Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2017 LIVE

Atsakyti Sekti temą
krulis11 rašė:

Kad cia vistiek nieks nieko neatraso rasyk nerases nebent atp wta dar isklauso ir kazka pataria

Kad tavo 99 procentai žinučių yra tokio tipo: ką manai/manot dėl to ar ano? Tai čia visi aplink tave lakstyt turi ir atsakinėti ar tu apie kokį rašymą šneki? 😁
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6268 Tel.: LT
Cituoti
3
Krulis yra tas kuris cia visu klausineja nuomoniu del statymu, bet pats su savo statymais islenda po maco 😁)
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1806
Cituoti
0
Atp/Wta yra tikrai fenomenalus zmogus sitoj bendruomeneje,niekada neturejes pliusines statistikos sitam psl turi kruva sekeju,zmones klausia jo nuomones ir t,t.bet tai kas ivyko siandien man tope pranoksta net ir tai😁)))turbut daugelis matet kad pries kelias dienas tope buvau paemes delboni uz 2000eu tai laimejimas kosminis gavosi 4600 ir siandien tope nuiminejau tuos pinigus ir keli jaunuoliai ten live tenisa state ir pamate tokius pinigus manes uzklause ka cia pastates buvau,tai pasakiau kad delbonio -1,5set pries robredo....jie matyt tu ikeltu bilietu i cia nemate,nes sekantis ju klausimas buvo:
tai tu gal tas atp/wta is statymu😁))))))?
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
15
😁)))čia kaip ir aiškus namiokas, savo klientūra puslapio teniso perlas turi, pats laikas pradėt pardavinėt
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
0
Jis manau galva gera turi, bet i kosmosa su rizikos atvejais per daug iskrenda, todel jam neiseina pliuse buti, supratima tikrai apie tenisa gera turi, bet kartais statymai pranoksta realybe..
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
2
Jau del to fredericos silvos tai visi puslapiai uzsienio uze turejot tikrai tai pamatyt
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Jau del to fredericos silvos tai visi puslapiai uzsienio uze turejot tikrai tai pamatyt

Uzsienio puslapiai tai kokie blogabet 😄?
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
Betrush,bettingtennisexpert
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Vakarieniauju ir jauciu kaip ausys kaista, galvoju kas cia darosi, ogi va prasau 😁 Vasara pora savaiciu busiu lt, nejauku bus i topsport uzeiti,neduok dieve atpazins koks jaunuolis kuris kazkada ne toki statyma paemes buvo 😁

to Prokom: cia pavydo gaidele isgirdau,ar eilini syki pasivaideno? 😁 Kad kazka parduoti,reikia nusipelnyti,iki to man sioje srityje dar tiek toli pasirodo,kad vargu ar duos dievas tiek metu isvis man gyventi 😁. Nepaslaptis kad tai buvo man aktualu, del to rasiau net ir Benzema ( taip atsirado mano statymu tema) , bet tam kad kazka parduoti reikia kazka irodyti,visgi realybe paciam atvere akis,jog neesu toks geras koks istirko maniau esas. Siemet po gero starto soktelejo greitas pliusas,po kurio atsirado zmoniu jau norejusiu kazka pirkineti,bet gavo atsakyma jog tai yra per gerai ka jie pamate per tuos pora menesiu ir kad tai nera rodiklis,ir tema sukurta ne "zaibiskam ispopuliarejimui". Praejus dar daugiau laiko,ta ir pamateme,siai dienai yra dar aiskiau jog " vargo vakariene" su manim 😁 Nu bet smagu,kad toks " garsus esu ". Kazkada jaunysteje svajojau buti zinomas krepsininkas,o va tapau " garsus " kaip _atp_wta_ 😁 Cirkelis!
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
14
Idomiausia viso sito jusu pokalbio dalis, kad didzioji dalis galvoja, jog pardavineti statymus yra top prioritetas lazybose. Cia arsausko itaka lazyboms Lietuvoje. Visi nori kazka parduoti ir pamirsta, kad lazybu tikslas pirma yra laimeti paciam, o tik veliau galbut pabandyti padeti laimeti kazkam kitam. Patikekit, zmoniu, kurie yra geri tipsteriai ir tik pardavineja statymus patys nestatydami yra labai mazai. Ismokit uzdirbt is lazybu ir tik tada galesit kazkam padet uzdirbt uz tai gaudami atlygi.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
10
onezer rašė:

Jis manau galva gera turi, bet i kosmosa su rizikos atvejais per daug iskrenda, todel jam neiseina pliuse buti, supratima tikrai apie tenisa gera turi, bet kartais statymai pranoksta realybe..

