Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eureleague 2007 II turas

Atsakyti Sekti temą
Eureleague 2007 II turas
Ryt prasideda antras eurolygos turas, tai jau laikas pradet kzk mastyt.😁
ant greicio prazvelgus is topo "krito i aki" : PAO under, D.Green under, Beard under, Slanina over ir Wolkowysky under.
so don`t be shy!😉😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
Man tai partizano pergale ir Roannes 82 under
Registravosi: 2007/10/06 Žinučių: 884
Cituoti
0
Beard under geriausiai atrodo kolkas
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 118
Cituoti
0
pozzecco Rašė:

man tai partizano pergale ir Roannes 82 under


wa wa... apie partizan ir as galvoju... koeficientas labai viliojantis, o prancuzai turi pora daug metanciu legionieriu, bet asmeniskai man nesitiki kad tokia komanda, kur tiek daug priklauso nuo poros zaideju, gali daug pasiekt EL. Bamberg pats nedaug prasileido, bet puolime nesuzaide. Partizan yra uzgrudinta komanda, kaip ir dera serbams niekad nepasiduoda ir pries tokias varzovus pergale tikrai turi sansu iskovoti... Aisq cia reiks vieno zmogaus nuomones, kuris cia nepageidautinas, bet asmeniskai as jo nuomone vertinu zymiai labiau, negu naujieji vadai...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Man tai geriausiai atrodo kad jūs galėtumėt kažką ir pasakyt dėl savo pasirinkimų
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Beardas kolkas tai nekaip atrodo. pries belga is po kasio nelabai turetu sakotis, ir andersenas praeita savaite taskus susirinko is vidutines ir tolimos distancijos. po kasiu spiegelis gerai tvarkes. o apie beardo pasirodyma eurolygoje visi zinom. labai daug priklauso kaip los zukis. jei spiegelis bandys lost puolime tai beardo minutes dar labiau turetu sumazet.
wolkovysky praeita savaite is vis aikstej atrode kaip zmogus is kitos planetos, nieko nesuprato, pasu nepagavo ir t.t. tik viena trajaka ismeige.
i woodso overi niekas neatkreipet demesio. jei petravicius pries AJ sulose match of life tai gal ir woodsas surinktu 10tsk 😄
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
ltwaras Rašė:

beardas kolkas tai nekaip atrodo. pries belga is po kasio nelabai turetu sakotis, ir andersenas praeita savaite taskus susirinko is vidutines ir tolimos distancijos. po kasiu spiegelis gerai tvarkes. o apie beardo pasirodyma eurolygoje visi zinom. labai daug priklauso kaip los zukis. jei spiegelis bandys lost puolime tai beardo minutes dar labiau turetu sumazet.
wolkovysky praeita savaite is vis aikstej atrode kaip zmogus is kitos planetos, nieko nesuprato, pasu nepagavo ir t.t. tik viena trajaka ismeige.
i woodso overi niekas neatkreipet demesio. jei petravicius pries AJ sulose match of life tai gal ir woodsas surinktu 10tsk 😄


man tai woodsas rytojaus pagrinidinis ivykis, jau snd padejau 😉
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 139
Cituoti
0
vaio Rašė:

beardas kolkas tai nekaip atrodo. pries belga is po kasio nelabai turetu sakotis, ir andersenas praeita savaite taskus susirinko is vidutines ir tolimos distancijos. po kasiu spiegelis gerai tvarkes. o apie beardo pasirodyma eurolygoje visi zinom. labai daug priklauso kaip los zukis. jei spiegelis bandys lost puolime tai beardo minutes dar labiau turetu sumazet.
wolkovysky praeita savaite is vis aikstej atrode kaip zmogus is kitos planetos, nieko nesuprato, pasu nepagavo ir t.t. tik viena trajaka ismeige.
i woodso overi niekas neatkreipet demesio. jei petravicius pries AJ sulose match of life tai gal ir woodsas surinktu 10tsk 😄


man tai woodsas rytojaus pagrinidinis ivykis, jau snd padejau 😉
man tik kyla abejones del jo zaidimo laiko. atrodo puolime normaliai sulosia, bet blatas vistiek ant suolo pasodina.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
Triobete woodso tik 7.5 😁 jamam😁
Registravosi: 2007/09/03 Žinučių: 216
Cituoti
0
Ka galvojat apie toky: Efes laimi pirma puse pries AJ daugiau nei 6 taskais, o partizanas - rungtynes pries prancuzus. bendras kofas 3,61 gaunas. Kaip manot?
Registravosi: 2007/09/20 Žinučių: 75
Cituoti
0
Idomiai siandien ziurisi :
Zalgiris-Prokom Trefl 156.5+
R.Kaukenas 14.5-
Efes Pilsen -6.5
Partizan +4.5
S.Jasikevicius 10.5-
Registravosi: 2007/08/16 Žinučių: 53
Cituoti
0
Http://statymai.com/?id=40&s=885

kas nebijot statykit... Kažkodėl nerodo pagrindiniam šito...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

statymai.com/?id=40&s=885

kas nebijot statykit... Kažkodėl nerodo pagrindiniam šito...


jeigu rytas sian laimes,rytoj kofas kris,kaip manai?tad jei imt tai sian,ane?
Registravosi: 2007/06/30 Žinučių: 247
Cituoti
0
Be abejo
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

be abejo


sian tik @5 like.. 😐 vakar paimiau bet i tapeta,su tavo mumbru,rakosevicium,krc viskas praejo,bet fedes underi ikisau,lygiai 23 geimai gavosi,pff
Registravosi: 2007/06/30 Žinučių: 247
Cituoti
0
oras Rašė:

be abejo


sian tik @5 like.. 😐 vakar paimiau bet i tapeta,su tavo mumbru,rakosevicium,krc viskas praejo,bet fedes underi ikisau,lygiai 23 geimai gavosi,pff
va va... 😁 Sakau žinok, jei Štelmahers greit grįš po traumos, tai tada ne vienas federer bus sušikęs 😄😄 Kol to traumos nebus, tol viskas bus gerai... Ir taip, čia antipatija, todėl kad grybą pjauna, bet lošia..
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0