Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga lažybos 2007. I Turas 10.22-25

Atsakyti Sekti temą
Reksnys Rašė:

incidentas, newykeli,ne ta pastatei? wahaah, mudakas 😁


tu gal koki counter-strike zaidei? ar ka? kad cia jautiesi toks atsigaves, ir foto issimk nes atrodo daug griauci turi.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
Agent tu wapshe lysk i ola, beje tawo zjbs akiniu remeliai 😄
Registravosi: 2007/10/21 Žinučių: 20
Cituoti
0
Laisvas jau vienas veikėjas
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Turim dvi bedas, Griga ir Tanoka
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 128
Cituoti
0
Turim viena didele beda, tokius kaip tu snekorius!
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Ne tiesiog visiskai man nesuprantamas dalykas leisti svarbiausiais momentais tanoka, kuris ir susiko gala. O didesniu snekoriu uz mane zymiai daugiau, kad ir tu. Ypac stengimusi veltis i konfliktus, kas yra beprasmiska
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 128
Cituoti
0
Zalgiris dar parodys savo jega 😁 nesipykim, o ruoskimes ryto palaikymui 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 52
Cituoti
0
Zukauskas geriau zaidzia uz ta tanoka...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
As tikiu, kad parodys, nes buvo tikrai puikiu momentu, ir Eurelka manau butu geriau tikes galui, nes pas ji nera tokiu didelio noro irodyt, kad gali vienas istempt rungtynes. Reikia laukti Brown isibegejimo ir taiklumo. Siaip labai apmaudu, kad tokia mano akimis zemo lygio komanda, kuri losia savanaudiska krepsini nugali graziai zaidziancia komanda. Atrodo juodaodziui pasas ir tas daro taskus
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 128
Cituoti
0
Baikit jus cia pestis... Ir taip aisq kad Tanoka prades zaisti tik koki sausi ar wasari, nes seneliui istempt visa sezona vienodu tempu praktiskai neimanoma... Ka dabar darysi... Pralose tai pralose... Gi realiai taip ir turejo but... Aisq slapta tikejaus, o gal, bet deja... Tik dabar butinai reik laimet sekancias, kad vel nekristu i psichologine duobe...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
juodukas Rašė:

Ne tiesiog visiskai man nesuprantamas dalykas leisti svarbiausiais momentais tanoka, kuris ir susiko gala. O didesniu snekoriu uz mane zymiai daugiau, kad ir tu. Ypac stengimusi veltis i konfliktus, kas yra beprasmiska


koflikte tu konflikte, jei jau kaltini bearda ir dar griga, tai kaip su tavim nekonfliktuot? tu jau blemba zinojai kad butent berdas susiks gala ir zinojai kad butent jo nereikejo leisti. Gaila man tokiu zmoniu kurie taip sneka... Tai po velniu varykit treniruot komanda kokia jei jau tokie ekspertai esat ir zinot kur kokiu momentu ko reikia. Man idomu kokius vunderkindisks sprendimus priimtum budamas grigo vietoj. Aisku kad nieko nepriimtum. Tai uz tai ir nesnekek nesamoniu, o sakyk kad beda zalgirio yra klaidos, vaikiskos klaidos, tiek skuboti metimai tiek isvis nesuprasi kaip paaiskinti. O ne berdas ar grigas. Patikek jei jie butu bedos, tai manau klubo vadyba senai tai pastebetu ir paimtu kokius kitus variantus vietoj ju... Zinok man tapi erzina tokie snekalai, ne vien tavo, o puse tokiu sudfaniu, kurie pralaimejus rungtynems visa suda sugeba uzmesti ant vieno zmogaus. O tai yra durna ir mazu mazausiai juokinga!
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Na jo ne man lygintis su dideliu fanu, auksto intelekto, kuris skarbonkem palaiko komanda. Butent as apie tave dar nieko neparasiau, o tu ant manes pradejai varyt, nors pasakiau, ka manau. Aklas matymas vien tik gerio irgi nera labai gerai. As pasakiau, kas man atrode keista. Eurelijus tikrai zaide geriau ir turejo gale but aikstej. As net neminejau, kad man nepatinka zalgiris, as uz ji visada sergu visa sirdim ir uz visus zaidejus, tik pasakiau, del ko buvo pralosta. Bent jau gale tikrai perdaug norejo imtis iniciatyvos ir taip suklydo keleta kartu, kas ir leme pralaimejima. Net nepazisti zmogaus ir galvoji, kad tu esi didesnis fanas. Krc risam tema, piktybinis tu ir tiek. Tikekimes Kaune vaizdas bus geresnis.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 128
Cituoti
0
As nesakau kad as cia kazkuom didesnis fanas ar kaip... ir nesakau kad tu nesergi uz zalgiri ar dar ka nors. Man tik istrigo trumpa ir aiski tavo fraze "turim dvi bedas, bearda ir griga". Tai yra nesamone. O tas skarbonkes gali susigrusti i viena vieta, prie ko cia jos dabar? Va taip galejai iskarto parasyt, ar bent jau panasiai i tai ir is karto ziuretusi kitaip: "As pasakiau, kas man atrode keista. Eurelijus tikrai zaide geriau ir turejo gale but aikstej/.../tik pasakiau, del ko buvo pralosta. Bent jau gale tikrai perdaug norejo imtis iniciatyvos ir taip suklydo keleta kartu, kas ir leme pralaimejima." O ne beda grigas ir beardas... tipo vos ne taip kad jus visi kalti... reikia zaisti visa zaidima, o ne paskutines rungtyniu minutes ir nereikes nieko kaltiniti...
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Na Rutenis Paulauskas irgi pripazino, kad Tanoka blogai suzaide, vadinas ir Grigas blogai gale suzaide. Tanoka pernai antroj pusej irgi gerai pradejo lost, bet dabar kol jis dar neatsipeikejes reikia leist Zuki, kuris tikrai lose gerai. Nereikia pusti iskart burbulo, as turejau visai ka kita omeny, gal tik nuskambejo, lyg ju komandoje nereiketu, o as tiesiog kalbejau apie sias varzybas. Tad sekmes Kaune, ir tikekimes i Siaulius nereiks vaziuot, kad Zalgiri palaikyt :/
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 128
Cituoti
0
Labai tikiuosi, kad to nereikes daryti...
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
O man visai patiktu jei atvaziuotu keleta rungtyniu sulost 😁
Registravosi: 2007/06/29 Žinučių: 1403 Padėkų: 169
Cituoti
0
Aha ir as nesupykciau😄
Registravosi: 2007/09/03 Žinučių: 216
Cituoti
0
470 F-R/Solomon W./-Mumbru A./
Koef.1.75 Var. 1
497 B-R/3-0/Okulaja A.-Rush B.
Koef.1.80 Var. 2
463 O-T/Macijauskas A.-Teletovic M.
Koef.1.75 Var. 1

kaip jums sitie pasirinkimai, gal turite kokiu pastabu?butu malonu isgirsti...
Registravosi: 2007/07/28 Žinučių: 111
Cituoti
0
Solomon 50/50 tikrai
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Tiesiog pramoga stebet per tango tv varzybas su nuostabiu , kalbos virtuozu ir zodzio kyseneje niekad neieskanciu komentatoriumi 😄 pramoga visai seimai 😄 "kaip koki vaistu recepta israso rezultatyvu perdavima" 😄 😄 😄 " labai letai nukulniavo po krepsiu bet nieko nepese" 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 52
Cituoti
0