Nenoreciau sutikti. Kai dauguma nesupranta kaip galima imti ta ka as imu ir vadina tai kosmosu,taip as nesuprantu kaip galima tenise imti tuos garantuotus statymus po 1.60 ir panasiai. Bet cia kaip visada as sakau,ir pasikartosiu dar karta, kiekvienas savaip masto ir supranta. Nemazai matau cia pasisakymu,kaip va paejo tas ar anas " ramiai " su tokiom menkom linijom, bet nei vienas nepasigiria kiek tokie nesueina ir kaip skaudziai tai atsiliepia finansiskai.. Man niekas neirodys,jog tie "garantuoti" atnestu daugiau naudos negu mano "kosmosai" . Nera apciuopiamos naudos ir is to ka as darau,bet as tikiu,jog tiksla pasieksiu greiciau su savo pasirinktu keliu,negu su "garantuotais".
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
2
Vamos!! rašė:

Idomiausia viso sito jusu pokalbio dalis, kad didzioji dalis galvoja, jog pardavineti statymus yra top prioritetas lazybose. Cia arsausko itaka lazyboms Lietuvoje. Visi nori kazka parduoti ir pamirsta, kad lazybu tikslas pirma yra laimeti paciam, o tik veliau galbut pabandyti padeti laimeti kazkam kitam. Patikekit, zmoniu, kurie yra geri tipsteriai ir tik pardavineja statymus patys nestatydami yra labai mazai. Ismokit uzdirbt is lazybu ir tik tada galesit kazkam padet uzdirbt uz tai gaudami atlygi.

Visiska teisybe o dar atsakomybe milziniska
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Idomiausia viso sito jusu pokalbio dalis, kad didzioji dalis galvoja, jog pardavineti statymus yra top prioritetas lazybose. Cia arsausko itaka lazyboms Lietuvoje. Visi nori kazka parduoti ir pamirsta, kad lazybu tikslas pirma yra laimeti paciam, o tik veliau galbut pabandyti padeti laimeti kazkam kitam. Patikekit, zmoniu, kurie yra geri tipsteriai ir tik pardavineja statymus patys nestatydami yra labai mazai. Ismokit uzdirbt is lazybu ir tik tada galesit kazkam padet uzdirbt uz tai gaudami atlygi.

Apie kazka panasaus as ir kalbu, tas kas liecia mane sioje vietoje.
Registravosi: 2009/03/13 Žinučių: 1094 Padėkų: 148
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Idomiausia viso sito jusu pokalbio dalis, kad didzioji dalis galvoja, jog pardavineti statymus yra top prioritetas lazybose. Cia arsausko itaka lazyboms Lietuvoje. Visi nori kazka parduoti ir pamirsta, kad lazybu tikslas pirma yra laimeti paciam, o tik veliau galbut pabandyti padeti laimeti kazkam kitam. Patikekit, zmoniu, kurie yra geri tipsteriai ir tik pardavineja statymus patys nestatydami yra labai mazai. Ismokit uzdirbt is lazybu ir tik tada galesit kazkam padet uzdirbt uz tai gaudami atlygi.

10 balu.
Registravosi: 2012/02/21 Žinučių: 19 Padėkų: 64
Cituoti
0
_atp_wta_ rašė:

Vakarieniauju ir jauciu kaip ausys kaista, galvoju kas cia darosi, ogi va prasau 😁 Vasara pora savaiciu busiu lt, nejauku bus i topsport uzeiti,neduok dieve atpazins koks jaunuolis kuris kazkada ne toki statyma paemes buvo 😁

to Prokom: cia pavydo gaidele isgirdau,ar eilini syki pasivaideno? 😁 Kad kazka parduoti,reikia nusipelnyti,iki to man sioje srityje dar tiek toli pasirodo,kad vargu ar duos dievas tiek metu isvis man gyventi 😁. Nepaslaptis kad tai buvo man aktualu, del to rasiau net ir Benzema ( taip atsirado mano statymu tema) , bet tam kad kazka parduoti reikia kazka irodyti,visgi realybe paciam atvere akis,jog neesu toks geras koks istirko maniau esas. Siemet po gero starto soktelejo greitas pliusas,po kurio atsirado zmoniu jau norejusiu kazka pirkineti,bet gavo atsakyma jog tai yra per gerai ka jie pamate per tuos pora menesiu ir kad tai nera rodiklis,ir tema sukurta ne "zaibiskam ispopuliarejimui". Praejus dar daugiau laiko,ta ir pamateme,siai dienai yra dar aiskiau jog " vargo vakariene" su manim 😁 Nu bet smagu,kad toks " garsus esu ". Kazkada jaunysteje svajojau buti zinomas krepsininkas,o va tapau " garsus " kaip _atp_wta_ 😁 Cirkelis!

Taip, tai buvo pavydas, turbūt aršeusko įtaka.
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
0
Mėgstu žolės sezone pagaudyti total over:
Stakhovski - Marchenko 22,5 over@1,9
Mahut - Benneteau 21,5 over@1,75
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 269
Cituoti
0
Berankis-Sela over 22,[email protected]
Registravosi: 2015/10/06 Žinučių: 22
Cituoti
0
Ka manot ar nadalis ims wimbldona? Pagavus 3koef ant grundo kur nadalis neatidave nei seto 7koef atrodo viliojanciai forma visgi zveriska
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1812 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai mazai sansu Nadaliui wimble, pas ji smugio gero nera. Aplos koks F.lopez 😁
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 166
Cituoti
0
Ka manot apie Berankiosansus siandiena? Jis atkarpom losia. Ima ka turi imti ir daugiau, paskui ilenda i depresija, prasideda traumos ir viskas. Jo maxas yra ~70 vieta atp.
Registravosi: 2007/12/06 Žinučių: 166 Padėkų: 3
Cituoti
0