Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kaip atpažinti patikimas lažybų bendroves?

patikimos lažybų bendrovės


Sporto lažybos tampa vis globalesniu reiškiniu ir beveik neįmanoma rasti sporto šakos ar turnyro aukštesniame lygyje, už kurį nebūtų galima lažintis. 


Dar labiau sporto lažybų procesą supaprastino atsiradusios lažybos internete, kurios leido su šia sfera susipažinti dar didesnei daliai žmonių. Sporto lažybos gali tapti papildomų pajamų šaltiniu, tačiau tam būtina laikytis tam tikrų griežtų taisyklių. 


Vienas iš esminių dalykų – tarp daugelio internetinių lažybų bendrovių išsirinkti tik pačias patikimiausias, kuriose tiek jūsų asmeniniai duomenys, tiek pinigai tikrai būtų saugūs. Šiame tekste pabandysime pateikti penkis svarbiausius patarimus, kaip išsirinkti patikimą lažybų bendrovę. 


Patikrinkite licenciją 


Kiekviena šalis sporto lažyboms, o ypatingai lažyboms online, taiko skirtingas taisykles. Dėl šios priežasties jūsų šalyje gali nebūtinai veikti visos lažybų platformos, o jei jos veikia be licencijos, vėliau jums kils problemų išsiimant pinigus. 


Patariame prieš registruojantis lažybų platformoje būtinai patikrinti, ar ji turi licenciją veikti jūsų šalyje. Tai ypatingai svarbu ir kalbant apie Lietuvą, kadangi mūsų šalyje veikia labai griežta internetinių lažybų kontrolė ir licencijavimas. 


Požiūris į saugumą 


Kibernetinis saugumas šiais laikais yra beprotiškai svarbus, o dar svarbiau, kai platformoje laikomi jūsų pinigai. Būtinai įvertinkite, kiek dėmesio saugumui skiria lažybų bendrovė, o apie tai dažniausiai informaciją galite rasti internetinio puslapio apačioje. 


Žinoma, kuo žinomesnė lažybų bendrovė, tuo, tikėtina, daugiau dėmesio ji skiria ir apsaugai. Aišku, ir šioje taisyklėje būna išimčių. 


Įvertinkite siūlomus koeficientus 


Lažybų koeficientai skiriasi kiekvienoje lažybų bendrovėje, tačiau dažniausiai tie skirtumai yra minimalūs, nebent įveliama klaida. Vis tik jei matote, kad lažybų bendrovė siūlo gerokai didesnius koeficientus už savo oponentus, tai turėtų sukelti papildomą įtarimą jums. 


Dažnu atveju tokios lažybų bendrovės gali veikti nelegaliai, todėl jūs turėsite tik papildomų problemų. 


Perskaitykite atsiliepimus 


Dažnai sakoma, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas. Tai tam tikra prasme galima pritaikyti ir lažybų platformoms. 


Internete tikrai nesunku rasti vartotojų atsiliepimus apie vieną ar kitą platformą ir jie gali padėti susidaryti bendrą vaizdą apie teikiamas paslaugas. Tai yra labai paprastas, bet efektyvus būdas išvengti nepatikimų lažybų bendrovių. 


Atsiskaitymo būdai 


Jei lažybų bendrovė viską daro sąžiningai, ji pateiks jums begalę būdų, kaip galite atlikti depozitą ar atsiimti laimėjimą. Vis tik jei bendrovė siūlo tik vieną ar du atsiskaitymo būdus, tai jau turėtų kelti įtarimų. 


Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kad laimėjimų išmokėjimo terminas neturėtų būti ilgesnis nei 2-3 darbo dienos. Na ir žinoma, lažybų bendrovė turėtų turėti visą parą veikiančią klientų aptarnavimo sistemą. 


Apibendrinimas 


Renkantis bendrovę sporto lažyboms, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į siūlomus koeficientus, bet ir kitas aukščiau išvardintas detales. Dideli koeficientai gali tapti beverčiais, kai jūsų pinigai bus tiesiog įšaldyti neaiškios platformos sąskaitoje. 

Daugiau apie Lažybų gidas