Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2014 gyvai

Atsakyti Sekti temą
Laba diena ;]]], nu ka liko 10 dieneliu iki naujo sezono starto, praitais metais kaip ir tikėtasi į viršų iššove Carreno-Busta Pablo, Jiri Vesely, Bradley Klahn, Dominic Thiem, Marton Fucsovics,Lucas Pouille, David Souto bei Nick Kyrgios šie žaidėjėi išties nustebino praita sezona. Tačiau to buvo ir tikėtasi, mano nuomone šių metų viltys:Filip Peliwo kažkiek jau pakilo ir praitais metais, tačiau tikėtasi buvo daugiau, tad šį sezona vaikis turi sprogti, Thiago Monteiro, Jordan Thompson, Gianluigi Quinzi, Borna Coric, Karim Hossan, Maxim Dubarenco, Dennis Novak, Kyle Edmund,Krstin Pedja,Adam Pavlasek,Luke Saville,Matteo Donati,Karen Khachanov,Liam Broady ir Olivier Golding, iš ko jūs daug tikite šį sezoną?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0
Berankis for the win! I top50 😄 siaip dau geru talentu privardinai, pritariu daugumai is ju, ypatingai Coric ir Quinzi reikes gaudyti pradzioj sezono su gerais kofais. Tik nesutikciau su Peliwo, vaikis atrodo nesugeba isitvirtinti vyru tenise, tarp jaunimo zveris buvo o cia ATP pasimetes visiskai ir sakyciau sitie metai lemiami jam, arba prasimusa arba laukia Berankio likimas ir amzinai perspektyviojo gyvenimas 😉
Registravosi: 2012/05/24 Žinučių: 2621
Cituoti
0
Federico Rašė:

Laba diena ;]]], nu ka liko 10 dieneliu iki naujo sezono starto, praitais metais kaip ir tikėtasi į viršų iššove Carreno-Busta Pablo, Jiri Vesely, Bradley Klahn, Dominic Thiem, Marton Fucsovics,Lucas Pouille, David Souto bei Nick Kyrgios šie žaidėjėi išties nustebino praita sezona. Tačiau to buvo ir tikėtasi, mano nuomone šių metų viltys:Filip Peliwo kažkiek jau pakilo ir praitais metais, tačiau tikėtasi buvo daugiau, tad šį sezona vaikis turi sprogti, Thiago Monteiro, Jordan Thompson, Gianluigi Quinzi, Borna Coric, Karim Hossan, Maxim Dubarenco, Dennis Novak, Kyle Edmund,Krstin Pedja,Adam Pavlasek,Luke Saville,Matteo Donati,Karen Khachanov,Liam Broady ir Olivier Golding, iš ko jūs daug tikite šį sezoną?




be abejo is to ka cia paminejai khachanov ir quinzi labai dideles viltys sitam sezonui,peliwo manau taip pat zais labai pazangei,broady ir dubarenco manau jei isliks savam lygyje arba bent zingsni pasistumes i prieki dar kitais metais taps rimtom figurom..na o edmundas novak ir saville manau si sezeno gal ir suzibes vienam kitam itf turnyre bet ne daugiau..Nereikia pamirsti ir vyresniu zaideju kurie tikrai turi kur kilti - mesaros schwartzman vesely artunedo..
Man asmeniskai labiausiai siemet bus idomu stebet busimasias wta topines zaidejas - bencic konjuh ir dabar jau turbut prie ju reikia priskirt ir victoria kan
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Federico, nieko negirdėjau apie tarkim Hossan, Thompsoną, Pedją. Čia jie super talentingi vaikiai, ar šitus šiaip prirašei tokius su viltim ? Dėl Kan pilnai sutinku su Rauliu. Artunedo tai čia aš jau jį palaidojęs esu, nebetikiu tuo skystakošiu.
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Federico, nieko negirdėjau apie tarkim Hossan, Thompsoną, Pedją. Čia jie super talentingi vaikiai, ar šitus šiaip prirašei tokius su viltim ? Dėl Kan pilnai sutinku su Rauliu. Artunedo tai čia aš jau jį palaidojęs esu, nebetikiu tuo skystakošiu.


Hossanas galingas grunteris,rauli na edmundas jau praitais metais geru graju sulošė,o toks artunedo savsėm neatrodo labai perspektyvus.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0


neblogas pasiteisinimas norejau pasakyt 😄
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Na ką, rytoj prasideda moteriškių kvalifikacija į Brisbanę. Lietuviškos kontoros dar miega, gal dar Kalėdas švenčia, bet gal kas turit pamąstymų ?
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Na ką, rytoj prasideda moteriškių kvalifikacija į Brisbanę. Lietuviškos kontoros dar miega, gal dar Kalėdas švenčia, bet gal kas turit pamąstymų ?



Hsieh+Piter
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1805
Cituoti
0
Ta Piter tokia vienkartinė man atrodo Liuksemburge iššovė, bet ar gali ji čia kažką įrodyti ?..
Gajdosova vilioja mane
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kazi ar bus lt bendrovese pasiula
Registravosi: 2011/07/03 Žinučių: 1134
Cituoti
0
Manau LIVE sudės, prematch gal ir nebus. Orakulas išvis LIVE užsienio naudoja, tai manau tikrai siūlys tokias varžybas, Tonybetas ant klaustuko, bet naktį NBA žiūrėsiu, tai užmesiu akį ir į moterų tenisiuką.
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Kaip manot vyrai ryt Djoka + Nadal ir plius Murray?
gal kas matet siandien Wawa ir Murray zaidziancius?
Registravosi: 2012/12/24 Žinučių: 1778 Padėkų: 39
Cituoti
0
Ant parodamuju macu det litus? nu gi nesamone ;]
Registravosi: 2011/07/03 Žinučių: 1134
Cituoti
0
Ryzas su kaire ranka zaide, bet mokonga sukudęs ganetinai bus rimtas priešas šiemet.Žada žaibus iš subinės tai tikrai.O kaip staska ir davidas žaidė nemačiau.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0
Nu wawa tai atsiputes zaide, jam totaliai px buvo 😁 tiek is zaidimo tiek ir is rezo, kai 8 iseiles geimu fereras paime lol 😄
po pirmo seto tiesiog dovana buvo ferero setas 😁 nes ne prokur nesimate kad kazka padarytu normaliai
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Nematau kur skubet, nera reikalo. Zaideju formos neaiskios ir t.t,kam merkt litus ant exibition'u ar WTA kvalifikaciju(pirmoji sezono savaite)? Tolko jokio, neforsuokit ivykiu chebra, nudegsit(ne faktas aisku).Tradiciskai teniso sezona atidarau per AO, kai daugmaz aiskiau viskas.
Registravosi: 2013/06/26 Žinučių: 80
Cituoti
0
Tai pradzioje sezono bookai maziau zino kaip kas suzaist, tuo paciu ir kofus daug didesnius galima uzgaudyti lengvus, nei sezono vidury.. viskas turi savo pliusu ir minusu.
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
0
Na va, duoda Tonis kvalifikaciją LIVE.
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Na va, duoda Tonis kvalifikaciją LIVE.


paemiau sanders 2 seta uz 4.50 ir dabar ant 3.25begu abdraudziau nice :F
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0