Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Blemba chebra padekit man zeliniui. Žodžiu 365 čia kelis acc kėliau pinigus su rangu. Aišku užlimitavo. Dabar gavau seną draugo acc, su nemažu minusu, bet negaliu įsimesti pinigų į tą acc. Na nes žmogus nebeturi senų kortų, o naujų nenori registruoti bete. Kaip man įmesti ten šaibų?? Rangas čia blemba auksinius kiaušinius deda, o pasinaudoti jo patarimais nebegaliu. Kokie dar būdai kuo greičiau ten įsimesti? Turiu transferwise jau net parsisiuntęs. Bet kortos neturiu.
Registravosi: 2021/02/04 Žinučių: 2 Tel.: GB
Cituoti
0
FreaK` rašė:

Blemba chebra padekit man zeliniui. Žodžiu 365 čia kelis acc kėliau pinigus su rangu. Aišku užlimitavo. Dabar gavau seną draugo acc, su nemažu minusu, bet negaliu įsimesti pinigų į tą acc. Na nes žmogus nebeturi senų kortų, o naujų nenori registruoti bete. Kaip man įmesti ten šaibų?? Rangas čia blemba auksinius kiaušinius deda, o pasinaudoti jo patarimais nebegaliu. Kokie dar būdai kuo greičiau ten įsimesti? Turiu transferwise jau net parsisiuntęs. Bet kortos neturiu.

Korta turi but registruota bet365 savininko vardu
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 65 Tel.: LT
Cituoti
0
FreaK` rašė:

Blemba chebra padekit man zeliniui. Žodžiu 365 čia kelis acc kėliau pinigus su rangu. Aišku užlimitavo. Dabar gavau seną draugo acc, su nemažu minusu, bet negaliu įsimesti pinigų į tą acc. Na nes žmogus nebeturi senų kortų, o naujų nenori registruoti bete. Kaip man įmesti ten šaibų?? Rangas čia blemba auksinius kiaušinius deda, o pasinaudoti jo patarimais nebegaliu. Kokie dar būdai kuo greičiau ten įsimesti? Turiu transferwise jau net parsisiuntęs. Bet kortos neturiu.

Iki kiek leidžia pasikelti bet365 su stalo teniso statymais? Jeigu ne paslaptis, aišku.
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
Na vieną acc leido iki 1.8k pliuso, kitą 1.7k pliuso, dar vienam tik 1k leido. Na o paskutinę acc išvis nieko nepakėliau. Ten 20 svarų minuso net buvo ir tai užlimitavo. Pamatė, kad stalo tenisą tik stačiau ir užlimitavo. Tik kelias stafkes atlikus
Registravosi: 2021/02/04 Žinučių: 2 Tel.: GB
Cituoti
4
Gal kas yra bandes UK acc naudoti paypal pildymui/gryninimui ? ar yra kokiu niuansu?
Registravosi: 2020/11/28 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki norejau paklausti ar imanoma susikurti acc bet365 bunat lietuvoi , ir prisiristi kad isivedineciau pinigus i monese banka?
Registravosi: 2021/03/28 Žinučių: 1
Cituoti
0
Winwin123 rašė:

Sveiki norejau paklausti ar imanoma susikurti acc bet365 bunat lietuvoi , ir prisiristi kad isivedineciau pinigus i monese banka?

Labas, tikrai įmanoma, pasiskaityk būtent šioje forumo skiltyje kurioje pats parašei komentarą. Apačioje yra puslapių perjungimas istoriniams įrašams - juose rasi info.
Registravosi: 2014/05/27 Žinučių: 59
Cituoti
0
Mapek rašė:

Gal kas yra bandes UK acc naudoti paypal pildymui/gryninimui ? ar yra kokiu niuansu?

Nera jokiu niuansu, gali pildyt
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 65 Tel.: LT
Cituoti
0
Winwin123 rašė:

Sveiki norejau paklausti ar imanoma susikurti acc bet365 bunat lietuvoi , ir prisiristi kad isivedineciau pinigus i monese banka?

Transferwise dar geriau, nereiks korteles laukt, galesi iskart naudotis
Registravosi: 2011/04/27 Žinučių: 65 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas yra bandes naudoti uk VPS ? ar uzkrauna bet365? man tai sukasi ratukas ir tiek
Registravosi: 2020/11/28 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Mapek rašė:

Gal kas yra bandes naudoti uk VPS ? ar uzkrauna bet365? man tai sukasi ratukas ir tiek

Bet365 vpn'ų neprisileidžia.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7343 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Bet365 vpn'ų neprisileidžia.

VPN ir VPS tai skirtingi dalykai
Registravosi: 2020/11/28 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
1
Mapek rašė:

VPN ir VPS tai skirtingi dalykai

Ai per greit perskaičiau, bet VPS'ai yra server ip adresų listas ir tą mato dažnai tiekėjai, kad gauti uk gyventojų ip, neužteks tik VPS nusipirkti.
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7343 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Ai per greit perskaičiau, bet VPS'ai yra server ip adresų listas ir tą mato dažnai tiekėjai, kad gauti uk gyventojų ip, neužteks tik VPS nusipirkti.

Ko tokiu atveju dar reikia ?
Registravosi: 2020/11/28 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Mapek rašė:

Ko tokiu atveju dar reikia ?

Lokalaus žmonių ip adreso, tas arba pas žmogų darai kažką arba perki servisus 'residential address'
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7343 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Kai gryninat pinigus is bet365 per monese kokia BANK COUNTRY nurodote?
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0
adomasz rašė:

Kai gryninat pinigus is bet365 per monese kokia BANK COUNTRY nurodote?

Kad nereikia nurodyti jai atlikai inesima is moneses tai ir nuimti gali,o siaip monese yra Belgium( BE )
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 26 Padėkų: 111 Tel.: LT
Cituoti
0
Laba
Man ta pati bėda su išgryninimu iš 365bet. turiu monese paskutiniu metu per ja ir vesdavau pinigus i bet365. dabar noriu išsiimti padariau 40e gražinimą
gavau laišką kad turiu suvesti viską pinai bet bėda kad nerandu kur
jie rašo "go to the Services menu and click on Bank, then Withdraw" bet nuėjus į ta skiltį ten nėra kur vesti reikiamų duomenų?
Bank name
- Account holder’s name
- Bank branch name and FULL postal address
- Account number/IBAN
- Swift/BIC or Routing Number
Registravosi: 2021/04/14 Žinučių: 14 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai rekomenduoju susikurti Neteller. Inesimai/Isemimai labai greiti. Reikes 15eur inesti is Neteller saskaitos i Bet365 ir tada viska leis issigryninti i ju saskaita
Registravosi: 2011/02/03 Žinučių: 19 Padėkų: 6
Cituoti
1
Duki rašė:

Labai rekomenduoju susikurti Neteller. Inesimai/Isemimai labai greiti. Reikes 15eur inesti is Neteller saskaitos i Bet365 ir tada viska leis issigryninti i ju saskaita

Dėkui, o pas tave yra galimybė depositint iš Neteller?
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7343 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1