Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Betting_expert

Dodig - Verdasco

10/16 17:30
Įdėta 2013/10/16 16:03 | 0 padėkų | 1341 peržiūra
  • Taip: 88.2%
  • Ne: 0.0%
  • Nežino: 11.8%
  • Balsų: 17

Statymas: Dodig (Dodig WIN) @-139 10/10 -10.00

Sveiki vyrai murai azuolai. Tai gi po vakar neblogos dienos , ziurejau ziurejau i pasiula ir uzkabino mane Dodig pries Verdasco. Apie zaidejus daug ka ir patys zinot , tad nera ko cia aprasynet juos. Dodig losia \"karjeros tenisa\" pasiekta auksciausia vieta ATP reitinge 29 , tad motyvacijos tikrai netruks kilti toliau , po laimeto Masters doubles turnyro jis atleke i svedija kur jis yra vienas rimtesniu turnyro dalyviu. Dodigas moka gerai sulosti pries tikrai aukstos klases zaidejus , indooras jo viena is megstamiausiu dangu , ten jo servas eina be problemu , musa tikrai vyrukas is peties ir prie tinklo losia tikrai puikiai. Tuo tarpu Nando zluges zmogus , nieko doro neberodo , sio sezono matchas turbut buvo pries Murray kur tikrai losia ispudingai taciau pralose. Abu zaidejai grize is ciurku saliu tiek Tokyo , Shanhay , tad aklimatizacija abiems vienoda. h2h vyruku 1-1, viena kart Nando ant grunto pasieme Ivanioka , ir si sezona grand slame Dodigas po atkaklios kovos 3-2 nukale Verdasco. Tikiuosi servas eis puikiai , Nando kaire ranka nedirbs ir servas neis. Ispanui nelabai priimtina indooro danga , taciau bus kaip bus , asmeniskai as pastates turiu 500 ant Ivano. Kofai stipriai pakrite visur , taciau topas vis dar miega. Sekmes

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Panašūs statymai (1)

  • Velnyys Prognozė @ 146
    Statymas: Altmaier
    Unitai: 88.15; 51.77%
    Įdėta 2026/06/24 08:15
    Altmaier - Bergs
    3 06/24 16:00 po 41 min.
    7/10

Komentarai (28)

  • Nebedesiu uz sita sudo gabala gyvenime daugiau

  • Ant tu zodziu kaip ir jauciau 😁 zjbs aciu Dodigai

  • Dodig lavonas ....

  • P**DA

  • Mldc kad petkovic taip isiviniojo,manau daug kam dege 😄nors gal dar ne galas 😄

  • 4-4 eina naxui jauciu DOdig nepaservuos dabar....

  • Cmon dodig

  • 4-3

  • Kaip petkovic traukia matet ? 😄 jau norejau po pirmo seto bilietukus i tulika nuleist 😄

  • 3-2 vienas breakas cia viska nulems grynai jau 50/50 abu gerai laiko servus....

  • 2-1 reiktu breako is Dodig ir 6-3 seto

  • Imk 😁

  • Sikart imu atvirksciai su tavo pasiulymu, pirmas setas praejo, o db imu verdasco 1.9

  • Tikiuosi trečiam sete bus geriau.. nes dabar neina kaip reikalas jam

  • Jezau dodigas kaip grybauja

  • Subyrejo Dodigas po pirmo seto 😁 visiskai nepansus i save

  • Gaidukas Verdasco , b*let jei ne tas tinklas ir i Dodig puse tai gal atsibreakines butu. Bet tikiuos atlos serva , po sito matcho ziuresim kas dar like pasiuloje

  • Antrą pradėjo nekaip..

  • Tai gal siandien turi dar kokiu variantu pasiulyt stambiai ?

  • Grazu pirma turim , reikia antro 😁
    drakulastream.eu/static/popups/17722204314500.html

  • Vakar gerai isrinkai statymus , siandien irgi gerai eina .

  • Yra kur nors streamas?

  • Bl kad tik jis pirma seta pasiimtu bent

  • 2 break pointu paleido Dodig , gaila kad servas paejo Nando kaip tik ant break pointu.

  • As turejau Nieminen + Golubev + Dodig uzdejau 500
    3,81 kofas
    1905 laimejimas , ziuresim kaip cia bus

  • Stepaneka gal?😁

  • Su kuo patartum sukombinuot? 500 irgi noretus uzmest😁