Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Dokumentiniai filmai apie sporto lažybas

dokumentiniai filmai apie sporto lazybas


Sporto lažybų industrija per pastaruosius kelis dešimtmečius išgyveno milžinišką pakilimą, o šios industrijos įtaka profesionaliam sportui darosi vis didesnė. Kartais ta įtaka yra pozityvi ir pasireiškia rėmimo forma, tačiau kartais pasitaiko ir manipuliavimo rezultatais būtent dėl lažybų.


Nenuostabu, kad tokia industrija susilaukia dėmesio ir iš kino kūrėjų. Šiandien galima rasti ne vieną kino filmą, kuris pasakoja istoriją, susijusią su sporto lažybomis. Vis tik mes išrinkome šešis geriausius sporto lažybų filmus, kuriuos rekomenduojame pažiūrėti, net jei patys neturite nieko bendro su lažybomis.


Fantasy Sports Gambling By Frontline 


„New York Times“ ir PBS bendras dokumentinis darbas apie tamsiąją internetinių lažybų pusę. Valandos trukmės filme, kuris pasirodė 2016 metais kalbinami tiek lošėjai, tiek JAV įstatymų leidėjai, kurių priimti sprendimai 2006 metais leido įsivyrauti nelegalioms interneto lažyboms šalyje.


30 for 30: The Legend of Jimmy the Greek


Jamesas George’as Synderis buvo vienas žymiausių NFL analitikų, kuris garsėjo ir tiksliomis savo prognozėmis šios lygos rungtynėms. Šis žmogus taip pat itin svariai prisidėjo prie to, kad būtų legalizuotos NFL lažybos, o šiame filme pamatysite dalelę jo istorijos.


Life On The Line 


Tai yra neabejotinai vienas geriausių filmų sporto lažybų tematika, kuris koncentruojasi ties Las Vegaso lošėjais, kurie laukia NFL Superbowl rungtynių. Šiame filme du lošėjai dalinasi savo patirtimi, o taip pat galima išgirsti ir užkulsinių istorijų iš žmonių, kurie sudarinėja tokių rungtynių koeficientus ir pasiūlas. Nors šis filmas netrunka nė valandos, per šį laiką jūs tikrai sužinosite daug įdomių detalių apie Las Vegaso lažybų pasaulį ir jo subtilybes.


Now Place Your Bets: The History of Sports Betting in America


Sporto lažybos Jungtinėse Amerikos Valstijose ilgą laiką buvo draudžiamos, o šis filmas pasakoja istorija, kaip šią industriją imta legalizuoti Las Vegase. Čia išgirsite itin išskirtinius interviu su lažybų bendrovių atstovais, bukmekeriais ir kitais lažybų pasaulyje besisukančiais žmonėmis. Šis filmas jums leis geriau suprasti, kaip gyvena profesionalūs lošėjai.


The Best of It


Dar vienas filmas, kuriame pasakojama profesionalų lošėjų istorijos. The Best of It pasakoja keturių lošėjų istoriją ir jų iššūkius NCAA kovo beprotybėje 2010 metais. Šis filmas parodo, kad net ir visą savo laiką lažyboms skiriantys žmonės negali kontroliuoti visų sporto aspektų ir dėl to gali patirti labai skaudžių nuostolių.


60 Minutes Sports Betting: Billy Walters


Billy Waltersas yra laikomas vienu garsiausių visų laikų Las Vegaso lošėjų, tarp kurio laimėjimų yra tokios įspūdingos sumos kaip 1 mln. JAV dolerių lažinantis golfo mače ir net 3,5 mln. JAV dolerių atlikus statymą NFL Superbowl rungtynėse.


Šioje 60 minučių dokumentikoje išvysite išskirtinį pokalbį su žmogumi, kuris dar vadinamas sporto lažybų Las Vegase Krikštatėviu.


Apibendrinimas


Šiais laikais tiek didžiausi, tiek kur kas kuklesni sporto renginiai neapsieina be sporto lažybų.

Daugiau apie Lažybos internete