Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurobasket 2017

Atsakyti Sekti temą
miisjyu rašė:

Kokia kontora duida rusu -4.5? Kadangi mano suis dienos rimciausias statymas yra belgu +8 su padoriu 1.90 koef

Bet365 Rusų (-4.5) @ 1.5

Aš turiu kombo pasidėjęs kartu su Čekų (-4.5)
Registravosi: 2016/06/15 Žinučių: 2
Cituoti
0
Vadimas Vadimavicius rašė:

As manau kad verta, todel ir klausiu cia, ieskau bendraminciu kad drasiau butu investuot 😁

Matai kai pats nepateiki savo pamastymų tai labai sunku tau kažką atsakyti, bet galiu - taip verta. Ar drąsiau dabar bus investuoti?

Pamenu seniai, kažkas iš bendruomenės senbuvių kėlė šią problemą, pastebėdamas, kad mažai vertės iš tokių paklausimų - ateinat, pasiimat ir išeinat, nieko patys nepalikę. Man dar apskritai keista, kaip vienintelė gyva tema čia yra tenisas ir kur krepšinio fanai, bet whatever.

Gal dabar ir lengva kalbėt, kai startavo čempionatas, bet paminėjus Rusiją - tai jie ir Vokietija manau bus šio čempionato 'dark horse', o ne kokie Latviai, kurie dar turės paprakaituoti norėdami patekt vėl tarp 8 stipriausių.
O šiose varžybose nesirinkčiau nieko. Iš lažybinės pusės tik Belgai, nes nepastovūs ir sužaidžia kas antrą mačą, o dabar kaip tik tas metas ir varžovas palankus ir koef aukštas. Žvelgiant iš žaidimo perspektyvos - tai rusai kolkas buvo aukščiau galva ir neskaitant Švedo balhoginimo su turkais, žaidė disciplinuotai susikoncentravę abu grajus (aišku įvertinti reiktų ir Serbijos susilpnėjimą, bei Turkijos overatinimą). Tik klausimas ar šiandien bus toks nusiteikimas ir vėl, kaip prieš tai su grandais? Na, o Belgijai prieš Britaniją ryškiai pakrito, tai nemanau, kad čia kažkokios karmos ar lažybų faktoriai dar jiems turėtų vieną 'halevą' padovanot, bet į pliusinę tilpt gali.
Asmeniškai galvočiau čia apie under 151, dėl kolkas rusų pozicinių ilgesnių atakų čempe, bei gynybos, o belgai prisitaikantys atrodo... Gal kas įsiterps čia dar dėl totalų.
Mano pasirinkimai šiandien iki rusų grajaus: Britain +15, Hungary ML @ 3.28. Jeigu nei vienas dogas nejudes tai svarstysiu gal apie Juodkalniečius, bet man jų motyvacija dar neaaiški, labai nepastovi komanda ir viena iš nedaugelio, kurios dar nemačiau žaidžiančios.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
1
@1.5 .... tai statyk paprasta pergalę, dar didesnė tikimybė, jog laimėsi
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Aciu Obradovic, nebutina buvo rasyt visu argumentu, man pilnai pakanka pirmo sakinio "taip verta", dabar jau ramiau, tikekimes belgu pergales, sekmes visiem
Registravosi: 2017/04/27 Žinučių: 44
Cituoti
0
Vadimas Vadimavicius rašė:

Aciu Obradovic, nebutina buvo rasyt visu argumentu, man pilnai pakanka pirmo sakinio "taip verta", dabar jau ramiau, tikekimes belgu pergales, sekmes visiem

Nėr už ką, bet ne tau asmeniškai rašiau. Tegul plėtojasi diskusijos.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0
Aš šiandien su visais underdogais apart Juodkalnijos
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
andrius efimovas rašė:

Bet365 Rusų (-4.5) @ 1.5

Aš turiu kombo pasidėjęs kartu su Čekų (-4.5)

Pagal viską, tai čekų -4.5 yra kone prasčiausias dienos statymas, kokį tik galima pasiimti
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
8
Andrius efimovas: padarei visas manomas klaidas vienoje vietoje, pasiėmei šūdinus kofus, pasiemei neteisingas baigtis ir dar visa tai sukombinavai. Realiai tiek rusai, tiek čekai čia pervertinti.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
4
Palaukime varžybų pabaigos, tai yra jo pasirinkimas ir jo sprendimai, tačiau aš neimčiau rusų minusinės ( netgi paėmiau priešingai belgų pliusinę ) , o dėl čekų - vengrų tai turiu vengrų pergalę smulkiai
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Latviai niekas. bet dėkui jiems už pelningą live sesiją ir dar prematch betai suėjo, hands down Britai. 😁
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0
-Saunuoliai vengrai visa maca islaike persvara tarp 8-12 tasku ir laimejo
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė:

