Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Dėl sutartų rungtynių Brazilijoje kenčia garsios lažybų bendrovės

sutartos rungtynes brazilijoje


Brazilijoje veiklą vykdančios lažybų bendrovės paskelbė bendrą pareiškimą, kuriame pasmerkė pastaruoju metu Brazilijos futbolą gaubiančius sutartų rungtynių atvejus. Vietos žiniasklaida praneša jog net 25 lažybų bendrovės išreiškė susirūpinimą jog dėl rungtynių manipuliacijų tapo sukčių aukomis.

Gegužės mėn. Goiaso prokuratūros inicijuoti tyrimai buvo nukreipti į daugiau nei 10 žaidėjų iš garsių Brazilijos futbolo klubų dėl tariamo dalyvavimo sutartose rungtynėse

Sąžiningo žaidimo asociacijos generalini direktorius (ANJL) Wesley Cardia, komentavo: „Asociacija mano, kad manipuliavimas futbolo rezultatais kenkia sporto patikimumui Brazilijoje, be to, kenkia lažybų organizatoriams ir lažybininkams.

Norime dar kartą išreikšti savo griežtą nepritarimą šiems neteisėtiems veiksmams, kurie ne tik kenkia sąžiningo žaidimo taisyklėms, bet ir daro didelę įtaką sporto lažybų bendrovėms, kurios yra pagrindinės šios nesąžiningos veiklos aukos.

ANJL atstovauja GaleraBet/PlayTech, Kaizen, Betano, BIG/Ceaser’s Sportsbook, F12, PagBet, BetNacional, Mr. Jack, Primtemps, BetFast, Okto, ApostaGanha, Liderança Capitalização ir Parimatch lošimų bendroves.

Tolimesnius komentarus pateikė ir „LeoVegas“ atstovai, teigdami: „Manipuliavimas rezultatais laikomas viena didžiausių grėsmių varžybinio sporto sąžiningumui.

„Norint užkirsti kelią susitarimams dėl rungtynių, juos aptikti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn, būtina bendradarbiauti tarp sporto, lažybų bendrovių ir teisėsaugos.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos