Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2022

Atsakyti Sekti temą
youtube.com/watch?v=rz6aQLKyBHc Va šita Ukrainos daina būtų laimėjusi be konkurencijos šiemet, bet po pergalės ir poto sekusios diskvalifikacijos(tiesiog neatlaikė Alina spaudimo to skandalo ir pasitraukė), tai esama daina manęs išvis nekabina ir neįtikina. Alina Pash buvo SUPER pasirinkimas, pats būčiau balsavęs už ją.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
2
Senseless rašė:

Nesupratau bent pusės ką parašei. 18 šalių pirmą kartą(wtf are you talking about)? Dalyvaus nemažai šalių kurie dažnai laimi? Kas nors ką nors suprato ?

Jo, neteisingai išsireiškiau. Teisingiau butu tarp dalyviuyra 18 šaliu kurios nekada nelaimedavo. Aj, žiurek lentele ir palengves
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
0
Senseless rašė:

Duosiu kaip pavyzdį, Armėnija. Man daina visai gera. Koef 101(gal kur ir daugiau). Jei kas matėt klipą, tai pradžioj veiksmas aplink namą. Tas namas "užsikuria", pakyla į dangų ir nuskrenda. Padarytų taip scenoje iškart kiltų odds'ai laimėti.

P.S. Šiemet daug šalių siunčia neformalus, kažkokius "išsišokimus", mano galva ir su šou bus panašiai, kai daug šalių atvažiuos pasiruošę kokią staigmeną. Gal klystu.

Žinoma betkada gali padeti po pora euru uz bet ka, bet ar pasiseks, cia jau kitas klausimas. Nenaudociau tokios taktikos. Kad armenija nelaimes ir dangoraizi atsivarius y scena tai faktas 😉
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 40
Cituoti
1
Nepamirškite atlikti savo TOP 10 spėjimo 25 eurų konkurse : )
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
4
Aš nesu tas kuris stato ankščiau laiko(iki repeticijų), bet galiu iškart išduoti, kad jei pereitais metais "komitinau" su Prancūzija(ir tai pasiteisino) sudėjęs buvau viską, tiek W, tiek TOP3 tiek TOP4 netgi(ir ten visokius h2h prieš kitus apart Italų), tai šiemet jau esu nusiteikęs taip eiti su Švedija. Esu įsitikinęs, kad repeticijos nieko nepakeis mano nuomonei, nes ji nieko nekeis savo pasirodyme.

Kodėl mane žavi Švedija? Taip, tai absoliučiai tipinė Eurovizinė daina. Standartas, bet koks išdirbtas! Jei seniau visi sakytų, kad tokių dainų begalė bus Eurovizijoj, tai dabar pažiūrėkit kas yra siunčiami. Aš kai pradedu klausyt(žiūrėt) San Marinų, Australų, visokių Gruzinų ar Latvių dainų(ir čia jei reiktų tai pusę išvardinčiau nestandartų nesąmoningų), staiga sustoju ir pagalvoju ar čia tikrai Eurovizija, nes kur tos standartinės dainos. Manau tai suveiks ir masei žmonių, kad nebus labai daug konkurencijos Švedijai ir kokybiška pop daina tiesiog bus kaip gyvas oro gurkšnis šių metų konkurse. Labai panašiai buvo 2014m kai turėjom barzdelę ir Sanna Nielsen(Undo). Tai buvo vėl stebuklinga baladė, bet tų metų konkurse buvo ir daugiau gerų dainų(ypač pop), lyginant su šių metų konkursu. Visgi ji užėmė gerą 3 vietą. Mano akimis Cornelia netgi geresnė ir konkurentai silpnesni šiemet(nei 2014m).

+ Niekam nebūtų gaila, jei konkursą laimėtų "Eurovizinė šalis". Kitaip tariant ir politiškai visi liktų laimingi.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Ukrainos daina isskirtiniausia siemet ir jei ne karas laimetu nesunkiai, o kaip bus balsuojama neaisku ar karas pades ukrainai laimet ar atvirksciai, nes daug zmoniu ir kitokia nuomone karo atzvilgiu turi nei formuoja ziniasklaida
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
1
up rašė:

Ukrainos daina isskirtiniausia siemet ir jei ne karas laimetu nesunkiai, o kaip bus balsuojama neaisku ar karas pades ukrainai laimet ar atvirksciai, nes daug zmoniu ir kitokia nuomone karo atzvilgiu turi nei formuoja ziniasklaida

Kaip kaip ? Ar gerai supratau, kad jei ne karas, tai ši daina tikrai laimėtų ? 😄

Ta prasme kol buvo Alina Pash laimėjusi atranką jos koef buvo 6~ ir ji buvo 2vt~, kad laimės Euroviziją. Jai pasitraukus ir paskyrus Kalush Orchestra koef iškart šoktelėjo iki 19(kaikur ir daugiau), malėsi 5-7vt ir tik prasidėjus karui viskas čia apsivertė ir tapo favoritais.

