Kavcic - Ungur
- Taip: 40.0%
- Ne: 20.0%
- Nežino: 40.0%
- Balsų: 5
Statymas: Kavcic (Kavcic WIN) @-118 8/10 -8.00
Ziurejau kaip vakar Ungurys vos vos istrauke pergale pries lavonega Knitell kuris negali savo servo nulaikyt kaip zmogus , laimejo turnyra Ungurys tunise ir atleke tiesiai i italija kur siandien krausis daiktus , vakar 6-4 2-0 vede ir sugebejo prasileisti 2set 4-6 ir siaip ne taip 3set 6-4 laimejo pergale istraukdamas breaku baliuje , lostas ilgas matchas kaip ir Kavcic , vakar sunkiai judejo pries kortu seimininka , nors pirmas setas buvo lengvas , antra atidave , 3set tiketasi lengvos pergales bet nueita iki tie breako ir siaip ne taip tie breakas laimetas , imu Kavcic nes jis yra aukstesnio meistriskumo zaidejas ir siaip jaunesnis , geresnis tikiuos kad Blaz sukovos siandien per 2set ims WIN
;/ sori
Nu va, viskas kaip ir turejo but, sakiau nesamone cia 😁
Nebuvo
Nebus cia ungurio pergales
Jeigu matei paskutinius Blazo matcus tai turetum suprast kad jy imt yra visiska lempa 😄 ana savaite krovesi malku nuo lavono italiuko, vakar vel per kusio plauka istrauke matca pries jei neklystu TOP700 zaideja nors zaide apgailetinai o cia Unguras tai ne lavonai italai, 3 setai manau bus o treciam jau kaip dievas duos asrba isvis lengva Ungurio pergale 😁