V.Bottas - A.Sutil
- Taip: 62.5%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 37.5%
- Balsų: 8
Statymas: A.Sutil (Sutil auksciau) @-105 8/10 +7.60
Kvalifikacijos didvyris suomis Bottas startuos is 3, vokietis Sutilas is 8 pozicijos. Bene didziausia esme yra ta, kad pagal vietiniu oru prognozuotoju siandien kanadoje bus be lietus ir +25 laipsniai, tad Bottas tiesiog prazus lenktynese. Netgi labai didele tikimybe, kad Williamsai reguliavo bolida lietaus salygom, tad per toki ora, koks pranesamas - jis kovos del kokios ~15 vietos, nes Williamas apgailetinas si sezona, daznai net i 2 kvalos daly nepatenka, o cia tiesiog isgelbejo oro salygos Botta, nors matosi, kad tai labai talentingas vaikis - kai tik gavo proga gerai pasirodyti, ja pasinaudojo su kaupu. Kanadoje lenkti lengva - Bottas absoliuciai netures jokiu sansu pakovot bent del tasku.. Force India yra labai stipri si sezona, Sutilas parode, kad net ir lietaus salygom tai stiprus bolidas, o siandien turetu but sauleta, kur India atrodo dar geriau. Asmeniskai, Adrianas labai solidus pilotas, kazkada buvo viliojamas ir i McLaren ekipa(ar Ferrari, kazkuri is tu 2), nedaro jokiu bereikalingu veiksmu, retai kada isivelia i kontaktus, nebent i ji kasnors ivaziuoja, o siais laikais tokiu veikeju cia turime nemazai.. Jeigu bus oras toks, koks pranesama(Kanadoje labai tiksliai isprognozuojamas oras, gyveno pazystamas ten, tai sake valandos tikslumu atspejamos oro salygos) - atrodo ledinis pickas, zinoma, jei be inicidentu.
Ble tas Maldonadas jibanas uz..... negyvai jau
Nu jeigu nebus inicidento, tai kad bent desimtuke bus tai labai dideli sansai 😁
Kad Bottas kris žemai, tai čia faktas, bet dėl Sutilo yra abejonių.
As geriau pasiemiau force india vs wiliams 2 kfc