Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2023

Atsakyti Sekti temą
Šveicarija tai tiesioginė Nyderlandų konkurentė ir pagal stilių. Tokios lengvos dainos, gali viena nukentėti, o kita praeiti. Bent viena tikrai turėtų eit.

O Portugalija man tai atrodo mini juodas arkliukas, ten tas pasirodymas toks "kabinantis", gerai atidirbtas ir pritraukia akį, net jei daina atrodo šiektiek pigoka.

Serbija-Kroatija šiaip įdomi dvikova yra, abi priešpriešos turi, abi išsiunčia tikrai nestandartus ir tikisi tikrai ne iš etatinių žiūrovų balų, tad klausimas, kuri labiau pataikys, abejoju, kad skandinavai skubės duot jiems balų, kai jie ten tarpusavy norės išsidalint. Kažkaip Kroatai vis dar turi politinę kortą, o va Serbai net nežinau ką turi. Žinau, kad ta daina nemažai kam patinka, bet man atrodo ten gali būt ir nesuprastas pasirodymas.

P.S. Bet šitam pusfinalyje staigmenų gali ir išvis nebūt. Antram man atrodo bus daugiau netikėtumų.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Finland manau ims , turiu nuojauta 😉 bus labai artima kova tarp svedu ir suomiu
Registravosi: 2008/03/19 Žinučių: 117 Tel.: LT
Cituoti
2
Eurovizijos koeficientai prieš pusfinalių startą. Gal kada bus įdomu panaršyti ir pažiūrėti archyvus 😁

embeded-image
embeded-image
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6260 Tel.: LT
Cituoti
2
janbla rašė:

Finland manau ims , turiu nuojauta 😉 bus labai artima kova tarp svedu ir suomiu

Bet gerai, jeigu Loreen gerai sudainuos komisijos vertinimuose bus minimum TOP5, klausimas kiek Suomija gali ištempti komisiją, nes televotes abi dainos turetu gauti daug balų. Manau komisija turėtų nulemti, kad Švedija laimės.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 44 Padėkų: 1
Cituoti
0
Stačiau, kad Latvija užims paskutinę vietą pusfinalyje, bet iš Airijos šitos vietos jau niekas neatims 😄 Tiesiog labai blogai visomis prasmėmis.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
1
Izraelis išnešė stogą per pirmas 10 dainų 😁
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas supranta kodel slovenai taip gerai vertinami? As tai abejociau net ju patekimu i finala
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Suomijos daina man asmeniškai yra geresnė už Švedijos. Jei tik Käärijä turėtų geresnį balsą, tai turėtų gerus šansus pasiimti šitą Euroviziją. Deja, bet antra dainos dalis, kur reikia nerepuoti, o dainuoti, skamba silpnai ir komisija neskirs Suomijai pakankamai balų, kad jis laimėtų.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
2
Taip pritariu , pradzia super , po to sunku klausyt 😉 pasiimiau ukraine top5 , 2.3-2.5 , manau nesunkiai sueis … ir daina ir situacija drasiai gali buti top3 .
Registravosi: 2008/03/19 Žinučių: 117 Tel.: LT
Cituoti
0
Esu labai skeptiškas Austrijos favorito statusui antram pusfinalyje. Jau koef po truputį irgi kyla, nes pradžioj mačiau 1.65, dabar 2.1~. Aš asmeniškai pasidėjęs ant Australijos pergalės(ir prognozę parašęs), bet kas dar arti yra : Slovėnija, Armėnija ir Kipras, tai Slovėnų išvis nesuprantu kodėl turėtų laimėt, o Armėnija ir Kipras vis dar turbūt value yra, nes koef milžiniški, o laimėt tikrai gali. Armėniją labai visi giria, kad bus nenuobodu, kad scena graži, pasirodymas paruoštas. Kipro balsas man pasirodė itin stiprus, bet gal komisijos nebuvimas ir neleis jam laimėti, nes žiūrovams vokalas nėra svarbiausias dalykas.

Gal kas kontr argumentų apie Austriją kodėl turėtų laimėt?
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Kokios nuomones del Estu patekimo i finala?
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
2
Rich. rašė:

Kokios nuomones del Estu patekimo i finala?

Nepateks
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Estei patekt uzteko vien del to, kad paminejo jog pusiau ruse pusiau ukrainiete ir rusai ir ukrainieciai subalsavo, nors nei daina nei pasirodymas visiskai neverti finalo
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
up rašė:

Estei patekt uzteko vien del to, kad paminejo jog pusiau ruse pusiau ukrainiete ir rusai ir ukrainieciai subalsavo, nors nei daina nei pasirodymas visiskai neverti finalo

Galvoji Zilnys taip pasake ir to uzteko jog Europa subalsuotu uz Estija? 😄 Geras balsas, visai grazi daina sito pusfinalio kontekste, o ir kofai judejo link estu patekimo i finala
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
1
up rašė:

Estei patekt uzteko vien del to, kad paminejo jog pusiau ruse pusiau ukrainiete ir rusai ir ukrainieciai subalsavo, nors nei daina nei pasirodymas visiskai neverti finalo

Nesutinku visiškai. Tikrai verta finalo daina. Gerai sudainuota. Dar manau, kad kokiu 7-8 numeriu galėjo patekti.
P. S. Beje, pats irgi skeptiškai žiūrėjau į patekimą ir pradžioje galvoje neitraukiau i top10, bet po visų dainų nuomonė pasikeitė.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 44 Padėkų: 1
Cituoti
0
Tai, kad normali Estijos daina, nezinau prie ko prikibti galima, lyginant kas pasirode, tai kaip ir verta patekti, aisku, ne auksciausiu poziciju daina pusfinalyje, bet prie top 10 galo t.y 9-10 vieta turejo buti jos mano akimis. Balsa turi, daina puse velnio ir to uzteko - mazdaug panasiai kaip musu Linkytes daina, nors gal labiau linkstu prie Linkytes, nes man galvoje dar iki siol skamba ciuto tuta 😄
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
Pagal bukmekerius dabar Lietuva priespaskutine o tarkim UK 10 vietoj, tai net neverta ziureti i prognozes, nes kiekvienam bent kiek besidominciam eurovizija aisku kad finale Lietuva su tokiu pasirodymu bus kazkur 12-13, o uk tai tikrai ne auksciau 20 vietos
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Man tai underrated siek tiek lietuviu pasirodymas, nes is publikos susirinkusios, tikrai nemazai ovaciju gavo, vien pagal garsa sprendziant, nedaznai taip garsiai ir audringai susilaukiam. Man irgi atrodo per viduriuka turetume buti plius minus.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
Ukraine was unable to host the 67th Eurovision Song Contest due to the war taking place inside the country. Now President Zelenskyy has been banned by event owners from addressing the huge audience at the event.

The Times reports that the Ukrainian president had asked to make an appearance during the Grand Final on Saturday May 13th, but his request has been rejected.

The paper reports that Zelenskyy had been expected to press for international support for his country in the face of Russia’s ongoing invasion, but that the European Broadcasting Union (EBU) has always insisted that no political statements be made during the performances – something enforced by the EBU’s ‘Reference Group’ – and this extends to speeches beyond the music.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7332 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
Po 20 metų pertraukos į Euroviziją sugrįžta Liuksemburgas.

Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
3