Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lažybos gyvai


Naujos technologijos ir pramogų persikėlimas į virtualią erdvę gerokai pakeitė ir sporto lažybų pasaulį. Jei anksčiau statymus atlikdavome tik stacionariuose lažybų punktuose, dabar didžioji dauguma lošėjų viską atlieka kompiuterio ar telefono ekrane.

Šios technologijos lėmė ir tai, kad pasaulyje itin išpopuliarėjo lažybos gyvai.


1.      Lažybų kontoros ir lažybų gyvai privalumai


Lažybų gyvai paslaugas teikia praktiškai visos didžiausios bendrovės, tarp kurių, žinoma, yra ir Betsafe, Olybet, Bet365 ar 1XBET. Atlikti statymai gyvai yra labai paprasta. Jums tereikia susirasti lažybų gyvai sekciją, o ten rasite visus galimus pasiūlymus, todėl beliks pasirinkti jums tinkamą variantą. Nepamirškite, kad lažybų gyvai koeficientai keičiasi labai greitai, todėl būkite budrūs.


2.      Statymai tiesiogiai online – ką galima rasti sporto pasiūloje?


Kaip ir įprastų lažybų, taip ir lažybų gyvai paklausa priklauso nuo lažybų operatoriaus. Tiesa, dauguma jų pateikia išties platų pasirinkimą, todėl čia variantų ras tiek futbolo, tiek krepšinio, tiek kitų sporto šakų mėgėjai. Kartasi bendrovės lažyboms gyvai net pateikia daugiau pasiūlymų, nei buvo galima rasti prieš rungtynes.


3.      Bonusai, premijos 2020 – sportas live


Jei norite pradėti savo lažybų karjerą, atidžiai pasirinkite bendrovę, kurioje atsidarysite savo sąskaitą. Atkreipkite dėmesį ir į siūlomas premijas bei bonusu, kurie jums padės greičiau padidinti savo turimą banką, nerizikuojant savo pinigais.