Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
paganini rašė:

Klausimuks 😁
- Place a pre-match single bet on the Real Madrid v Liverpool game.
- You will receive a Free In-Play Bet to the value of your largest pre-match bet to use as the stake on any Real Madrid v Liverpool In-Play market.
- Your Free In-Play Bet will only become available once the game starts.
- To use your Free In-Play Bet, simply add an In-Play selection to the bet slip once the game starts, and select the ‘Use Free Bet’ option next to that selection.
tai jei cia pastatau over 05 gols man ta free beeta vistie duos live?

Esu gavęs daug tokių free live betų. Esmė tokia, statyk 50 eurų (arba mažiau) prematch tose rungtynėse ant bet kokios baigties. Kai rungtynės prasidės, galėsi nemokamai pastatyti dar 50 eurų (arba mažiau). Nemokamai, tai reiškia, kad jei pralaimėsi, tai jie iš tavo balanso neišsiskaičiuos. O jei laimėsi, tai į tavo sąskaitą į kris tik statymo pelnas. Pvz live statei ant @3.00 tuos 50 eurų, tai jei paeis, tai į sąskaitą įkris 100 eurų. Jei nepaeis, tai nieko neįkris. O tam, prematch statymui galioja visos normalios taisyklės. Čia tik jie nori kuo daugiau žmonių įtraukti į lažybas šitose rungtynėse. Bet kokiu atveju čia yra labai geras jų pasiūlymas. Aš visada jais pasinaudoju. Kol kas esu pliuse iš šitų jų pasiūlymų 😁
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Ok dekui
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
Gal zinot kur ant plansetes pasikeist kad kofus rodytu decimal?
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
-1
sport advisor rašė:

Gal zinot kur ant plansetes pasikeist kad kofus rodytu decimal?

Apacioi yra "Preferences"
Registravosi: 2016/01/28 Žinučių: 354 Tel.: LT
Cituoti
1
Dekui, bet debilizmas.. kai prisijungiu i acc tada dingsta tas preferences, kai issiloginu atsiranda, bet kai priloginu vel tampa fraction..
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
-3
Filosofas rašė:

Esu gavęs daug tokių free live betų. Esmė tokia, statyk 50 eurų (arba mažiau) prematch tose rungtynėse ant bet kokios baigties. Kai rungtynės prasidės, galėsi nemokamai pastatyti dar 50 eurų (arba mažiau). Nemokamai, tai reiškia, kad jei pralaimėsi, tai jie iš tavo balanso neišsiskaičiuos. O jei laimėsi, tai į tavo sąskaitą į kris tik statymo pelnas. Pvz live statei ant @3.00 tuos 50 eurų, tai jei paeis, tai į sąskaitą įkris 100 eurų. Jei nepaeis, tai nieko neįkris. O tam, prematch statymui galioja visos normalios taisyklės. Čia tik jie nori kuo daugiau žmonių įtraukti į lažybas šitose rungtynėse. Bet kokiu atveju čia yra labai geras jų pasiūlymas. Aš visada jais pasinaudoju. Kol kas esu pliuse iš šitų jų pasiūlymų 😁

Pastaciau pre match kad Ramosas gaus geltona korta,bet jokio free beto neduoda.P.S.radau kaip pasinaudoti.
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Pasiskinkit kas nors ta each way (e/w). Tarkim statau turnyro nugaletoja, ka ir dariau garose su thiemu, 12kof. E/w raso 1-2 vietos tinka, tai ant kokio kofo as buciau pastates jei thiemas uzima antra vieta? Paaiskinkit kas nors viska.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Per kiek laiko jums perveda jusu laimejima i saskaita is bet365?
Registravosi: 2016/04/06 Žinučių: 3
Cituoti
0
jonas ane bertašius rašė:

Per kiek laiko jums perveda jusu laimejima i saskaita is bet365?

Man asmeniskai per 5-6 val. Bet cia dar priklauso i kur pervedi pinigus. Ar elektronine pinigine ar banko saskaita. I banka aisku, kad bus ilgiau...
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 625 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Ronaldo7 rašė:

Pasiskinkit kas nors ta each way (e/w). Tarkim statau turnyro nugaletoja, ka ir dariau garose su thiemu, 12kof. E/w raso 1-2 vietos tinka, tai ant kokio kofo as buciau pastates jei thiemas uzima antra vieta? Paaiskinkit kas nors viska.

Jei statai each way ant @12, kur each way sąlygos yra 1/2 kofo už pirmas dvi vietas. Tai reiškia, kad pasirinkdamas statyti each way, tu atliksi du statymus, t.y. už nugalėtoją su @12 kofu ir už pirmą arba antrą vietą su @6.5 kofu. Statymo sumos ant abiejų pasirinkimų bus vienodos. Jei įvesi į langelį statymo sumą 10 eurų, tai reiškias iš viso pastatysi 10 ant pergalės ir 10 ant 1-2 vieta. Bendra statymo suma bus 20 eurų. Jei tavo pasirinktas žaidėjas taps nugalėtoju - laimėsi abu statymus ir tau sugrįš 185 eurai (10*12 + 10*6.5). Jei žaidėjas užims antrą vietą - tau sugrįš 65 eurai (10*6.5). Jei žaidėjas užims trečią ar žemesnę vietą - būsi pralošęs 20 eurų.

en.wikipedia.org/wiki/Each-way
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Ronaldo7 rašė:

Pasiskinkit kas nors ta each way (e/w). Tarkim statau turnyro nugaletoja, ka ir dariau garose su thiemu, 12kof. E/w raso 1-2 vietos tinka, tai ant kokio kofo as buciau pastates jei thiemas uzima antra vieta? Paaiskinkit kas nors viska.

