Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kaip atblokuoti Bet365 lažybų bendrovę【2024】?

Bet365 atblokavimas


Kaip prisijungti prie Bet365 bendrovės? Šį klausimą vis dažniau galima pamatyti lažybomis besidominčių žmonių rate. Atsakymų sulaukiama daug, tačiau naujokams ar mažiau besidomintiems lažybų blokavimais Lietuvoje, šis sprendimas gali būti painus.


Šiame tekste pabandysime daugeliui priminti, o naujokams ir mažiau informacinėmis technologijomis besidomintiems žmonėms parodyti kaip apeiti Bet365 blokavimą.


Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai


Alternatyvios Bet365 nuorodos


Pirmasis sprendimas - pasinaudoti siūlomomis alternatyviomis Bet365 nuorodomis. Kas yra Bet365 alternatyvi nuoroda galite pasiskaityti čia." target="_blank">statymai.com/bet365-alte...trong>čia. Alternatyvios nuorodos yra nekenksmingos ir sukurtos pačios bendrovės, gelbstint įvairių šalių lošėjams prisijungti prie populiariausios ir didžiausios sporto lažybų bendrovės – Bet365.


Antrasis sprendimas yra sudėtingesnis, tačiau efektyvesnis ilgalaikiam periodui – DNS nustatymų keitimas. Pasikeitus DNS nustatymus savo kompiuteryje iš savo tiekėjo į Google, ne tik atblokuosite prieigą prie Bet365 bendrovės prieigos, bet ir prie visų kitų užblokuotų puslapių Lietuvoje, įskaitant ir visiems gerai žinomą – Linkomanijos puslapį. Atnaujinus DNS nustatymus Jums nebereikės vargti ir ieškoti veikiančių Bet365 alternatyvių nuorodų. Žemiau pateikiame paveikslėlį su informacija kaip pakeisti šiuos nustatymus savo kompiuteryje.

DNS keitimas


Bet365 ribojimai dėl VPN, Proxy


Taip pat, kad daugeliui internautų pamėgta VPN paslauga, kai savo IP adresą keičiate į užsienietišką nėra efektyvi bandant prisijungti prie blokuotos Bet365 lažybų bendrovės prieigos. Ši bendrovė netoleruoja VPN, proxy ar Tor naršyklių paslaugų, todėl naudodami šias paslaugas Jūs ne tik neprisijungsite prie savo paskyros bendrovėje, bet dažnu atveju neturėsite ir paprastosios prieigos prie pačio puslapio.

Todėl rekomenduojame naudotis tik patikimus ir laiko patikrintus lažybų atblokavimo būdus. 

Bet365 forumo diskusijos
Bet365 statymai

Daugiau apie Lažybų gidas