Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga TOP16 2008

Atsakyti Sekti temą
Man labai patinka, kai zmones nenori pripazint, kad rytui pasiseke su burtais. Taip jie issikovojo teise buti pirmam krepseli savo geru zaidimu ir niekas cia nesigincija, taciau is trecio galejo gaut barsa gawo fenerbahce. Cia ne sekme? Montepaschi ar Tau ceramica, nera labai didelio skirtumo, kadangi tiek viena tiek kita namie losia puikiai, o iswykoj gali ir pralost. Prasideda traukimas is 4 krepselio i D grupe Sainz istraukia Aris, kuris negali ten eit ir keliasi i E. Sekantis traukimas-Oly vel negali i grupe su Pao ir keliauja pas Zalgiri. Ir jus aiskinat, kad rytas issikovoja tokius burtus... Sainzas istrauktu pirma OLY, o po to ARIS ir niekas neaiskins kaip kazkam nepasiseke, o kazkam pasiseke... As nekalbu apie rezultatus. Galbut Rytas iskris arba Zalgiris iseis, nors tie wariantai nelabai tiketini, bet esme tame, kad nepaisant iskowotos wietos rytui tikrai pasiseke, nes tiek is trecio tiek is ketwirto gawo tokius, kuriuos aplenkt tikrai priwalu, o zalgiris turejes 75% gaut tikrai silpnesni warzova, gawo pati stipriausia... Daugiau as sia tema neberasysiu, uztenka jau... Vos telefono nesudauziau per ta ispana... Reik nurimt...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Rytas pajegesne komanda tik del to,kad ryto Treneris supranta ka daro ir niekada komanda nepasiduoda ir kovoja iki galo. Didziausias Zalgirio minusas sy sezona yra treneris. Aisku Grigas geresnis uz Pinni :]]], bet dabar ir tie patys Oly nebturi storuliuko ;]] Zalgiris tik siuo atveju nusileidzia Rytui. Zalgirio maziukai stipresni fiziskai, bet Ryto dideli stipresni.O del burtu jie geri todel, kad sezono metu Rytas padare tai ka galejo geriausia padaryt. Pradzioje sezono pasiseke su grupe, o dabar pasiseke is dalies delto, kad pirmi baige. As neskubu laidoti zalgirio, nes tikiu, kad su tokia sudietim jie gali pridaryt bedu, jeigu dar Markota isilies normaliai bus super. Tikiu, kad abu klubai gali prasimust. Tik va Zalgiris turi 2 minusus. Griga ir zaidzia isvykose blogiau, o kodel zaidzia blogiau ? Todel, kad ju arena maza. As tikiu, kad daugelis gali nesutikt, bet maza arena namie turi daug pliusu, bet kadangi pats zaidi tokioje arenoje isvykose buna nekas, ne vien del fanu, siaip dar daug kitokiu man bent jau priezasciu yra tame.. O siaip tai sekmes abiems komandoms
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Aš žalgirio fanas ir mano nuomonė tokia, kad Žalgiriui aiškiai nesiseka su burtais, o Rytui aiškiai sekasi su burtais ir aikštėje, nes būtent varžovai visada susivelia.... Bet faktas tas, kad Rytas stipresnė komanda, man irgi aiškus.
O dėl žalgirio įsigijamų krepšininkų tai čia ir taip aišku kad jie durni per visą pilvą. jei Žukauskas neįtiko 3 geresniem po 2 kartus treneriam nei Grigas, o Žalgiriui jis visvien tinka ir dar gauna žaist daugiausiai laiko, iš komandos išmeta Beard, kuris eilę metų tempė Žalgirį į priekį, nu tai tada viskas aišku, kad dėl tokių dalykų nieko ir nepasieks
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Gerai o dabar pabandykim sudaryti "palankiausia" zalgiriui grupe, kuria jis tikrai iveiktu(kaip snekama apie ryta nes "sekas" su burtais) ir "nepalankiausia" rytui, kad jie tos grupes negaletu iveikt(kad "nepasisektu" kaip zalgiriui). Laukiu jusu variantu, ir nemanau, kad tokie imanomi, todel ne sekmeje cia visas reikalas...
