Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Serija grįžta į Monaką: klampiose rungtynėse „AS Monaco“ išplėšė pergalę prieš Š. Jasikevičiaus „Fenerbahce“

Klampiose ketvirtosiose Eurolygos atkrintamųju serijos rungtynėse Monako „AS Monaco“ sugrąžino seriją į Monaką.

Dramatiškose rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujama Monako ekipa išvykoje rezultatu 65:62 (11:15, 19:18, 18:14, 17:15) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce“ ekipą ir išplėšė penktąsias serijos rungtynes

Rungtynes dviem taškais atidarė Donatas Motiejūnas, dar 2 pridėjo Mike'as Jamesas, tačiau tada prasidėjo „AS Monaco“ taškų sausra, kuri tęsėsi ilgiau nei 5 minutes, per kurias Stambulo ekipa pabėgo į priekį (12:4). Kėlinio pabaigoje savo ritmą suradę svečiai kėlinį baigė turėdami 4 taškų deficitą – 11:15.

Antrasis ketvirtis vyko apylygiai – kėlinio pabaigoje Stambulo komandos centras Georgios Papagiannis ir Monako ekipos gynėjas Elie Okobo rinko savo komandoms taškus ir nerezultatyvioje pirmoje pusėje „Fenerbahce“ į ilgąją pertrauką išsinešė 3 taškų pranašumą – 33:30.

Trečiajame kėlinyje komandos keitėsi tritaškiais ir neleido viena kitai atitrūkti. Visgi sėkmingiau kėlinį sužaidusi „AS Monaco“ ekipa įgijo minimalų pranašumą – 48:47.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos ir toliau strigo puolime ir prabėgus 5 minutėms rezultatas tarp komandų buvo lygus (52:52). Likus minutei iki rungtynių pabaigos Monako ekipos lyderis M. Jamesas pataikė itin svarbų tritaškį ir leido savo komandai įgyti 4 taškų pranašumą (61:57). Kitoje aikštelės pusėje tas pats M. Jamesas prasižengė ir Scottie Wilbekinas pelnė 2 baudų metimus (59:61). Donta Hallas dėjo iš viršaus (63:59), o Marco Guduričius atsakė tritaškiu likus 22 sekundėms (62:63). „AS Monaco“ suklydo puolant, bet „Fenerbahce“ nepasinaudojo proga persverti rezultato. „AS Monaco“ laimėjo nervingą pabaigą ir triumfavo rezultatu 65:62.

Donatas Motiejūnas šiose rungtynėse buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – jis pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perimė 2 varžovų kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

„AS Monaco“: E. Okobo 13, D. Motiejūnas 10, M. Jamesas 10.

„Fenerbahce“: M. Guduričius 14, S. Wilbekinas 11, G. Papagiannis 10 (11 atk. kam.).