Dodig - Verdasco
- Taip: 88.2%
- Ne: 0.0%
- Nežino: 11.8%
- Balsų: 17
Statymas: Dodig (Dodig WIN) @-139 10/10 -10.00
Sveiki vyrai murai azuolai. Tai gi po vakar neblogos dienos , ziurejau ziurejau i pasiula ir uzkabino mane Dodig pries Verdasco. Apie zaidejus daug ka ir patys zinot , tad nera ko cia aprasynet juos. Dodig losia \"karjeros tenisa\" pasiekta auksciausia vieta ATP reitinge 29 , tad motyvacijos tikrai netruks kilti toliau , po laimeto Masters doubles turnyro jis atleke i svedija kur jis yra vienas rimtesniu turnyro dalyviu. Dodigas moka gerai sulosti pries tikrai aukstos klases zaidejus , indooras jo viena is megstamiausiu dangu , ten jo servas eina be problemu , musa tikrai vyrukas is peties ir prie tinklo losia tikrai puikiai. Tuo tarpu Nando zluges zmogus , nieko doro neberodo , sio sezono matchas turbut buvo pries Murray kur tikrai losia ispudingai taciau pralose. Abu zaidejai grize is ciurku saliu tiek Tokyo , Shanhay , tad aklimatizacija abiems vienoda. h2h vyruku 1-1, viena kart Nando ant grunto pasieme Ivanioka , ir si sezona grand slame Dodigas po atkaklios kovos 3-2 nukale Verdasco. Tikiuosi servas eis puikiai , Nando kaire ranka nedirbs ir servas neis. Ispanui nelabai priimtina indooro danga , taciau bus kaip bus , asmeniskai as pastates turiu 500 ant Ivano. Kofai stipriai pakrite visur , taciau topas vis dar miega. Sekmes
Panašūs statymai (1)
-
3 06/24 16:00 po 41 min.Velnyys Prognozė @ 146Altmaier - Bergs
Statymas: Altmaier
Unitai: 88.15; 51.77%
Įdėta 2026/06/24 08:157/10
Nebedesiu uz sita sudo gabala gyvenime daugiau
Ant tu zodziu kaip ir jauciau 😁 zjbs aciu Dodigai
Dodig lavonas ....
P**DA
Mldc kad petkovic taip isiviniojo,manau daug kam dege 😄nors gal dar ne galas 😄
4-4 eina naxui jauciu DOdig nepaservuos dabar....
Cmon dodig
4-3
Kaip petkovic traukia matet ? 😄 jau norejau po pirmo seto bilietukus i tulika nuleist 😄
3-2 vienas breakas cia viska nulems grynai jau 50/50 abu gerai laiko servus....
2-1 reiktu breako is Dodig ir 6-3 seto
Imk 😁
Sikart imu atvirksciai su tavo pasiulymu, pirmas setas praejo, o db imu verdasco 1.9
Tikiuosi trečiam sete bus geriau.. nes dabar neina kaip reikalas jam
Jezau dodigas kaip grybauja
Subyrejo Dodigas po pirmo seto 😁 visiskai nepansus i save
Gaidukas Verdasco , b*let jei ne tas tinklas ir i Dodig puse tai gal atsibreakines butu. Bet tikiuos atlos serva , po sito matcho ziuresim kas dar like pasiuloje
Antrą pradėjo nekaip..
Tai gal siandien turi dar kokiu variantu pasiulyt stambiai ?
Grazu pirma turim , reikia antro 😁
drakulastream.eu/static/popups/17722204314500.html
Vakar gerai isrinkai statymus , siandien irgi gerai eina .
Http://drakulastream.eu/stati...ps/1772221026352990.html
Yra kur nors streamas?
Bl kad tik jis pirma seta pasiimtu bent
2 break pointu paleido Dodig , gaila kad servas paejo Nando kaip tik ant break pointu.
As turejau Nieminen + Golubev + Dodig uzdejau 500
3,81 kofas
1905 laimejimas , ziuresim kaip cia bus
Stepaneka gal?😁
Su kuo patartum sukombinuot? 500 irgi noretus uzmest😁