Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

LKF pratęsė bendradarbiavimą su „Betsafe“ lažybų bendrove


Ilgametė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) partnerė ir pirminė rėmėja „Betsafe“ lažybų bendrovė dar labiau išplėtė ryšius su organizacija. „Betsson“ priklausanti operatorė ir toliau rems vyrų rinktinę, dalyvaujant artėjančiame FIBA pasaulio krepšinio čempionate. Pasaulio krepšinio čempionatas vyks Japonijoje, Indonezijoje ir Filipinuose rugpjūčio 25–rugsėjo 10 d.


Turnyro metu nacionalinės komandos įnirtingai kovos dėl medalių, trokštamos taurės ir patekimo į 2024 metų vasaros olimpines žaidynes Paryžiuje. „Betsafe“ generalinis direktorius Aurimas Šilys išreiškė didžiulį pasididžiavimą, kad yra susijęs su Lietuvos krepšiniu ir parama Lietuvos krepšinio federacijai. Jis pabrėžė pergalių svarbą kartu vyrų rinktine, kuri plačiai vertinama kaip Lietuvos krepšinio karūnos brangakmenis.


Šilys teigė: "LKF yra mūsų vertinamas strateginis partneris Lietuvoje, o krepšinis užima ypatingą vietą visų lietuvių širdyse. Džiaugiamės galėdami stebėti organizacijos augimą ir vystymąsi su mūsų pagalba."


Pirmasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirengimo etapas prasidės liepos 12 dieną Druskininkuose, o antrasis – liepos 17 dieną Palangoje.

Lietuvos krepšinio prezidentas Vydas Gedvilas išreiškė pasididžiavimą ilgalaike partneryste su „Betsafe“, prasidėjusia daugiau nei prieš dešimtmetį, atsitiktinai prieš 2010 m. FIBA pasaulio čempionatą. Jis pabrėžė daugybę kartu atšvęstų triumfų ir išreiškė pasitikėjimą jų pasiekimu ateityje iškovoti dar daug pergalių.


Lietuvos vyrų rinktinės vadovas Kazys Maksvytis perdavė komandos padėką ilgamečiams federacijos rėmėjams. Jis taip pat išreiškė džiaugsmą bendradarbiaujant su jais, siekiant bendrų tikslų.

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos