Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kur žiūrėti Formulę 1 internetu 2024?


Formulė 1 neabejotinai yra automobilių sporto karalienė, prie ekranų sutraukianti milijonus žiūrovų iš viso pasaulio. Pastaraisiais metais F-1 čempionate užtikrintai dominuoja „Mercedes“, tačiau „Ferrari“ ir „Red Bull“ nestokoja ambicijų sugrįžti į viršūnę.


Lietuvos televizijos Formulė-1 lenktynių ir toliau netransliuoja, todėl mums tenka rinktis stebėti jas vokišku RTL kanalu arba pasinaudoti nemokama formulės 1 transliacija čia. Vienas galimų variantų – transliacijos lažybų bendrovių platformose.


Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai


F-1 transliacijos online nemokamai


Jau užsiminėme, kad F-1 lenktynes galima stebėti lažybų platformose. Tai suteikia privalumų, kadangi greitai galite reaguoti į įvykius trasoje ir atlikti statymus gyvai. Jei ieškote tokio varianto, siūlome atkreipti dėmesį į kai kurių bendrovių galimybes transliuoti, kur rasite ne tik F-1, bet ir kitų sporto šakų tiesiogines transliacijas.


F1 tiesioginė transliacija – F1 gyvai


Stebėdami F1 lenktynes gyvai galite atlikti ir statymus ne tik Bet365 platformoje, bet ir kitose, pavyzdžiui, Olybet. F1 statymai yra labai dinamiški ir kartais labai nenuspėjami, kadangi daug ką čia lemia technika, kuri bet kurią akimirką gali pavesti. Siūlome atkreipti dėmesį į orų prognozes, komandų formas, lenktynininkų mėgstamiausias trasas ir tik tada atlikti pasirinktus statymus.


Formulė 1 tiesiogiai internetu


Akivaizdu, kad norint atitinkamai mėgautis lenktynėmis, transliacijos kokybė turi būti nepriekaištinga. Būtent tokią ją ir siūlo Olybet, todėl jums belieka atsipalaiduoti, atlikti statymus ir mėgautis geriausiomis lenktynėmis pasaulyje.


F-1 oficiali transliacija tiesiogiai


Nuo pernai metų lietuviams leidžiama registruoti oficialiame F1 TV interneto kanale (nuoroda).


F1 TV besinaudojant galima stebėti vaizdą iš 24 kamerų, įskaitant ir visus 20 bolidų, šiemet bus prieinama 3 naujose šalyse. Šių metų F1 TV naujovė - pagerinta vaizdo kokybė - iki 1080p, 50 kadrų per sekundę. Taip pat buvo atnaujinta vartotoja sąsaja bei vaizdo peržiūros sistema. Fanai galės vaizdą sustabdyti bei atsukti atgal, ko nebuvo galima padaryti anksčiau tiesioginių transliacijų metu.


F1 TV vartojai nuo šiol galės stebėti lenktynes per TV pasinaudoję „Google Chromecast“ ir „Apple AirPlay“. Minėtoji paslauga nuo šiol bus prieinama 118 šalių.


Formulės 1 statymai


Formulės 1 diskusijos

Daugiau apie Lažybos internetu