog iš komisijos nieko negavo o su draugais latviams šitam pusfinalyje irgi nekas sunkiai įsivaizduoju ar tokio žanro muzikos mylėtojai ją ištems.. reziume aš manau belgija gali užleist vietą latvijai arba lenkijai bet sunku pasakyt.. dėl kipro aš manau kamerų kampai gali padaryti pasirodymą daug efektingesnį ir nors daina ne tipine bet kipras yra kipras jie su tokiom ir praeina..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1812 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Sveiki aš irgi labai daug domiuosi eurovizija keli pastebėjimai. Iš esmės koef sudėlioti teisingai, yra manančių kad graikija neverta finalo galbūt ne viską išdainuoja tačiau ji iš graikijos, simpatiška pasirodymas puse bėdos daina gera. dar noriu aptart australija ji nera tokia stipri kaip atrodė iš pradžių nenustebčiau jei nepatektų. toliau belgija... man labiausiai patikusi daina šiemet visiškas fiasko pasirodymai labai silpni vaizdas kraupus tiek vizualizacijos tiek jos suvaržyti judesiai pradinukai natūraliau scenoje atrodo jei neduota dainuoti gyvai nežinia ką ji veikia bet toli gražu netraukia nei eurovizijos nei tos dainos lygio komisija ją turėtų nuskalpuoti neatsižvelgiant kad daina graži bet ji ją sugadino.. lenkija manau mitas jog juos ištems lenkai svetur.. tik uk yra tokio pobūdžio šalis kitos balsuoja kitam pusfinalyje (nesakykit svedija nes svedai balsuos kokius 5 kart daugiau nei lenkų yra švedijoj..) latvija na gal ir nuotaikingas pasirodymas bet koef apsivertimas aiškiai rodo jog iš komisijos nieko negavo o su draugais latviams šitam pusfinalyje irgi nekas sunkiai įsivaizduoju ar tokio žanro muzikos mylėtojai ją ištems.. reziume aš manau belgija gali užleist vietą latvijai arba lenkijai bet sunku pasakyt.. dėl kipro aš manau kamerų kampai gali padaryti pasirodymą daug efektingesnį ir nors daina ne tipine bet kipras yra kipras jie su tokiom ir praeina..

Kokia nuomone apie Italija?
Registravosi: 2014/05/25 Žinučių: 27
Cituoti
0
Italija bando spaust maximumą tiek pasirodymas tiek daina tiek atlikėjo pofesionalumas.. klausimas kokį jausmą jis transiliuoja? aš nepagaunu nieko gilesnio gal būt per daug arogancijos iš jo sklinda.. jis profas bet pvz portugalas transiliuoja jausmą praitais metais jausmas laimėjo prieš profesionalumą ir blizgučius, aš nematau italo ryškiu fvoritu koef 1.6 tikrai nėra value.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1812 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Ka siandien manot del kipras nepateks kokios nuomones Filosofai gal tu turi nuomone savo ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Ka siandien manot del kipras nepateks kokios nuomones Filosofai gal tu turi nuomone savo ?

Kipras pateks be problemu
Registravosi: 2017/03/01 Žinučių: 19 Padėkų: 2
Cituoti
-1
betkodel rašė:

Kipras pateks be problemu

Kodel taip sakai ?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Kodel taip sakai ?

Nematau nei vieno minuso, pradedant paciu atlikeju ir daina, baigiant pasirodymo numeriu
Registravosi: 2017/03/01 Žinučių: 19 Padėkų: 2
Cituoti
-1
Italija-ispustas burbulas, po siandienos 1pusfinalio, koef turetu kilti. Tad jei yra cia italu fanu, palaukit geresnio koef ryt😁 o siaip siulyciau paplaukti dar ilgiau, iki komisijos balu finale, per pertrauka galesit prisigriebt manau tikrai daugiau 3+
Registravosi: 2016/09/20 Žinučių: 194 Padėkų: 2
Cituoti
1
Aš jau parašiau savo siūlomą statymą aukščiau. Lenkija nepateks į finalą. Žinoma, niekas negarantuota, bet, mano stambiausi statymai šiame pusfinalyje yra Moldova pateks, Lenkija nepateks. Kadangi už Lenkiją kofas nenukrito tai tik šitą statymą dabar ir galiu rekomenduoti. Prieš Kiprą nestatyčiau. Sėkmės ir gero šou!
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
-1
Filosofas rašė:

Aš jau parašiau savo siūlomą statymą aukščiau. Lenkija nepateks į finalą. Žinoma, niekas negarantuota, bet, mano stambiausi statymai šiame pusfinalyje yra Moldova pateks, Lenkija nepateks. Kadangi už Lenkiją kofas nenukrito tai tik šitą statymą dabar ir galiu rekomenduoti. Prieš Kiprą nestatyčiau. Sėkmės ir gero šou!

Dekui gal as live palauksiu po pasirodymu gal busit kas prisijunge live turetu duot statyt
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
1.8 jau tonybete uz Itala.
Registravosi: 2017/05/01 Žinučių: 6
Cituoti
1
Kokia tragedija albania .....
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
1
Tikrai girdeta belgijos daina , gal kas galit originala numest? radau youtube.com/watch?v=cqJoVlnmdFQ
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 499 Padėkų: 1398
Cituoti
0
Tokia gera daina belgu bet kai atlikeja prasta visa persigandus
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
-1