Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lietuvių pergalė prieš JAV atnešė rekordinius laimėjimus

jav lietuva krepsinis


Sekmadienio vakarą dar ilgai prisimins sporto sirgaliai – net po 19 metų pertraukos Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė nugalėjo iš NBA žvaigdžių suburtą Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) komandą. Tuo tarpu rinktinės treneriai ir krepšininkai atviri – darbas nebaigtas, nes antrandienį laukia svarbiausios pasaulio čempionato rungtynės. Pirmenybių ketvirtfinalyje lietuviai stos į kovą su Serbijos rinktine –  ne tik dėl teisės kovoti dėl medalių, bet ir dėl tiesioginio kelialapio į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes.


 „Betsafe“, po vakarykščių rungtynių teigia, kad vakarykštė Lietuvių pergalė atnešė rekordinius laimėjimus klientams, stačiusiems už Lietuvos rinktinės pergalę. Aktyvumas lyginant su pirmosiomis mirk arba gyvenk Lietuvos rinktinės varžybomis prieš Juodkalniją padvigubėjo. Daugiau nei 75 proc. visų klientų, kurie atliko statymus prieš rungtynes, laimėjo penkis ar daugiau kartus didesnę sumą, nei statė, o daugiau nei 50 proc. visų klientų, kurie lažinosi prieš rungtynes, laimėjo su didesniu nei 8 koeficientu (statymo suma buvo grąžinta 8 kartus didesnė).


„Betsafe“ atstovai pastebi, kad didžiausias aktyvumas gyvose lažybose buvo, kuomet pirmajame kėlinyje savo šou pradėjo Vaidas Kariniauskas, kuris tiesiog „maudė“ NBA žvaigždę ir Los Andželo „Lakers“ krepšininką Austiną Reavesą. Tuo metu lietuvių persvara jau buvo išaugusi net iki 20 taškų. Tai buvo rekordinius laimėjimus įmonės klientams atnešusios rungtynės per lažybų įmonės istoriją, antros tokios – 2022 m. pasaulio futbolo čempionato mačas tarp Prancūzijos ir Maroko, kuris baigėsi 2-0 prancūzų pergale. Paskutinį kartą Lietuvos krepšinio rinktinė prieš favoritus laimėjo 2016 m., draugiškų rungtynių cikle, prieš Ispanijos rinktinę, kuomet mūsiškiai turėjo tik 25% tikimybę laimėti.


Didžiausia laimėta suma rungtynėse tarp Lietuvos ir JAV buvo daugiau nei 15 tūkst. eurų, kuomet klientas sukombinavo 7 statymus, vykusius rugsėjo 3 dieną, tarp jų įtraukė Lietuvos pergalę ir savo satytą sumą padaugino net 405 kartus. Vienas vartotojas itin stipriai tikėjo Lietuvos pergale ir prieš varžybas statė 400 eurų, o laimėjimas siekė 3160 eurų. Tuo tarpu, „Betsafe“ ekspertai prognozuoja, kad antradienio ketvirtfinalio kovoje tarp Lietuvos ir Serbijos, abiejų komandų šansai yra apylygiai – po 50 proc. Ryški favoritė yra laikoma JAV rinktinė, kuri kovos su Italija – 89 proc., kad amerikiečiai tęs kovą dėl medalių. Tikrą sensaciją sukūrę broliai latviai turi 22 proc. tikimybę laimėti prieš dar nė karto šiame čempionate nepralaimėjusius vokiečius. Bei, žinoma, Luka Dončičius su slovėnais turi 23 proc. tikimybę, kad nugalės Kanadą.

Daugiau apie Sporto ir lažybų naujienos