Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Kaip elgiatės, iš kur traukiat bet365 accountus, kai užlimituoja ir jau nebėra draugų/pažįstamų ant ko kurti? Galit pasidalinti patirtimi?

Beje - jei kas nors norėsit pervedimą iš bet365 darytis į mistertango, tai nerekomenduoju. Paprašė papildomos informacijos apie mane, dėl to, kad ateina mokėjimas į mano sąskaitą. Nusiunčiau viską, ko prašė, tačiau 5 darbo dienos ir jokio atsakymo iš jų nėra. Parašyti 5 laiškai - nei vieno atsakymo. Na, turbūt kad reikės kreiptis į Lietuvos banką, kad nevykdomi SEPA mokėjimų terminai :/
Registravosi: 2020/11/30 Žinučių: 26
Cituoti
3
Su revolut eina imesti i bet365 ? ir veliau issimti?
Registravosi: 2018/01/10 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
becikas rašė:

Su revolut eina imesti i bet365 ? ir veliau issimti?

Neina
Registravosi: 2016/08/25 Žinučių: 108 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Is SEB man leidzia be problemu pildytis BET365.
Wthdrawal daryti atgal i SEB - neleido.
Del PAYSEROS - jau 2 savaites negaunu i Paysera pavedimo. Turbut jau galima butu reziumuoti, kad ir negausiu.
Daug kas rase, kad i Paysera be problemu gauni pinigus - greiciausiai, kad ne, nes kiek perskaiciau, esu ne vienintelis, kuris i Paysera negavo.
Kazkas uzklause del Siauliu banko - reikes bandyti sita, nes panasu Swedbanka nelabai verta, gal dar Luminor.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 23 Tel.: LT
Cituoti
1
cocacola rašė:

Is SEB man leidzia be problemu pildytis BET365.
Wthdrawal daryti atgal i SEB - neleido.
Del PAYSEROS - jau 2 savaites negaunu i Paysera pavedimo. Turbut jau galima butu reziumuoti, kad ir negausiu.
Daug kas rase, kad i Paysera be problemu gauni pinigus - greiciausiai, kad ne, nes kiek perskaiciau, esu ne vienintelis, kuris i Paysera negavo.
Kazkas uzklause del Siauliu banko - reikes bandyti sita, nes panasu Swedbanka nelabai verta, gal dar Luminor.

O kas tau neleido atgal i seb? Ar tiesiog grizo atgal? Kai grizta atgal tai 365 gali ismoketi is kitos saskaitos.O del payseros tai per menesi dariau 5 ismokejimus is dvieju acc,tai ir i Visa ir bankiniu ikrisdavo per para laiko ir sumos nemazos buvo.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki taigi noriu atlikt deposita i bet365 su kokeis bankaos tikrai draugauja ir ismoka bet365 tiksliai aciu
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Sveiki taigi noriu atlikt deposita i bet365 su kokeis bankaos tikrai draugauja ir ismoka bet365 tiksliai aciu

Luminor
Registravosi: 2017/04/08 Žinučių: 9 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,

Reikia pagalbos ir patarimo: kaip pasipildyti bet365? Monese grybauja ir neleidžia susikurti accounto, paysera atmetė pavedimą dėl pinigų plovimo prevencijos, o transferwise rašo, kad mokėjimas negalimas: We cannot currently accept payments to this recipient

Kokie variantai toliau?
Registravosi: 2020/11/30 Žinučių: 26
Cituoti
0
Naujoko klausimas, greičiausiai kartosiuos, bet nepykit daug puslapių. Koks geriausias būdas išsiimti pinigus iš 365? Į Paysera kortelę išėmus kaip suprantu VMI matys viską nes LT bankas? Kiek žinau Skrill ir Monese korteles dar galima turėti, bet kaip su jom pvz iš bankomato nusiimant VMI irgi matys?
Registravosi: 2018/07/03 Žinučių: 21 Padėkų: 84 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar kam buve, kad neduotu prisijungti per joki alternatyvu linka per tele2 kortele? uzblokuoja jie gal IP ar kaip cia, nes kitus puslapius atidaro .
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
0
Lancome rašė:

Naujoko klausimas, greičiausiai kartosiuos, bet nepykit daug puslapių. Koks geriausias būdas išsiimti pinigus iš 365? Į Paysera kortelę išėmus kaip suprantu VMI matys viską nes LT bankas? Kiek žinau Skrill ir Monese korteles dar galima turėti, bet kaip su jom pvz iš bankomato nusiimant VMI irgi matys?