Palaukime varžybų pabaigos, tai yra jo pasirinkimas ir jo sprendimai, tačiau aš neimčiau rusų minusinės ( netgi paėmiau priešingai belgų pliusinę ) , o dėl čekų - vengrų tai turiu vengrų pergalę smulkiai

Tai aiku jo sprendimas, bet mes čia tam, kad vieni kitiems padėtume, tai ir pasakiau tiesiai šviesiai, kad manau padarė visas esmine klaidas vienoj vietoj ir dublis neturėjo šansų. Pirmas mačas tą ir parodė, nuoširdžiai tikiuosi kolega pasimokys šiandien ir dabar nubaus bukmekerius. Sėkmės.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
2
Kaip manote kur pajudės linijos rytdienos rungtynėse tarp graikų ir suomių? Norisi tikėti, kad už suomius kraus žmonės ir dar kokiu tašku parkris linija.. 😄
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
TurkasKuriamSalta rašė:

Kaip manote kur pajudės linijos rytdienos rungtynėse tarp graikų ir suomių? Norisi tikėti, kad už suomius kraus žmonės ir dar kokiu tašku parkris linija.. 😄

Mano nuomone, kad zmones nekraus uz suomius, o kaip tik des uz graikus, todel tiketis, kad kris uz graikus linija, labai maza. Cia graiku -4.5 arba 5 atrodo labai grazus kofas. Nors as siais metais matau graikus patiriant fiasko, del savo vidiniu problemu, bet suomiai stipriai overperformina, o pas graikus motyvacijos turetu netrukti po dvieju is eiles pralaimetu varzybu.
Registravosi: 2014/06/07 Žinučių: 212 Padėkų: 8
Cituoti
0
As tai apskritai praleisciau sita maca. Graikai pjauna gryba, sunkiai startuoja. Suomiai stebuklus rodo, ypač gerai startuoja, tai nzn nzn cia
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
nierkinho rašė:

As tai apskritai praleisciau sita maca. Graikai pjauna gryba, sunkiai startuoja. Suomiai stebuklus rodo, ypač gerai startuoja, tai nzn nzn cia

Sunku susilaikyti, žinant, kad suomiai per 4 dienas sužaidė 3 labai sunkias rungtynes (su 3 pratęsimais), o dabar dar ir teks žaisti prieš fiziškiausią grupės komandą. Pas juos juk ne jaunimas žaidžia, o ir rungtynės visos aukšto tempo buvo. Dar priedo ir traumų prisigaudė paskutinėse - labai skaudus praradimas yra Jamar'o Wilson'o trauma pačioje rungtynių pradžioje. Šis vyrukas eilę metų buvo antras geriausias įžaidėjas komandoje (po Koponen'o), kildavo nuo suolo ir įdėdavo tikrai nemažai, žaisdavo lemiamais momentais ir net šiame čempionate pelnė pergalingą mėtimą prieš Prancūziją. Ironiška, bet jį pakeitęs Mikko Koivisto irgi patyrė čiurnos traumą paskutinę 4 kėlinio minutę, jeigu gerai pamenu (dėl teisėjo klaidos, už tai jam daugiau teisėjauti visai neleisčiau šiame čempionate). Abi traumos atrodė skausmingai ir aš labai abejoju, kad žais prieš graikus praėjus vos dienai, aš net suabejočiau ar iš viso žais čempionate. Graikams reikalinga pergalė 8+ taškais, suomiai tik dešimtyje ir praradę du svarbius gynėjus eis žaisti? Kad ir koks Markkanen'as yra talentas, bet abejoju, kad šį kartą patrauks..
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
7
TurkasKuriamSalta rašė:

