Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Sportradar" atnaujina partnerystę su Azijos futbolo konfederacija


„Sportradar" pasirašė ilgalaikės sąžiningo sporto partnerystės su Azijos futbolo konfederacija (AFC) pratęsimą.


Atnaujinta sutartis galioja nuo 2024 m. iki 2027 m. Taip 2013 m. prasidėjusi „Sportradar" ir AFC partnerystė truks 14 metų. „Sportradar“ ir toliau bendradarbiaus su AFC įvairiais sąžiningo sporto klausimais. Tai apims bendras pastangas sprendžiant opias Azijos futbolo problemas, tokias kaip susitarimai dėl rungtynių rezultatų.


„Sportradar" teigia, kad naudos naujas technologijas, tokias kaip dirbtinį intelektą, kad dar labiau pagerintų Azijos futbolo sąžiningumą.


Dėl sutarties atnaujinimo susitarta š. m. sausio 11 d., AFC Azijos futbolo čempionato Katare išvakarėse.


AFC DŽIAUGIASI PRATĘSTA PARTNERYSTE 


AFC prezidentas Shaikh Salman bin Ebrahim Al Khalifa, džiaugėsi ir sveikino, kad sutartis buvo pratęsta. Jis teigė, kad partnerystė jau padėjo pažaboti ne vieną susitarimą dėl futbolo rungtynių visoje Azijoje.


„Pastaruosius 10 metų „Sportradar" buvo vertingas, patikimas ir patikimas AFC partneris, ir mes kartu kovojome su rungtynių rezultatų klastojimo rykšte Azijoje. Nuo 2013 m. mūsų bendradarbiavimas plėtėsi tam, kad būtų nuosekliai saugomas sąžiningas futbolas Azijoje, o per tą laiką AFC užmezgė dar tvirtesnius santykius su „Sportradar", - sakė Shaikh Salman bin Ebrahim Al Khalifa.


„Sportradar“ generalinis direktorius Carstenas Koerlas pridūrė: „Šios partnerystės sėkmę lemia kokybiškas bendradarbiavimas ir vieninga vizija, kuria siekiama apsaugoti AFC varžybų sąžiningumą. Pripažįstame technologijų vaidmenį sąžiningame sporte ir įžvelgiame jų potencialą sprendžiant sąžiningam sportui kylančius iššūkius. Mūsų pajėgumai bus plėtojami tyrinėjant naujas technologines galimybes, įskaitant dirbtinį intelektą, siekiant sušvelninti tokias problemas kaip korupcija sporte."

Daugiau apie Sporto lažybų naujienos