Skrill nebėr opcijų turėt, monesė greičiausiai gerai mastai, o šiaip visų pirma reik kad leistų atsidaryt ir išlošt o ne kaip pajamų negaut Lietuvoje kur mato. Paysera ir be kortelės viską mato.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7335 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Overis1 rašė:

Ar kam buve, kad neduotu prisijungti per joki alternatyvu linka per tele2 kortele? uzblokuoja jie gal IP ar kaip cia, nes kitus puslapius atidaro .

Is marketo atsisiusk "1.1.1.1" ir eisi visur
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
counteris69 rašė:

Is marketo atsisiusk "1.1.1.1" ir eisi visur

Nepadejo sitas vistiek tas pats, gal dar kas kokiu pasiulymu turi?
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
0
Šiaip klausimas: Ar man vienam neina jau 2-a diena prie bet365 prisijungti? Kartais net puslapio neatidaro. Ir VPN nepadeda
Registravosi: 2018/10/05 Žinučių: 2
Cituoti
0
Hammer rašė:

Šiaip klausimas: Ar man vienam neina jau 2-a diena prie bet365 prisijungti? Kartais net puslapio neatidaro. Ir VPN nepadeda

Ne tau vienam, man vakar nejo puse dienos, bet siandien vel lygtai leidzia.
Registravosi: 2010/11/07 Žinučių: 150 Padėkų: 34 Tel.: GB
Cituoti
0
Overis1 rašė:

Ne tau vienam, man vakar nejo puse dienos, bet siandien vel lygtai leidzia.

Man vakar irgi buvo bėda, bet įdomu tai, kad per kompą neleido (cgates internetas), o per mobilų (telia) leido prisijungti.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
wim rašė:

Man vakar irgi buvo bėda, bet įdomu tai, kad per kompą neleido (cgates internetas), o per mobilų (telia) leido prisijungti.

Adblocka isjunk ir pabandyk 😉
Registravosi: 2018/07/03 Žinučių: 21 Padėkų: 84 Tel.: LT
Cituoti
0
karlsonas rašė:

Kaip elgiatės, iš kur traukiat bet365 accountus, kai užlimituoja ir jau nebėra draugų/pažįstamų ant ko kurti? Galit pasidalinti patirtimi?

Beje - jei kas nors norėsit pervedimą iš bet365 darytis į mistertango, tai nerekomenduoju. Paprašė papildomos informacijos apie mane, dėl to, kad ateina mokėjimas į mano sąskaitą. Nusiunčiau viską, ko prašė, tačiau 5 darbo dienos ir jokio atsakymo iš jų nėra. Parašyti 5 laiškai - nei vieno atsakymo. Na, turbūt kad reikės kreiptis į Lietuvos banką, kad nevykdomi SEPA mokėjimų terminai :/

Aktualu ir man sitas, taip pat kaip elgiates su nauju acc, tik sim kortele pakeiciat ar ir visa telefona nauja 🙄
Registravosi: 2018/07/03 Žinučių: 21 Padėkų: 84 Tel.: LT
Cituoti
0
Sudetinga su accountais, lengva ju gauti, bet pinigu inesimas beveik neimanomas.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Sudetinga su accountais, lengva ju gauti, bet pinigu inesimas beveik neimanomas.

Gal pavyktų su mažiau užuolankų pasisakyti ir plačiau papasakot apie "beveik neįmanomas"?

Naudoju DuckDuckGo naršyklę (pasidomėti siūlau, visiškai privati) - kol kas problemų neturėjau (jau 4 acc)
Registravosi: 2020/11/30 Žinučių: 26
Cituoti
0