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
Gerai o dabar pabandykim sudaryti "palankiausia" zalgiriui grupe, kuria jis tikrai iveiktu(kaip snekama apie ryta nes "sekas" su burtais) ir "nepalankiausia" rytui, kad jie tos grupes negaletu iveikt(kad "nepasisektu" kaip zalgiriui). Laukiu jusu variantu, ir nemanau, kad tokie imanomi, todel ne sekmeje cia visas reikalas...
:lol::lol::lol:
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 459
Cituoti
0
aš žalgirio fanas ir mano nuomonė tokia, kad Žalgiriui aiškiai nesiseka su burtais, o Rytui aiškiai sekasi su burtais ir aikštėje, nes būtent varžovai visada susivelia.... Bet faktas tas, kad Rytas stipresnė komanda, man irgi aiškus.
O dėl žalgirio įsigijamų krepšininkų tai čia ir taip aišku kad jie durni per visą pilvą. jei Žukauskas neįtiko 3 geresniem po 2 kartus treneriam nei Grigas, o Žalgiriui jis visvien tinka ir dar gauna žaist daugiausiai laiko, iš komandos išmeta Beard, kuris eilę metų tempė Žalgirį į priekį, nu tai tada viskas aišku, kad dėl tokių dalykų nieko ir nepasieks
As su tawim jau diskutawau del Eurelijaus ir Grigo taip kad nepratesiu... Neturejai tada ka pasakyt pries mano mintis apie kapitona, nes zinai kad kalbejau teisingai, bet cia tawo autoriteto nemenkinsiu. Tik noriu kai ka pasakyt ilgameti musu legionieriu... Taip komanda tempe 5 metus, bet tik del to, kad jis anksciau buwo geras, nereiskia kad ji reik laikyt ir tada kai jau akiwaizdziai rodo nepagarba tiek treneriams tiek komandos draugams, tiek fanams. Esme tame, kad pasieme netinkama pakaitala jei butu numate ateiti dar gal ir neskubetu su tais keitimais... Bet keist ji buwo butina... As tik nesuprantu vieno... Kaip zalgirio wadovai nesupranta jog mums reikia ne krepsininko kuris turetu gera metima ir lostu toliau nuo kases, nepaisant to, kad jis yra aukstas, o krepsininko, kuris dominuotu baudos aikstelej, kaip tai dare Tanoka ar Woods (jie abu yra juodaodziai, ir butent sios spalvos centro reikia mums, nes jie pasizymi sawo jega ir galingu zaidimu po krepsiu)... Beje klausima sia tema uzdaviau krepsinis.net P. Motiejunui, deja kaip ir tikejaus atsakymo nesulaukiau...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Gerai o dabar pabandykim sudaryti "palankiausia" zalgiriui grupe, kuria jis tikrai iveiktu(kaip snekama apie ryta nes "sekas" su burtais) ir "nepalankiausia" rytui, kad jie tos grupes negaletu iveikt(kad "nepasisektu" kaip zalgiriui). Laukiu jusu variantu, ir nemanau, kad tokie imanomi, todel ne sekmeje cia visas reikalas...
Zalgiris tokios tikrai iweikiamos negali tureti, asmeniskai as dziaugiaus burtais iki ketwirto krepselio ir bet kuri isskyrus oly butu neblogas wariantas ir sansas pakovot del kelialapio, o rytui paprasta kaip du pirstus apmyzt (tai pasirodo jau ir per telika galima sakyt):
rytas, mdp, barsa ir oly. Wa cia tai tikrai butu nepasiseke. Aisq sansu jie wistiek turetu, bet tada jau tikrai butu galima sakyt NEPASISEKE...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Aisku tik viena , Rytui pasiseke su top16 burtais.