Tai, kad net patiems Ukrainiečiams jie nebuvo geriausi pasako, kad daina nėra stebuklinga ir masei gali nesueiti.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Kalush atrankoj laimėjo žiūrovus. Komisija juos čiut paskandino kad Aliną ištrauktų į pirmą
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
0
Kokia Ukraina ? Kokia Švedija ?? Paminėkit bent kelis argumentus kodėl nepakartos savo triumfo šiemet Italija ?
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Senseless rašė:

youtube.com/watch?v=rz6aQLKyBHc Va šita Ukrainos daina būtų laimėjusi be konkurencijos šiemet, bet po pergalės ir poto sekusios diskvalifikacijos(tiesiog neatlaikė Alina spaudimo to skandalo ir pasitraukė), tai esama daina manęs išvis nekabina ir neįtikina. Alina Pash buvo SUPER pasirinkimas, pats būčiau balsavęs už ją.

Tragiška energija muzikoj, blogi jausmai užima klausantis tos dainos.
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
andrbravo rašė:

Kokia Ukraina ? Kokia Švedija ?? Paminėkit bent kelis argumentus kodėl nepakartos savo triumfo šiemet Italija ?

1. Niekas nenori matyti tos pačios šalies antrąkart laimint
2. Galbūt Italija ir galėtų būti ta šalis,kuri perlaužtų statistiką,bet tikimybė tiesiog per menka,turint omeny kad daina nėra stebuklinga jokiam aspekte.
3. Gavo nelabai dėkingą numerį orderyje.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
1
Granger69 rašė:

1. Niekas nenori matyti tos pačios šalies antrąkart laimint
2. Galbūt Italija ir galėtų būti ta šalis,kuri perlaužtų statistiką,bet tikimybė tiesiog per menka,turint omeny kad daina nėra stebuklinga jokiam aspekte.
3. Gavo nelabai dėkingą numerį orderyje.

Neįtikinai😁
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Lotas rašė:

Tragiška energija muzikoj, blogi jausmai užima klausantis tos dainos.

Taigi karas vyksta, so sick..
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Granger69 rašė:

1. Niekas nenori matyti tos pačios šalies antrąkart laimint
2. Galbūt Italija ir galėtų būti ta šalis,kuri perlaužtų statistiką,bet tikimybė tiesiog per menka,turint omeny kad daina nėra stebuklinga jokiam aspekte.
3. Gavo nelabai dėkingą numerį orderyje.

Tai lauksiu pamąstymų ,kodėl turėtų laimėti.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
3
Atlikėjai Mahmood & BLANCO super populiarūs, jų klipų milijoninės peržiūros..."Soldi" atstovą neabejoju žiūrovai prisimins nuo 2019 m.(užimta 2vt.) Po Sanremo festivalio rekordiniai Spotify perklausų skaičiai net ir globaliniam lygyje. Mažumų draugija. O kas svarbiausia, tai yra DAINA su puikiu vokalu.
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
San Remo nugalėtojai kiekvienais metais išpopuliarėja ir renka milijones perklausas. Tai visiškai nelygu rezultatams eurovizijoje. 2017 F.Gabbani mušė visų laikų žiūrimumo rekordą ir iš to teliko šnipštas.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
3
Dar ir toks faktukas, "Eurovision Poll" gan tiksliai nuspėja kasmetinį laimėtoją pagal balsavimą tinklapy. " eurovisionworld.com/esc/eurovision-2022-poll "
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Granger69 rašė:

San Remo nugalėtojai kiekvienais metais išpopuliarėja ir renka milijones perklausas. Tai visiškai nelygu rezultatams eurovizijoje. 2017 F.Gabbani mušė visų laikų žiūrimumo rekordą ir iš to teliko šnipštas.

Beždžionės nedainuoja, čia buvo ir pasekmė.
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0
Pachekinkit tu tą pollą po semi finalų. Dabar niekinis.
Registravosi: 2019/05/16 Žinučių: 23
Cituoti
0
Kas liečia švedus, tai manęs netenkina visas dainos išpildymas, 1minutė labai gerai, 2- gerai, 3-prastai( norisi net išjunkt). Nuo jos vokalo "prarūkytu balsu" gale tiesiog raitosi ausys. Aišku didžiąjai daliai eurovizijos mylėtojų meškutė bus užlipus ant ausų, bet jei patiks, tai nepamaišys prabalsuoti. Beje, patys švedai išrinko kitą atlikėją... Galiausiai nematau Cornelios Jakobs tampant žvaigžde po ev konkurso.
Registravosi: 2020/12/08 Žinučių: 9
Cituoti
0