Sunku susilaikyti, žinant, kad suomiai per 4 dienas sužaidė 3 labai sunkias rungtynes (su 3 pratęsimais), o dabar dar ir teks žaisti prieš fiziškiausią grupės komandą. Pas juos juk ne jaunimas žaidžia, o ir rungtynės visos aukšto tempo buvo. Dar priedo ir traumų prisigaudė paskutinėse - labai skaudus praradimas yra Jamar'o Wilson'o trauma pačioje rungtynių pradžioje. Šis vyrukas eilę metų buvo antras geriausias įžaidėjas komandoje (po Koponen'o), kildavo nuo suolo ir įdėdavo tikrai nemažai, žaisdavo lemiamais momentais ir net šiame čempionate pelnė pergalingą mėtimą prieš Prancūziją. Ironiška, bet jį pakeitęs Mikko Koivisto irgi patyrė čiurnos traumą paskutinę 4 kėlinio minutę, jeigu gerai pamenu (dėl teisėjo klaidos, už tai jam daugiau teisėjauti visai neleisčiau šiame čempionate). Abi traumos atrodė skausmingai ir aš labai abejoju, kad žais prieš graikus praėjus vos dienai, aš net suabejočiau ar iš viso žais čempionate. Graikams reikalinga pergalė 8+ taškais, suomiai tik dešimtyje ir praradę du svarbius gynėjus eis žaisti? Kad ir koks Markkanen'as yra talentas, bet abejoju, kad šį kartą patrauks..

Labai gražiai susiskaitė tavo postas, iškart norisi mesti už graikų minusinę 😁
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TurkasKuriamSalta rašė:

Sunku susilaikyti, žinant, kad suomiai per 4 dienas sužaidė 3 labai sunkias rungtynes (su 3 pratęsimais), o dabar dar ir teks žaisti prieš fiziškiausią grupės komandą. Pas juos juk ne jaunimas žaidžia, o ir rungtynės visos aukšto tempo buvo. Dar priedo ir traumų prisigaudė paskutinėse - labai skaudus praradimas yra Jamar'o Wilson'o trauma pačioje rungtynių pradžioje. Šis vyrukas eilę metų buvo antras geriausias įžaidėjas komandoje (po Koponen'o), kildavo nuo suolo ir įdėdavo tikrai nemažai, žaisdavo lemiamais momentais ir net šiame čempionate pelnė pergalingą mėtimą prieš Prancūziją. Ironiška, bet jį pakeitęs Mikko Koivisto irgi patyrė čiurnos traumą paskutinę 4 kėlinio minutę, jeigu gerai pamenu (dėl teisėjo klaidos, už tai jam daugiau teisėjauti visai neleisčiau šiame čempionate). Abi traumos atrodė skausmingai ir aš labai abejoju, kad žais prieš graikus praėjus vos dienai, aš net suabejočiau ar iš viso žais čempionate. Graikams reikalinga pergalė 8+ taškais, suomiai tik dešimtyje ir praradę du svarbius gynėjus eis žaisti? Kad ir koks Markkanen'as yra talentas, bet abejoju, kad šį kartą patrauks..

Atsilikęs nuo skaičiavimų, bet paaiškink kodėl graikam reikia tų +8 būtent, o ne +4 (prieš suomių-lenkų persvarą) arba tiesiog pergalės kodėl neužtektų? Čia berods apskritai net nelaimėję graikai paskutiniam ture nukalę lenkus eitų toliau, žinoma jeigu lenkai neįsigudrintų prancūzų nugalėt, kuo irgi abejoju, nes reiktų taupyti jėgas paskutiniam mačui, kadang pergalė jiem prieš varles nieko nekeičia.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0
Aš dabar neatsiminsiu kodėl man įstrigo 8+, bet iš esmės jiems reikia laimėti kuo didesniu skirtumu, nes gali būti 3way lygiosios dėl pirmos ar antros vietos..
Registravosi: 2017/06/23 Žinučių: 334 Padėkų: 25
Cituoti
0
Tai, kad sunkiai įsivaizduojamas 3way. 1/2. Slovėnai, 2. Prancūzai (jei darom prielaidą, kad lenkai nepasiima prancūzų) su min 3w. tada 3. Suomiai, o gal net ir 2 nes irgi 3w, kadangi nukals islandus.
toliau sumaišties gali įnešti į stadingsus graikai ir kilti aukštai jeigu pasiims ir suomius ir lenkus. Dabar kalbam apie patekimą į kitą etapą, tai mano skaičiavimais, čia Lenkai tauposi ir last mače eina su 1W prieš Graikus kurie ateis su 1W arba 2W (jei nukals suomius).
Žodž nežinau ar kažkas aišku, bet šiaip nelabai suprantu kam tie pranašumai reikalingi dėl patekimo, labiau dėl dalijimosi 1-4 gali reikt. Šiaip pritariu graikų pergalei ir pats dabar galvoju ką su lenkais daryt.
Registravosi: 2012/03/12 Žinučių: 258 Padėkų: 36
Cituoti
0