Registravosi: 2008/01/29 Žinučių: 1
Cituoti
0
Gerai o dabar pabandykim sudaryti "palankiausia" zalgiriui grupe, kuria jis tikrai iveiktu(kaip snekama apie ryta nes "sekas" su burtais) ir "nepalankiausia" rytui, kad jie tos grupes negaletu iveikt(kad "nepasisektu" kaip zalgiriui). Laukiu jusu variantu, ir nemanau, kad tokie imanomi, todel ne sekmeje cia visas reikalas...
Kokia bebūtų grupė rytas vis tiek išeitų. Taip manau aš. Čia niekas nesakė, kad žalgiris išeitų iš ryto grupės, o Rytas neišeitų iš žalgirio. Čia tik jūs, tie, kurie neigiat kad rytui pasisekė su burtais, taip interpretuojat.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
As neneigiu kad burtai buvo palankus Rytui, bet toks jausmas kad Rytas lieka kaltas jog Zalgiriui tokia grupe atiteko...
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 281
Cituoti
0
Tai antram etape rytas nusipelnė silpnesnės grupės, nes buvo pirmam krepšelyje, bet ar jūs nesuvokiat, kad kalbama apie tai, kad jiems pasiseke su B grupe(reguleraus sezono), o ne dabartine grupe. Aišku galėjo ir dabar gauti žymiai sunkesnę, bet kaip yra taip yra. Rytas tikrai nebūtų A grupėj aukščiau 4-s vietos. Jie nėra stipresni nei už MDP, nei už TAU ceramica. Apie CSKA išvis nešneku, čia kitas lygis ir bent panašiai gali žaist tik PANATHINAIKOS. Kad rytui burtui labai palankus pripažino net Vainauskų durnelis tai kaip gali būti dar tikinančių kitaip? Niekaip aš jūsų nesuprantu. O kuri komanda geresnė : Žalgiris ar Rytas bus išsiaiškinta pavasarį. Rytas dažnai optimalią forma įgauna tada, kai kitos komandos dar tik įsibėginėja, o pavary, atėjus svarbiausioms kovoms, pasipila pralaimėjimai, nes žaidėjai išvargsta ir vėl tenka keisti trenerius. Tai tiek. Rytfaniai rudenį aukštai kilę, vėliau iš taip pat aukštai ir krenta kai ateina pavasaris, taip, kad būkit savo vietoj.(2-os Lietuvos komandos vietoj.)
Registravosi: 2007/12/26 Žinučių: 48
Cituoti
0
Paskutini posta as turedamas tokia teise istrinciau...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
Tai antram etape rytas nusipelnė silpnesnės grupės, nes buvo pirmam krepšelyje, bet ar jūs nesuvokiat, kad kalbama apie tai, kad jiems pasiseke su B grupe(reguleraus sezono), o ne dabartine grupe. Aišku galėjo ir dabar gauti žymiai sunkesnę, bet kaip yra taip yra. Rytas tikrai nebūtų A grupėj aukščiau 4-s vietos. Jie nėra stipresni nei už MDP, nei už TAU ceramica. Apie CSKA išvis nešneku, čia kitas lygis ir bent panašiai gali žaist tik PANATHINAIKOS. Kad rytui burtui labai palankus pripažino net Vainauskų durnelis tai kaip gali būti dar tikinančių kitaip? Niekaip aš jūsų nesuprantu. O kuri komanda geresnė : Žalgiris ar Rytas bus išsiaiškinta pavasarį. Rytas dažnai optimalią forma įgauna tada, kai kitos komandos dar tik įsibėginėja, o pavary, atėjus svarbiausioms kovoms, pasipila pralaimėjimai, nes žaidėjai išvargsta ir vėl tenka keisti trenerius. Tai tiek. Rytfaniai rudenį aukštai kilę, vėliau iš taip pat aukštai ir krenta kai ateina pavasaris, taip, kad būkit savo vietoj.(2-os Lietuvos komandos vietoj.)
