Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
maras rašė:

Kaip nebera
embeded-image

Senas acc arba ne lietuviskas. Naujiem nera.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
Beje su visa depositinant skrill visvien neatsiranda, kaip kazkas cia anksciau minejo. Na bent jau mano atveju.
Registravosi: 2010/03/11 Žinučių: 78 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
ipmy5 rašė:

Beje su visa depositinant skrill visvien neatsiranda, kaip kazkas cia anksciau minejo. Na bent jau mano atveju.

Nebeatsiras skrill jau niekada bet365 po brexit'o. Islike skrill tik seniesiems accountams.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 579 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Klausimas kas naudojasi monese, kaip pasitvirtint adresa su tuo geolocation esu namie, bet vistiek raso failed, bandziau ir lauke vistiek tas pats nors adresa ir pasto koda viska gersi irases, bandziau skambint jiem bet nieks nekelia po valanda laiko, emailu irgi neatraso, gal yra kokia alternatyva naujam bet365 acc?
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
1
rokas.si rašė:

Klausimas kas naudojasi monese, kaip pasitvirtint adresa su tuo geolocation esu namie, bet vistiek raso failed, bandziau ir lauke vistiek tas pats nors adresa ir pasto koda viska gersi irases, bandziau skambint jiem bet nieks nekelia po valanda laiko, emailu irgi neatraso, gal yra kokia alternatyva naujam bet365 acc?

Ir man tas pats, o kito būdo nesiūlo. Ar kam taip buvo? Kokia platforma jie naudoja pagal GPS nustatyt adresą, būtų galima su ta sistema pažiūrėt ir nustatyt kokį rodo.
Registravosi: 2018/02/22 Žinučių: 111 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, gal kas naudoja indiškus/Bangladešiskus bet365+Skrill?
Registravosi: 2017/09/12 Žinučių: 157 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
1
Manciuzzz rašė:

Sveiki, gal kas naudoja indiškus/Bangladešiskus bet365+Skrill?

O ka ten naudoti? 98% kad kai laimesi kazka savininkai greiciausiai nusiims laimejima ir tiek 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 579 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
3
Justasx001 rašė:

O ka ten naudoti? 98% kad kai laimesi kazka savininkai greiciausiai nusiims laimejima ir tiek 😉

Nebūtinai, viską pasikeiti ir turės jie darbo viską atkeis, plius parduoda juos simtais
Registravosi: 2017/09/12 Žinučių: 157 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Manciuzzz rašė:

Nebūtinai, viską pasikeiti ir turės jie darbo viską atkeis, plius parduoda juos simtais

Tai keisk ka nori, 5minutes ir bet365 viska atkeicia atgal.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Manciuzzz rašė:

Nebūtinai, viską pasikeiti ir turės jie darbo viską atkeis, plius parduoda juos simtais

Nei tu zinai, nei matei kad parduoda simtais. Kazkas kur kazka sako, niekada netikek 😉 susigrazinti acc kaip du pirstus apmyzt 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 579 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Nei tu zinai, nei matei kad parduoda simtais. Kazkas kur kazka sako, niekada netikek 😉 susigrazinti acc kaip du pirstus apmyzt 😉

Aš 5 ACC uzblokaves brolau, tai biški gaudausi ir ant kitų nevarau. Yra vienas turbūt vienas didžiausių tipsteriu kuris perka indiškus ACC ir keičia kaip kojinės. tikrai ne kaip du pirštus apmyzt yra biskie reikalų o visada laimėjimus dalimis gali išskaidyti. Ir matau kaip meta tuos ACC ant pardavimų.. beje jie eina todėl nes nuo liepos 15 atrakino Skrill ant indišku Bangladešisku ACC.
Registravosi: 2017/09/12 Žinučių: 157 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Manciuzzz rašė:

Aš 5 ACC uzblokaves brolau, tai biški gaudausi ir ant kitų nevarau. Yra vienas turbūt vienas didžiausių tipsteriu kuris perka indiškus ACC ir keičia kaip kojinės. tikrai ne kaip du pirštus apmyzt yra biskie reikalų o visada laimėjimus dalimis gali išskaidyti. Ir matau kaip meta tuos ACC ant pardavimų.. beje jie eina todėl nes nuo liepos 15 atrakino Skrill ant indišku Bangladešisku ACC.

