Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kaip nuspėti lygiąsias futbolo rungtynėse


Kai kalbame apie futbolo lažybas, kiekvienose rungtynėse, ypač didžiųjų lygų, galima pasirinkti iš šimtų ar net tūkstančių baigčių. Vis tik akivaizdu, kad populiariausios trys baigtis, kurias suprasti yra ir lengviausia yra trys: vienos arba kitos komandos pergalė bei lygiosios. Tiesa, didžioji dalis lažybų mėgėjų dažniausiai koncentruojasi tik į dvi baigtis – vienos arba kitos komandos pergalę, o lygiųjų opcija dažniausiai yra tiesiog ignoruojama, nepaisant to, kad beveik visais atvejais šis pasirinkimas turi itin solidų koeficientą. 


Nors mes dažnai ignoruojame lygiąsias apskritai bet kokiame sporte, futbole to darytų nereikėtų. Paskaičiuota, kad Anglijos „Premier“ lygoje per sezoną daugiau nei ketvirtadalis mačų baigiasi lygiosiomis, o tai reiškia, kad lygiųjų pasirinkimas sporto lažybose turi išties daug vertės. 


Naudojant tam tikras strategijas ir analitines žinias galima puikiai pasipelnyti statant už lygiąsias futbole. Kad būtų lengviau nuspėti, kurie mačai gali baigtis lygiosiomis, dalinamės su jumis keletu patarimų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį atliekant tokius statymus lažybose internetu ar gyvai. 


Lygiųjų baigties nuspėjimas futbolo rungtynėse 


Nuspėti, kurios futbolo rungtynės gali baigtis lygiosiomis tikrai nėra paprasta. Vis tik pabandykime šį procesą supaprastinti. Visų pirma, futbolo komandos tarpusavyje dažniausiai turi ne vienerių metų istoriją. Būtent pažvelgus į praeities susitikimų rezultatus galima pasidaryti pirmąsias išvadas. 


Visos didžiausios Europos futbolo lygos turi tokių dvikovų, kurios istoriškai itin dažnai baigiasi lygiosiomis. Žvelgiant statistiškai, daugiausiai tokių mačų yra Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate. Paskaičiuota, kad šiame čempionate daugiau nei ketvirtadalis maču baigiasi būtent lygiu rezultatu. 


Kaip atlikti statymą už lygiąsias 


Futbolo lažybose stebima tendencija, kad lažybininkai dažniausiai atlieka statymus už vienos ar kitos komandos pergalę. Būtent todėl lygiosios dažniausiai yra naudingos lažybų kontoroms, kadangi retas lošėjas renkasi atlikti statymą būtent už lygiąsias. 


Statymai už lygiąsias nemažai vertės turi tada, kai lažybų bendrovės mače mato vieną aišku favoritą. Tokiu atveju, už vienos komandos pergalę siūlomas koeficientas – itin mažas, už kitos – itin didelis. Kadangi antroji komanda yra vertinama gerokai silpniau, tokiu atveju, anot lažybų kontorų, mažėja ir lygiųjų tikimybė, todėl šiai baigčiai suteikiamas irgi solidus koeficientas. Vis tik futbolas toks žaidimas, kur komanda gali puikiai dirbti gynyboje 90 minučių ir išplėšti bent lygiąsias, taip atnešant jums solidų laimėjimą. 


Lygiųjų tikimybės skaičiavimas 


Atliekant statymus už lygiąsias futbolo rungtynėse problemų gali sukelti tai, kad bukmekeriai naudoja itin sudėtingus skaičiavimus tam, kad kaip įmanoma mažiau sumažintų savo pralaimėjimo tikimybę, todėl kartais koeficientas už lygiąsias tiesiog nėra vertas rizikos. 


Būtina suprasti, kad lažybų bendrovės turi gerokai daugiau informacijos už paprastus lošėjus, todėl šiuo atveju jos visuomet bus priekyje. Žinoma, pasitelkus savo analitines žinias galite pabandyti bent kažkiek sumažinti lažybų organizatorių turimą pranašumą, o gal net atrasti tam tikrų klaidų ar netikslumų. 


Lažybų bendrovės turi sudėtingas formules, pagal kurias skaičiuojama, kiek kuri komanda turėtų pelnyti įvarčių per tam tikras rungtynes. Vis tik reikia nepamiršti, kad futbolas nėra tik skaičiai ar formulės, bet jį žaidžia realūs žmonės, kurie neišvengia klaidų, todėl rungtynėse gali nutikti pačių netikėčiausių dalykų. 


Apibendrinimas 


Statymai už lygiąsias futbole tikrai nėra itin populiarūs, tačiau tam tikrais atvejais jie gali turėti labai daug vertės. Žinoma, reikia atitinkamai įvertinti kiekvienų rungtynių aplinkybes, prieš atliekant bet kokį statymą futbolo lažybose. 

Daugiau apie Lažybų gidas