Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
astunke111 rašė:

Sveiki, ar dar eina lietuviams atsidaryti paskyra? Jei taip, ka padaryti kad leistu pasirinkti lietuva?

Eina lietuviams atsidaryti paskyra ir pasirinkti Lietuvą
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6262 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ant žmonos susikuriau bet365 viskas patvrtinta adresas ,id kortelė leido depositint is skrill bet dabar raso jusu paskyrai taikomi apribojimai ir leidzia daryt tik withdrawn.ps depositint leido bet statyt taip ir neleido.gal kas susidūret?
Registravosi: 2019/01/10 Žinučių: 47 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Dakarass93 rašė:

Sveiki, ant žmonos susikuriau bet365 viskas patvrtinta adresas ,id kortelė leido depositint is skrill bet dabar raso jusu paskyrai taikomi apribojimai ir leidzia daryt tik withdrawn.ps depositint leido bet statyt taip ir neleido.gal kas susidūret?

Naudojai ta pati telefona narsymui?
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
0
Jo
Registravosi: 2019/01/10 Žinučių: 47 Padėkų: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Dakarass93 rašė:

Jo

Tai viso gero, gali issiimti pinigus ir pamirsti sita saskaita..
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
0
Norėjau paklausti ar man vienam tas authenticator pastringa, net neužloadina.. ir šiaip ar per telefoną viskas sklandžiai veikia?
gal kažkas turi patarimų kaip viską nuo pradžių susikurti, kad nestrigtų ir t.t?
Registravosi: 2022/06/12 Žinučių: 12
Cituoti
0
Paskaityk anksčiau temoje buvo apie tai, ir nemažai, kalbėta
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 393 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki per kiek laiko gali užlimituoti bet365, ir kokie tie limitai būna?(ačiū iš anksto)
Registravosi: 2022/06/12 Žinučių: 12
Cituoti
2
LUKOŠIUKAS rašė:

Sveiki per kiek laiko gali užlimituoti bet365, ir kokie tie limitai būna?(ačiū iš anksto)

Uzlimituoti gali po pirmos imokos,net neatlikus statymo,o limitas jei leido 300 deti,tai bus 3 eu.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Uzlimituoti gali po pirmos imokos,net neatlikus statymo,o limitas jei leido 300 deti,tai bus 3 eu.

Labai teisingai ir dar pridėsiu: jei buvai jau limituotas ir pasiemei kito žmogaus acc ir prisijungei iš to pačio IP, taip pat busi nedelsiant uzlimituotas, net neatlikęs nei vieno statymo
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 393 Tel.: LT
Cituoti
3
Sveikučiai statau ir dirbu per bet365 5metus, turiu daug info, deposit methodu, matau stringat su paprastom bedom, jei kam reikia pagalbos rasykit i forumo pm padesiu
Registravosi: 2023/11/13 Žinučių: 1
Cituoti
4
O cia parasyt sunku ?
Registravosi: 2013/06/10 Žinučių: 9
Cituoti
7
Sveiki, gal kas naudojat kito žmogaus Bet365 acc? įdomu būtų sužinot ar kam nusiskenuoja tas QR kodas? Esu pasikeitęs DNS serveri tiek ant PC, tiek ant telefono ir naudoju mobilius duomenis ant abiejų įrenginių, bet nesiskenuoja tas kodas. Supportas sako, kad pamėginčiau jungtis prie WI-Fi, bet negaliu, nes sudeginčiau nauja acc. Gal kas žinot kokiu būdų kaip išspręst šitą bėdą?
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 67 Padėkų: 186
Cituoti
0
Paseratis rašė:

Sveiki, gal kas naudojat kito žmogaus Bet365 acc? įdomu būtų sužinot ar kam nusiskenuoja tas QR kodas? Esu pasikeitęs DNS serveri tiek ant PC, tiek ant telefono ir naudoju mobilius duomenis ant abiejų įrenginių, bet nesiskenuoja tas kodas. Supportas sako, kad pamėginčiau jungtis prie WI-Fi, bet negaliu, nes sudeginčiau nauja acc. Gal kas žinot kokiu būdų kaip išspręst šitą bėdą?

Nenusiskenuoja, tragedija ten
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
1
Pikutuzas rašė:

Nenusiskenuoja, tragedija ten

Ne prie savo namų WI-FI kur nors nebandei jungtis?
Registravosi: 2021/08/31 Žinučių: 67 Padėkų: 186
Cituoti
1
Paseratis rašė:

Ne prie savo namų WI-FI kur nors nebandei jungtis?

Nebandžiau. Ir išvis paskutinis acc kuris buvo kurtas (čia prieš savaitę-dvi) iškart gavo baną, nors ir įrenginys kitas, ir internetas... Nežinau gal ką netyčia pramazinau, bet tą kontorą čia išvis jau reikėtų trinti iš pasiūlos manau, nes kiek kūriausi accountų tiek visiems banas per kelias dienas nieko nepakėlus, įskaitant net ne LT kurtus accountus. Gal čia tik man taip, bet man jau trūko kantrybė su jais.
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
0
Pikutuzas rašė:

Nebandžiau. Ir išvis paskutinis acc kuris buvo kurtas (čia prieš savaitę-dvi) iškart gavo baną, nors ir įrenginys kitas, ir internetas... Nežinau gal ką netyčia pramazinau, bet tą kontorą čia išvis jau reikėtų trinti iš pasiūlos manau, nes kiek kūriausi accountų tiek visiems banas per kelias dienas nieko nepakėlus, įskaitant net ne LT kurtus accountus. Gal čia tik man taip, bet man jau trūko kantrybė su jais.

Tas pats, pusdieni laiko acc, nusprendziau daugiau su sita bendrove nezaisti
Registravosi: 2013/03/26 Žinučių: 86 Padėkų: 261 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki, matau idejo jie "AstroPay" deposit metoda. Kas nors depozitinot? Ar poto cashoutint duoda ten pat?
Registravosi: 2023/10/25 Žinučių: 2
Cituoti
1
Gal kas zinot koki nauja veikianti linka? bet mart nebeveikia
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1584 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
2
Registravosi: 2017/10/16 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
10