5 acc uzblokuoti nera rodiklis, jei tu klausi apie bangladesh acc tu irgi pats netiki tuo ka tau siulo ir del to klausi cia. kaip ir rasiau 98% neatgausi pinigu ir maziau tikek kas ka sako 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 579 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Matai, ne tame esmė, dauguma scammeriu pardavėjų, tačiau iš tipsterio gavau kaip ir patikimą, viską pasikeičiau ir niekas dar nebandė prisijungti nors praejo savaitė. Man kita problema dėl pinigų imokejimo iš Skrill į bet365. Be to jei viskas ok man ACC turbūt laikytų 1-3d. O kaip matau per sav niekas nesijunge.
Registravosi: 2017/09/12 Žinučių: 157 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Ivairiai laiko tie acc, kartais po 1 statymo limituoja, o kartais ir kelias savaites gali viskas ok buti. Kiek zinau zmoniu kas buvo su bangladesh acc visi gavo scamus, anksciau ar veliau. Gal suma iki 1k ir nescamins, bet sumos auga, o noras irgi 😉
Jau n kartu geriau, kad koks lietuvis acc sukurtu ir poto tiesiog mokescius susimoki, arba ne, priklausomai nuo sumos. Tai bent atrasti galus dar iseis 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 579 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Ivairiai laiko tie acc, kartais po 1 statymo limituoja, o kartais ir kelias savaites gali viskas ok buti. Kiek zinau zmoniu kas buvo su bangladesh acc visi gavo scamus, anksciau ar veliau. Gal suma iki 1k ir nescamins, bet sumos auga, o noras irgi 😉
Jau n kartu geriau, kad koks lietuvis acc sukurtu ir poto tiesiog mokescius susimoki, arba ne, priklausomai nuo sumos. Tai bent atrasti galus dar iseis 😉

Kur rasti pasiula ?
Registravosi: 2017/09/19 Žinučių: 269 Padėkų: 188 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, pirma deposita i bet365 padariau su monese kortele viskas buvo okei, bet kai noriu issimti neleidzia i ta pacia monese pervesti, kur problema ir kokie patarimai?
Registravosi: 2020/08/05 Žinučių: 5
Cituoti
0
Badde Bade rašė:

Sveiki, pirma deposita i bet365 padariau su monese kortele viskas buvo okei, bet kai noriu issimti neleidzia i ta pacia monese pervesti, kur problema ir kokie patarimai?

Nes turi buti rezidentas UK arba Belgijos.
I Lietuva isimtinai kazkam yra leide, bet kai as teiravausi - realiu asmenu ir ju praktikos pavyzdziu negavau.
Alternatyvos i LT banko saskaita, jeigu kazkas per kelis menesiu nepasikeite is esmes.
Pirma karta gali bankas atmesti, tada Bet365 perveda is ofsoriniu saskaitu ar kazkas tokio ir bankas priima.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Ronaldo7 rašė:

Nes turi buti rezidentas UK arba Belgijos.
I Lietuva isimtinai kazkam yra leide, bet kai as teiravausi - realiu asmenu ir ju praktikos pavyzdziu negavau.
Alternatyvos i LT banko saskaita, jeigu kazkas per kelis menesiu nepasikeite is esmes.
Pirma karta gali bankas atmesti, tada Bet365 perveda is ofsoriniu saskaitu ar kazkas tokio ir bankas priima.

O tai jeigu moneses banka tiesiog irasai? Jeigu jau leido isinesti tai gal ir issiimt iseis. Tik kad uztruks keleta dienu banko pavedimas.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, susikūriau kitą bet365 acc, nes praeitą limitavo, ar galiu depositint su senu monese acc, kad negaut limitų ant naujo? Ar reik kurtis ir naują monese?
Registravosi: 2020/04/21 Žinučių: 26 Padėkų: 4
Cituoti
0
Federer rašė:

Ir man tas pats, o kito būdo nesiūlo. Ar kam taip buvo? Kokia platforma jie naudoja pagal GPS nustatyt adresą, būtų galima su ta sistema pažiūrėt ir nustatyt kokį rodo.

Irgi tas pats, su pirmu monese acc buvo viskas ok, dabar bandžiau kurt kito žmogaus vardu, rašo, kad nesutampa lokacijos.
Registravosi: 2020/04/21 Žinučių: 26 Padėkų: 4
Cituoti
0