Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kur žiūrėti Formulę 1 internetu?


Formulė 1 neabejotinai yra automobilių sporto karalienė, prie ekranų sutraukianti milijonus žiūrovų iš viso pasaulio. Pastaraisiais metais F-1 čempionate užtikrintai dominuoja „Mercedes“, tačiau „Ferrari“ ir „Red Bull“ nestokoja ambicijų sugrįžti į viršūnę.


Lietuvos televizijos F-1 lenktynių ir toliau netransliuoja, todėl mums tenka rinktis stebėti jas vokišku RTL kanalu arba ieškoti variantų internete. Vienas galimų variantų – transliacijos lažybų bendrovių platformose.


1. F-1 transliacijos online nemokamai


Jau užsiminėme, kad F-1 lenktynes galima stebėti lažybų platformose. Tai suteikia privalumų, kadangi greitai galite reaguoti į įvykius trasoje ir atlikti statymus gyvai. Jei ieškote tokio varianto, siūlome atkreipti dėmesį į 1xBET, kur rasite ne tik F-1, bet ir kitų sporto šakų tiesiogines transliacijas.


2. F1 tiesioginė transliacija – F1 gyvai


Stebėdami F1 lenktynes gyvai galite atlikti ir statymus ne tik 1xBET platformoje, bet ir kitose, pavyzdžiui, Olybet. F1 statymai yra labai dinamiški ir kartais labai nenuspėjami, kadangi daug ką čia lemia technika, kuri bet kurią akimirką gali pavesti. Siūlome atkreipti dėmesį į orų prognozes, komandų formas, lenktynininkų mėgstamiausias trasas ir tik tada atlikti pasirinktus statymus.


3. Formulė 1 tiesiogiai internetu


Akivaizdu, kad norint atitinkamai mėgautis lenktynėmis, transliacijos kokybė turi būti nepriekaištinga. Būtent tokią ją ir siūlo 1xBET, todėl jums belieka atsipalaiduoti, atlikti statymus ir mėgautis geriausiomis lenktynėmis pasaulyje.