Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kaip persivesti pinigus į Bet365?

Kaip persivesti pinigus į Bet365?


Kaip žinia dėl tam tikrų veiksnių Bet365 lažybų bendrovė nuo šiol naujai atidarytoms sąskaitoms panaikino Skrill ir Neteller elektroninių piniginių pinigų pervedimus, tol kol nebus atlikta nors viena įmoka iš bankinės kortelės arba banko.

Norėdami persivesti pinigus į Bet365 sąskaitą, pirmiausia reikia pasiekti ir šios lažybų bendrovės puslapį, tą galite padaryti atlikę patį paprasčiausią DNS pakeitimą, kurį rasite ČIA.

" target="_blank">statymai.com/forum/lazyb...g>ČIA.


Arba naudoti alternatyvius Bet365 adresus, kuriuos rasite ČIA.

" target="_blank">statymai.com/bet365/">.


Lažybų bendrovės
Kazino bendrovės
Lažybų pamokos ir patarimai
Lažybų brokeriai


Pinigų įnešimas į Bet365 puslapį


Jei prisijungę ir nuėję į įmokos (angliškai deposit) skiltį nebematote Skrill ir Neteller kaip papildymo būdo? Reiškiasi šie įmokos būdai jums buvo panaikinti ir jie atsiras tik papildžius sąskaitą bankine kortele arba pavedimu iš banko.

Dalis lošėjų yra susidūrę su problemomis, kai Lietuvoje veikiantys bankai dėl gaunamų įplaukų iš lažybų bendrovių, nebesuteikia paskolų vadovaudamiesi tuo jog lošėjai priskiriami prie rizikingų paskolos vartotojų (plačiau čia).

" target="_blank">statymai.com/forum/lazyb...>čia).


Kokias alternatyvas galima rasti fizinei kortelei gauti, su kuria galima būtų ir toliau sėkmingai žaisti jūsų pamėgtoje bendrovėje? Žemiau pateiksime patikimas ir laiko patikrintas internetines elektronines pinigines, veikiančias banko principu ir suteikiančias fizines banko korteles. Taip pat daugumoje jų galite gauti ir banko sąskaitą, iš kurios galite padaryti pavedimus per Trustly.

1. Paysera" target="_blank">statymai.com/forum/lazyb...ong>Paysera – daugeliui jau žinoma Lietuvoje veikianti elektroninė piniginė išduodanti fizinę VISA bankinę kortelę. Paysera labai patogu naudotis, o pasipildyti šios piniginės sąskaitą galite bet kuriose perlo terminalo vietose. Atsidarę Paysera sąskaitą, Jums bus suteiktas ir lietuviškas IBAN sąskaitos numeris.

2. Monese – dar viena internetu veikianti elektroninė piniginė suteikianti ne tik IBAN sąskaitos numerį, tačiau išduodanti ir fizinę MasterCard kortelę. Lietuvoje vis labiau populiarėjanti piniginė įgauna pagreitį, todėl pervedimus galėsite atlikti ne tik į Bet365 bendrovės sąskaitą, bet ir pervesti kitiems vartotojams.


3. TransferWise – estų įkurta tarptautinė pinigų perlaidų platforma suteikianti IBAN sąskaitos numerį. Ši bendrovė taip pat suteikia fizinę MasterCard mokėjimų kortelę.


4. Bunq – Nyderlandų internetinis bankas, visai neseniai Lietuvą įtraukęs į savo aptarnaujamų šalių sąrašą. Bunq savo vartotojams siūlo įsidiegti IOS ir Android sistemoms pritaikytas programėles ir nemokamai atsidaryti IBAN mokėjimų sąskaitą. Bendrovė suteikia fizinę MasterCard mokėjimų kortelę.


5. Monzo – skaitmeninis, tik mobiliesiems skirtas bankas įsikūręs Jungtinėje Karalystėje. Puikiai pritaikyta mobili platforma jums leis ne tik žaibišku greičiu atsidaryti šios bendrovės sąskaitą, bet ir suteiks taip reikalinga Bet365 bendrovei IBAN sąskaitą. Bendrovė suteikia fizinę MasterCard mokėjimų kortelę.


6. MuchBetter" target="_blank">statymai.com/forum/lazyb...>MuchBetter – vis dar gana šviežia elektroninė piniginė taip pat suteikianti MasterCard fizinę kortelę. Ši piniginė glaudžiai bendradarbiauja su lošimų bendrovėmis ir šiuo metu dirba su tokiomis lažybų bei pokerio bendrovėmis kaip Pinnacle, PaddyPower, Betfair, Betway, Pokerstars.


Jei kils klausimų apie Bet365 bendrovę, tai galite paklausti šioje" target="_blank">statymai.com/forum/lazyb...45">šioje temoje.


18+ | Galioja T&C | Komercinis tekstas

Daugiau apie Sporto ir lažybų naujienos