Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Lietvamzdis

M.Barthel - C.Scheepers

01/08 13:05
Įdėta 2013/01/08 12:03 | 0 padėkų | 755 peržiūros
  • Taip: 33.3%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 66.7%
  • Balsų: 6

Statymas: C.Scheepers (C.Scheepers +4,5) @1.750 8/10 +6.00

WTA tenisas, turnyras Autralijoje, Hobart. Susitinka valkata 32-a raketė Barthel su 64-a rakete Scheepers. Akį patraukė didžiulė fora, duodama Orakule, daugiau niekur tokios didelės neradau. Na vakar Barthel nunešė bilietą, bet šiam statyme einu ne kiek prieš ją, kiek už Scheepers. Pastaroji gerai pradėjo sezoną, nusileido tik Garrigues ir Venus W, tačiau jos žaidimas tikrai paliko įspūdį. Daroma gan nedaug klaidų, o Barthel atvirkščiai, prastai dirba kojom, klaidų belekiek. Žodžiu, nematau aš čia triuškinimo. Sekmės

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (7)

  • Dėkui VSA 😁 laukiam vakaro pasiūlos nakties varžyboms 😁

  • Mano pagrindiniai statymai už underdogų pliusines yra, kai bukai per daug nuvertina vieną ar kitą žaidėją. Už paprastas pergales dažnai chujovi koef būna

  • Turejau as paprasta grazuoles pergale, vargais negalais istempe.. Lietvamzdi - sveikinu su geru picku! 😉

  • Vakar barthel -5 graziai suejo, siandiena as vel kartu su ja ir manau neveltui 😉

  • P.S. h2h Scheepers pusėje 2:0. Paskutinį kartą susitiko 2012 metų sezono viduryje, kur Scheepers laimėjo 6:1 4:6 6:1. Galimas daigtas, kad gal Scheepers žaidimo stilius neparankus Monai, kas vėl gi pliusas. Aišku, Mona dabar tikrai galingesnė, nei buvo per jų paskutinį susitikimą, bet tikiuosi ne tiek, kad pakrautų malkų musiškei.

  • Bielka, tu nelygink vakarykščio vaiko su Scheepers. Pastaroji šiam sezone visus mačus puikiai sukovojo, gal šiandien ir praloš, bet netikiu, kad bus purtoma. Gaila tik, kad mačą turiu žiūrėt kiek įmanoma susimažinęs vaizdą, kad neduod dieve nepamatyčiau Monos Barthel snukio (veidu to daikto tikrai nepavadinsi)....

  • Ta spuogena vakar tik pirmam sete issidirbinejo, o poto nunese ta vaika i vienus vartus...jei nuo pat pradziu susiims, sunku bus ir su tokia fora...nebelysiu pas sita jau po vakar...sekmes