Jeigu tavo pasirinktas žaidėjas užims antrą vietą, tai tavo laimėjimas bus 65 eurai. Tu viso statei 20 eurų. Taigi gali įsivaizduoti, kad buvai pastatęs ant @3.25 (65/20). Jei vis dėlto tavo žaidėjas užims pirmą vietą, tai laimėjimas bus 185 eurai. Tokiu atveju, gali įsivaizduoti, kad buvai pastatęs ant @9.25 (185/20).
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Jeigu tavo pasirinktas žaidėjas užims antrą vietą, tai tavo laimėjimas bus 65 eurai. Tu viso statei 20 eurų. Taigi gali įsivaizduoti, kad buvai pastatęs ant @3.25 (65/20). Jei vis dėlto tavo žaidėjas užims pirmą vietą, tai laimėjimas bus 185 eurai. Tokiu atveju, gali įsivaizduoti, kad buvai pastatęs ant @9.25 (185/20).

Aciu, aisku galejau pasigilint kai linka numetei, bet kazkaip ne taip ieskojau. Mielai buciau sitam variantui priglaudes each way.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
augustinasg10 rašė:

Man asmeniskai per 5-6 val. Bet cia dar priklauso i kur pervedi pinigus. Ar elektronine pinigine ar banko saskaita. I banka aisku, kad bus ilgiau...

As i banko saskaita bent man parvedimas trunka apie 48val labai nervina tiek ilgai laukti
Registravosi: 2016/04/06 Žinučių: 3
Cituoti
0
Viskas truko kantrybė. Ant teniso *** live užrakinta pasiūla visur kur galima paimt vertingų statymų. Gal kas galit padėt su bet365? Užsiregistravau bet norėčiau kad kas padetu su mokejimais
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Viskas truko kantrybė. Ant teniso *** live užrakinta pasiūla visur kur galima paimt vertingų statymų. Gal kas galit padėt su bet365? Užsiregistravau bet norėčiau kad kas padetu su mokejimais

Tai rašyk aiškiai kas tau neaišku dėl mokėjimų bet365
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Tai rašyk aiškiai kas tau neaišku dėl mokėjimų bet365

Pvz jei mokėsiu iš banko kortelės ir į ją persivedinesiu pinigus tiesiai tai nuo kokios sumos mokesčiai pareina? Tas pats kaip Lietuvoj ar ne?
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Pvz jei mokėsiu iš banko kortelės ir į ją persivedinesiu pinigus tiesiai tai nuo kokios sumos mokesčiai pareina? Tas pats kaip Lietuvoj ar ne?

Jokių mokesčių, nebent pats bankas ar VMI susidomės gautais pinigais ir jų kilme. Geriausia žaidžiant užsienio bendrovėse naudoti šimtą kartų apšnekėtas ir paminėtas Skrill arba Neteller elektronines pinigines.

Skrill - statymai.com/forum/lazyb...das-saskaita-t/35#339767

Neteller - statymai.com/forum/lazyb...ves/neteller-t/12#339394
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Jokių mokesčių, nebent pats bankas ar VMI susidomės gautais pinigais ir jų kilme. Geriausia žaidžiant užsienio bendrovėse naudoti šimtą kartų apšnekėtas ir paminėtas Skrill arba Neteller elektronines pinigines.

Skrill - statymai.com/forum/lazyb...das-saskaita-t/35#339767

Neteller - statymai.com/forum/lazyb...ves/neteller-t/12#339394

Bėda ta kad turiu aš tą skrill ir neteller bet tos korteles kuria ten priregines pas mane nebėra ir man neleidžia pakeist į kitą arba ištrinti senos ir pridėti naują. Tad tame reikale strigesys užtat lieka man tik kortele.
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
0
Dieckus rašė:

Bėda ta kad turiu aš tą skrill ir neteller bet tos korteles kuria ten priregines pas mane nebėra ir man neleidžia pakeist į kitą arba ištrinti senos ir pridėti naują. Tad tame reikale strigesys užtat lieka man tik kortele.

Parasyk i supporta ir susitvarkysi
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
Sveiki,

Butent neradau kas klause sito dalyko, malonu, jei kas zino ir atsakys. Ar yra kad isiima pinigus is bet365 saskaitos tiesiai i Visa kortele? Ne i banko saskaita, bet kadangi depozitinau su Visa, nori jie laimejimus atgal ir pervesti. Per kiek laiko mazdaug pinigai taip ikrenta is ju? Aciu is anksto😁
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0