Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Benzema rašė:

Account full verified? T.y viską pasitvirtinęs ką reikėjo?

Taip full.ir rodo ta withdrawn,leidzia ji cancellint
Registravosi: 2015/06/06 Žinučių: 20
Cituoti
0
Deadmau5s rašė:

Taip full.ir rodo ta withdrawn,leidzia ji cancellint

Rašyk tada jiems live support
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Jeigu sufeikinsi taip, kad atrodys jog nesufeikinta, tai tiks.

Sufeikint gerai tai pavyks, kitas klausimas ar jie del tu 200euru nesugalvotu tikrinti duomenu?
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 10
Cituoti
0
zinaukazka1 rašė:

Sufeikint gerai tai pavyks, kitas klausimas ar jie del tu 200euru nesugalvotu tikrinti duomenu?

Kokių dokumentų?
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Kokių dokumentų?

Kad ir tarkim tos pacios nuomos sutarties. Jiems tas dokas paga ju sarasa kaip ir tinka
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 10
Cituoti
0
zinaukazka1 rašė:

Kad ir tarkim tos pacios nuomos sutarties. Jiems tas dokas paga ju sarasa kaip ir tinka

Jie lažybų bendrovė, o ne kažkokia valstybinė įstaiga, tie 200eur jiems nieko nereiškia. Be to jeigu žmogus gyvenantis Lietuvoje, tai manau lengviausias sprendimas susisiekti su supportu ir pranešti, kad grįžai į Lietuva ir atsinaujinti adresą, tuomet užsakysi postal verification ir be problemų gavęs laišką patvirtinsi gyvenamąją vietą.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
1
Benzema rašė:

Rašyk tada jiems live support

Atrase: i can see you will need yo send us proof of ownership for the bank wire details before it will be approved from our pay team.
Tai ko jiem cia dar reikia nelabai supratau?israso kazkokio?
Registravosi: 2015/06/06 Žinučių: 20
Cituoti
0
Benzema rašė:

Jie lažybų bendrovė, o ne kažkokia valstybinė įstaiga, tie 200eur jiems nieko nereiškia. Be to jeigu žmogus gyvenantis Lietuvoje, tai manau lengviausias sprendimas susisiekti su supportu ir pranešti, kad grįžai į Lietuva ir atsinaujinti adresą, tuomet užsakysi postal verification ir be problemų gavęs laišką patvirtinsi gyvenamąją vietą.

Acc su uk adresu buvo kurtas del to, kad butu galima pastatyti statyma, kurio siaip net neduotu pasiuloje, jei butum patvirtines, kad statai is Lietuvos. Po tokios zinios, kad grizau i LT ir noriu pakeist adresa, nesugalvos, kad anuliujam statyma ir pan? 😁
Registravosi: 2018/03/05 Žinučių: 10
Cituoti
0
Deadmau5s rašė:

Atrase: i can see you will need yo send us proof of ownership for the bank wire details before it will be approved from our pay team.
Tai ko jiem cia dar reikia nelabai supratau?israso kazkokio?

Kaip suprantu banko sąskaitos išrašo, kurį galima išsiimti pačiame banke arba online.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar yra kam buve taip, kad bet365 nezinotu kaip daugiau issipisinet, tai visokiu nesamoniu prasytu atlikt? Padariau visus verificationus, pastu atsiunte koda, nusiuncia jiems, viskas ok. Tada klause is kur pas mane skrille pinigai atsirado. Nusiunciau screenshota, dabar sako, kad reikia screenshoto is kur pas ta zmogu, kuris man pervede pinigus, pinigai atsirado! Ar cia normalu? 😄 ar jie nepazeidzia kazkokiu mano privatumu? Nes as nesuprantu kam to reikia. Viskas del visa labo 200 euru. Kas per?
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
tennist rašė:

Ar yra kam buve taip, kad bet365 nezinotu kaip daugiau issipisinet, tai visokiu nesamoniu prasytu atlikt? Padariau visus verificationus, pastu atsiunte koda, nusiuncia jiems, viskas ok. Tada klause is kur pas mane skrille pinigai atsirado. Nusiunciau screenshota, dabar sako, kad reikia screenshoto is kur pas ta zmogu, kuris man pervede pinigus, pinigai atsirado! Ar cia normalu? 😄 ar jie nepazeidzia kazkokiu mano privatumu? Nes as nesuprantu kam to reikia. Viskas del visa labo 200 euru. Kas per?

Pirma karta toki girdziu dalyka. nes matai kai is banko darai tai jie mato koks zmogus, varda pavarde ir t.t. o skrill tai gali but ir vogtas, tai zinai..
Registravosi: 2018/03/01 Žinučių: 380 Padėkų: 84
Cituoti
0
tennist rašė:

Ar yra kam buve taip, kad bet365 nezinotu kaip daugiau issipisinet, tai visokiu nesamoniu prasytu atlikt? Padariau visus verificationus, pastu atsiunte koda, nusiuncia jiems, viskas ok. Tada klause is kur pas mane skrille pinigai atsirado. Nusiunciau screenshota, dabar sako, kad reikia screenshoto is kur pas ta zmogu, kuris man pervede pinigus, pinigai atsirado! Ar cia normalu? 😄 ar jie nepazeidzia kazkokiu mano privatumu? Nes as nesuprantu kam to reikia. Viskas del visa labo 200 euru. Kas per?

Įdomiai čia pas tave, jei ne paslaptis kiek laiko saskaitai, kiek pinigų įnešei, kiek laimėjai (ar pralaimėjai), ant ko statei?
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0
vincasbet rašė:

Įdomiai čia pas tave, jei ne paslaptis kiek laiko saskaitai, kiek pinigų įnešei, kiek laimėjai (ar pralaimėjai), ant ko statei?

Saskaita gimus pora dienu buvo, isinesiau 250, laimejau 200 😄 staciau ant lietuvos krepsinio 😁 ir del tokiu pinigu toki sarsala kelia jie
Registravosi: 2015/01/18 Žinučių: 187 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Taip, pinigai nedideli, bet matomai nevienas statei tą patį statymą, o jei dar tai NKL... 😁
O siusti iš kur žmogus kuris tau pervedė pinigus gavo pinigų manau tau nereikėtų, sakyk kad nėra galimybės (kas yra labai realu). Duok žinot, kaip viskas baigsis.
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0
Reikia pagalbos, kokiu ten dokumentu jie nori bet365, pasa nusiunciau prieme. Banko israsa siunciau atmete.
Registravosi: 2017/10/22 Žinučių: 1
Cituoti
0
Vygantas Uselis rašė:

Reikia pagalbos, kokiu ten dokumentu jie nori bet365, pasa nusiunciau prieme. Banko israsa siunciau atmete.

Mokesčių lapai tinka, kuriame matytųsi tavo informacija. O šiaip juk viską jie rašo, kokių dokumentų jiems reikia.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki,iseina,kad jie filtruoja lazybu pasiula pagal regionus,t tarkim krepsinio pasiuloje nevisos lygos mums prieinamos?
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 68
Cituoti
0
19769090 rašė:

Sveiki,iseina,kad jie filtruoja lazybu pasiula pagal regionus,t tarkim krepsinio pasiuloje nevisos lygos mums prieinamos?

Taip
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Supratau,dekui
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 68
Cituoti
0
Jei jungtis per vpn skandinaviska arba angliška serva pavyktu apeit si dalyka?
Registravosi: 2008/04/01 Žinučių: 77 Tel.: LT
Cituoti
0