fanatikas 😄
Registravosi: 2008/01/01 Žinučių: 373
Cituoti
0
Palinkekim draugiskai abiem komandom sekmes, ir fanui sekmes, kad nepraziltu laukdamas, kol grigas timeouta paims 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Palinkekim draugiskai abiem komandom sekmes, ir fanui sekmes, kad nepraziltu laukdamas, kol grigas timeouta paims 😁
Na wis trumpiau laukia nei Antanas... As suwokiu kad cia ne deimantas taciau kai dirba beweik uz dyka, pats prasesi buti antru, tai negali reikalaut daugiau ypac kai Eurolygoj turi teigiama pergaliu balansa... Labiausiai noriu Jono nors tiktu ir kitas patyres europos treneris, tik JOKIU BUDU NE JUGOSLAWAS, nes nekenciu to ju propaguojamo neswaraus krepsinio
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
O Triufunovicius koki proproguoja ? 😁 kaip galvoji, kaip fanai zalgirio reguotu, jeigu paimtu zalgiris treneri is ryto 😁 ?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
o Triufunovicius koki proproguoja ? 😁 kaip galvoji, kaip fanai zalgirio reguotu, jeigu paimtu zalgiris treneri is ryto 😁 ?
Jugoslawiska... Blogiausia tai kad tikru jugu pawerte Jomanta kuris gali specialiai traumuot zaideja... Seip uz kitus kalbet tikrai negaliu bet manau kad tikri zalgirio fanai Trifunowiciaus nenoretu... Pats sakau griezta NE!
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0
To bvytis. dar parašyk ALAH AKBAR.
Registravosi: 2007/12/27 Žinučių: 96
Cituoti
0
To bvytis. iš kur pas tave tiek pykčio. nors kai apagalvoji islamo spalva žalia ir žalgirio žalia. aš jau rašiau kad žalgiris gavo silpnosios grupės komanda Makabi, kuria net Rytas įveikė, tai gal sakyčiau pagal tavo logika kaip tik žalgiriui pasisekė, kad gavo komandą iš silpniausios grupės.
Registravosi: 2007/12/27 Žinučių: 96
Cituoti
0
to bvytis. iš kur pas tave tiek pykčio. nors kai apagalvoji islamo spalva žalia ir žalgirio žalia. aš jau rašiau kad žalgiris gavo silpnosios grupės komanda Makabi, kuria net Rytas įveikė, tai gal sakyčiau pagal tavo logika kaip tik žalgiriui pasisekė, kad gavo komandą iš silpniausios grupės.
Saziningai pasakius as lygiai ta pati jaučiu rytui bet taip buwo ne wisada... Kai pirma karta zalgiris gawo finala netgi apsidziaugiau kadangi pagaliau turesim warzowus... Taciau mane supantys ryto gerbejai buwo nepakantūs zalgiriui ir dziaugdawosi del kiekwieno ju pralaimejimo. Po to prasidejo pamazgu pilimas ant zalgirio per laikrasti... Parwaziawusiam Sabui buwo kaisiojami pagaliai ieskant remeju ir pasak jo aisq kas cia kaltas o as jo zodziu tikiu nes butent del to po truputi atsibodo rupintis zalgiriu ir iswaziawo i Ispanija... Tačiau paskutinis lašas bent jau man buwo pono Vainausko parodytas widurinis pirstas E tribunai po paskutines laimetos serijos LKL. Ar gali isiwaizduot taip daranti Saboni, juk ju pareigos wienodos... Tai tu man atsakyk kaip as galiu megti komanda kurios wadowo intelekto koeficientas toks pats kaip mano suns ir jis daro praktiskai wiska kas galetu kenkti zaliai baltiems? Elkis taip kaip nori kad su tawim elgtusi...
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 360
Cituoti
0