Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

JK bukmekeriai stabdo lošimus Elžbietos II laidotuvių dieną


Jungtinės Karalystės (JK) lažybų bendrovių punktai, kazino ir bingo bus uždaryti pirmadienį, rugsėjo 19 d., kad pagerbtų Jos Didenybės karalienės Elžbietos II atminimą.


Praėjusį savaitgalį didžiausios JK lošimų bendrovės asmeniškai paskelbė, kad nutrauks lošimų organizavimą pirmadienį, rugsėjo 19 d. – dieną, kurią šalies vadovybė įsakė surengti pamaldas už karalienę Elžbietos II, ir laidotuves Vestminsterio abatijoje.


Vieno iš lošimo organizatorių atstovas teigia: „Karalienės atsidavimas ir darbo etika per visą jos gyvenimą yra įkvėpimas mums visiems. Jei tik būtų daugiau tokių žmonių kaip ji, pasaulis būtų geresnė vieta.


„Mes žinojome jos Didenybės aistrą žirgų lenktynėms. Kas galėtų pamiršti Karališkojo Askoto pasirodymą, kai ji 2013 m. laimėjo Aukso taurę? O kai Anglija laimėjo Pasaulio taurę 1966 m., ji įteikė trofėjų kapitonui Bobby Moore'ui. Nepamirštamos akimirkos, kurias branginsime amžinai.“


Karalienės Elžbietos II laidotuvės prasidėjo šiandien 11 val., jas ves Vestminsterio dekanas, gerb. Davidas Hoyle'as ir Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby.


Po pamaldų karalienės Elžbietos II karstą (iš Vestminsterio į Vindzoro pilyje esančią Šv. Jurgio koplyčią) palydės gausi procesija, kuri baigsis karalienės palaidojimu šalia savo velionio vyro princo Philipo.


Karališkieji pareigūnai nurodo, kad laidotuvės bus baigtos pirmadienį 19.30 val. Londono meras prognozuoja, kad valstybinėse karalienės laidotuvėse dalyvaus daugiau nei 1 milijonas gedinčiųjų.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos