Kuban - Cska
- Taip: 37.0%
- Ne: 23.3%
- Nežino: 39.7%
- Balsų: 73
Statymas: Cska @-149 8/10 +5.36
Na kadangi prisedau prie eurolygos, tai aprasysiu jau savo pasirinktus statymus. Is sios poros einu su CSKA, kadangi mano manymu sitoje poroje visa galva auksciau yra sveciai. Kubanas eurolygoje apturejo gan nesunkia grupe (tikrai nesunkia) kurioje liko treti. Su 6 pergalem ir 4 pralaimejimais jie pateko i top16 kur dabar susitinka su CSKA. Namai pliusas, taciau caska cia turetu susidoroti su kubanu nesunkiai, kad ir kaip butu gaila lietuviu taciau mano galva sioje grupeje jiems svieciasi 4-8 vieta. CSKA grupej pirma pozicija uzleido ulkeriui, patys dalinosi 2-3 vietas su barcelona. Nu man cia niekaip nesiziuri namu pergale ir manau kad cska su weemsu priesakyje turetu suvalgyti kubana.
Vieno dalyko nesuprantu, kodėl simonas ginasi pries kriapa ? ?!!
Kuban pliusine graziai skamba
Joptvajumat, maziau to pykcio, neveltui lietuviai, kad tik papist prota kur nors, del bet ko. 😄 Cia mano nuomone, mano pasirinkimas, nepatinka neskaityk, tuo labiau statyt niekas nevercia, nesu profesionalus prognoziu rasytojas, kas nori supranta, o kai kam kiekvienas zodis uz akiu kimba. Is vis reiketu i komentarus nebereaguot
Sako aprasysiu savo eurolygos statymus, o baige tuo, kad nusisvaigo nesamoniu apie grupes. Pasake \"as manau laimes cska\" ir baigtas aprasymas. Geriau exceli savo statistikas veskis nei sau gedos darydamas, nei sitam puslapiui, nei zmoniu bludidamas.
Nezinau cska forma kazkokia banguota pastaruoju metu nu bet ir kubanas neblizga,bet tikriausiai pasirinksiu kuban pliusine nes turetu taskas i taska eit mancas
Man atrodo kad sudas tai cia tik tu, lasara. Vapse cit, jei neturi nieko protingo pasakyt
Koks dar argumentas i suda gali but (i \"prognoze\" tavo)
Argumentai, kodel turi neiti CSKA. Jei neturi, tai laisvas wuki.
Spangalas ne prognoze. Vyruti \"mano galva\" ir \"turetu\" yra tik teiginiu pradzia, o ne kaskoks argumentas. kad tu manai dar nereiskia, kad ismanai ir geriau tokiom sparnuotom frazem nesisaudyt. Nieks nedraudzia, taciau prognozes del to nulines vertes. Tai sprest tau gl hf
Cska forma abejotina. dar po svenciu, tai neaisku ,kas cia bus.
Kubanas jei nusiteiks, tai gali imt. su tokiu koef nelabai apsimoka pagal mane.
Nu jo, sitas tai topinis pasakymas 😄 nu aisku rytas tai ten kaip is kito pasaulio buvo, bet visos kitos tai auksciausio lygio, net ir Zvezda solidziai atrode
Viena sudetingiausia grupe buvo Kubano, dar sako nesunki grupe.