Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2012

Atsakyti Sekti temą

Oficiali Eurolygos 2012 svetainė pristatė Kauno „Žalgirio“ ekipą ir jos galimybes artėjantį sezoną.

Šešis kartus iš eilės „Top 16“ etapą pasiekusi, bet tik keturias pergales antrajame etape iškovojusi Kauno ekipa, sulaukė kur kas palankesnių prognozių šį sezoną.

Pasak Eurolygos, LKL čempionai turėtų nužygiuoti iki ketvirtfinalio.

„Šis klubas teikia daug vilčių. Sudėtis – patyrusi, talentinga ir subalansuota. Treneris Joanas Plaza galės naudotis itin ilgu atsarginių suoleliu. Trejus metus iš eilės “Žalgiris„ pateko į “Top 16„, bet per šešis pasirodymus antrajame etape pasiekė vos 4 pergales. Susidaro įspūdis, kad šį sezoną “Žalgiris„ turi viską, ko reikia, o krepšininkai yra alkani pasiekti mažiausiai ketvirtfinalį“, – rašoma tinklalapyje.Ką manot apie tokius prognozuotojus visam sezonui? 😁
Bankiniai pavedimai į bendroves -> Neteller arba Skrill # Knyga apie sutartas rungtynes #
Cituoti
0
Kaip ir visada, tikiuosi aukštų rezultatų iš mėgiamos komandos. Bet vis gi, nuliūdau sužinojęs, jog Žalgiris nebegali registruoti žaidėjų. Mano nuomone, jog trūksta dar kažko, gal atakuojančio žaidėjo ( aukšto lygio ). Na bet ką, sėkmės
Cituoti
0
Galės registruoti, kai atidous Zourus skolą. Nors mano akimis turim pakankamai žaidėjų, nežinau ko tau trūksta
Cituoti
0
Labai gerai sukomplektuota komanda siais metais, aisku Javtoko trauma ne i nauda, bet jis sugris.
Jeigu si sezona Zalgiris nieko rimtesnio nenuveiks su tokia sudetimi ir treneriu, tada nebezinau ko reikia Zalgiriui. 😁
Cituoti
0
Zalgiris bus namie sunkiai iveikiamas, viskas priklausys nuo to kaip zais isvykose. Siaip grupe tikrai stipri, Bgr. ir kur zaidzia Rytas daug silpnesnes. Siaip mano manymu turetu uzimti 3-4 vieta grupej.
Cituoti
0
Pelnas Rašė:

Kaip ir visada, tikiuosi aukštų rezultatų iš mėgiamos komandos. Bet vis gi, nuliūdau sužinojęs, jog Žalgiris nebegali registruoti žaidėjų. Mano nuomone, jog trūksta dar kažko, gal atakuojančio žaidėjo ( aukšto lygio ). Na bet ką, sėkmėsAtakuojančio žaidėjo jau tikrai netrūksta komandai. Iš gynėjų yra Kaukė, Popas, jei Kalnietis formoj, jis irgi gali geru scoreriu būt. O iš aukštų abu Lavrikai puolime gerai žaist gali, dar Jankūnas. Galima ir Kuzmos step-up'o laukti, būtų gaila, jei ir liktų amžinai perspektyviu.

O šiaip, tai su grupe tikrai ne itin nusisekė, prisibijau panašaus varianto, koks ištiko Caja Laboral praeitais metais - su 5/5 rezultatu nepraslydo į TOP16.
Cituoti
0
Lampe zais siandien??
Cituoti
0