Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Luminor ir paysera veikia tikslei bandes kitu nzn
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
Luminor veike puikiai pries pilnai susijungiant dnb ir nordea klientams i vieninga sistema ( KURIS IVYKO PASKUTINI BIRZELIO SAVAITGALI). Po susijungimo buvo isduotos naujos VISA kortos, saskaitu numeriai isliko tie patys. Po susijungimo nebeveikia, bandziau visaip. Teko priristi PAYSEROS VISA korta ir kolkas viskas puikiai viskas veikia. Taip pat PInnaclei ta pacia payseros korta pririsau, taip pat veikia gerai.
Registravosi: 2011/02/28 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveiki, kokiais budais galima papildyti bet365 naujai sukurta saskaita, be lietuvoje registruoto banko, kaip seb, swed ir pns?
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
1
rokas.si rašė:

Sveiki, kokiais budais galima papildyti bet365 naujai sukurta saskaita, be lietuvoje registruoto banko, kaip seb, swed ir pns?

Bet kokiu banku ne tik lietuvos, arba kortelemis ne lietuvos arba kokios payseros
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
O su monese gali jau isikelt pinigu i b365 ir issimti atgal? Be jokiu papildomu dalyku?
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0
adomasz rašė:

O su monese gali jau isikelt pinigu i b365 ir issimti atgal? Be jokiu papildomu dalyku?

Man tai viskas veikia su Monese
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Messix rašė:

Man tai viskas veikia su Monese

Skrill atrakina monese?
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
eddas rašė:

Skrill atrakina monese?

Ne. Reikia įnešti pinigų iš VISA kortos ir atsirakins tada Skrill
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
1
Revolut visa bet neleidzia depositint?
Registravosi: 2017/09/12 Žinučių: 157 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Manciuzzz rašė:

Revolut visa bet neleidzia depositint?

Nes revolut laikosi lietuviškų taisyklių ir dėl to neleidžia vienas pirmųjų
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, kaip Jūs pasitvirtinate savo profilį, jeigu iš alternatyvaus tinklapio išmeta į originalų ir tada mato kad esu Lietuvoje? Ačiū.
Registravosi: 2020/07/24 Žinučių: 1
Cituoti
0
justinas737 rašė:

Sveiki, kaip Jūs pasitvirtinate savo profilį, jeigu iš alternatyvaus tinklapio išmeta į originalų ir tada mato kad esu Lietuvoje? Ačiū.

Kaip permeta į originalų? kai prisijungi? alternatyviuose ir prisijungimas ir viskas veikia tam pačiam puslapyje ;/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, koks greiciausias budas nauja accounta papildyti pinigais iki ketvirtad pvz? Accountas neturi registraves jokios saskaitos, monese, paysera ar transferwise. Uzregistravus kaip suprantu fizines korteles reiks laukt ir tik tada? Ar monese ten uzsireginus iskart gauni kokia virtual veikiancia?? Lietuviski bankai netinka man.
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
1
Betsa rašė:

Sveiki, koks greiciausias budas nauja accounta papildyti pinigais iki ketvirtad pvz? Accountas neturi registraves jokios saskaitos, monese, paysera ar transferwise. Uzregistravus kaip suprantu fizines korteles reiks laukt ir tik tada? Ar monese ten uzsireginus iskart gauni kokia virtual veikiancia?? Lietuviski bankai netinka man.

Jo, Monese gali pasiimti virtual kortelę ir ją naudoti su bet365. Pats taip darau.
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Depositinant per paysafecard mato vmi?
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
eddas rašė:

Sveiki. Depositinant per paysafecard mato vmi?

Nemato. Bet Lietuvoje pirktas paysafecard cekis negali buti naudojamas lazybose.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
1
ryklys rašė:

Nemato. Bet Lietuvoje pirktas paysafecard cekis negali buti naudojamas lazybose.

Gal yra kokiu siuo metu veikianciu budu, kaip depositinti ir veliau withdrawinti, kad vmi nematytu? Acc lietuviskas.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
eddas rašė:

Sveiki. Depositinant per paysafecard mato vmi?

Pora metu jau naudoju Lietuviskus Paysafecard kodus depozitinti Skrill is kuriu pildau tiek uzsienio, tiek Lietuviskas lazybu saskaitas. Nemato jokie VMI
Registravosi: 2018/07/07 Žinučių: 136 Tel.: LT
Cituoti
1
Skygryn rašė:

Pora metu jau naudoju Lietuviskus Paysafecard kodus depozitinti Skrill is kuriu pildau tiek uzsienio, tiek Lietuviskas lazybu saskaitas. Nemato jokie VMI

Nebera skrill bet365.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
eddas rašė:

Nebera skrill bet365.

Kaip nebera
embeded-image
Registravosi: 2011/11/02 Žinučių: 640 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0