Pasirinkite laiko juostą:
GeorgeBET
Oldenburg - Bayern
01/07 00:15
Įdėta 2014/01/06 16:59 | 0 padėkų | 1978 peržiūros
- Taip: 49.1%
- Ne: 16.4%
- Nežino: 34.5%
- Balsų: 55
Statymas: Bayern (Bayern (-4)) @-125 7/10 -7.00
Na Oldenburgas sezono pradzioje buvo visai kita komanda, zaidimas buvo subalansuotas, komanda zaide grazu akiai krepsini, taciau veliau viskas pasikeite, komanda liko uz borto Eurocupe, o veliau zaidimas komplikavosi ir BBLe, komanda ryskiai istiko krize, matyti, kad viduje kazkas blogai, tuo tarpu sveciai atrodo isties puikiai, nesenai galejome pasiziureti, kaip iveiktas Zalgiris, o BBLe zygiuojama taip pat be problemu, komandos komplektacija labai gera, treneris rimtas ir panasu, kad si komanda si sezona gali labai daug ka nuveikti, reziumuojant, man cia tik Bayern pergale, o fora tokiai komandai nera didele viska pasverus.
Sekmes.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Kaip gerai kaip gerai kad ira vilarealis 😄D
Gyvai gal paimsiu villareal
Praejo
Gal kas dar senden su vilarealiu eina?😁
Agurkeli su loko as ir labai nulaidou dabar juodam sarase je
Nesamone
Pzda diena, is pradziu su loko susimoviau, veliau su sitais grybais
Darpries varzybas irgi galvojau kaip cia bus bet prasidejus viskas kaip ir aisku patapo po pirmo kel jau nes jei oldenburg gauna tai nuo pat pradziu jau skirtumas didziulis pareina su alba isvis kosmosas buvo 😄
Aisku atlaikys
Atleikie 3kl atlaikis ir dar viena
Ivis dar prie +6 buvo 3.2 kofas 😁
Live ir as paemiau su 2.4 bet ar atlaikys
Pasakikikt ar as toks venintelis de*ilas kuris kuris pres varzybas paeme oldnburg pergale?😄
Tik atlose iki 6 ir vel -18....
Db galvoju,tai ant kiek Zali apgailetini ,kad sugeba namie ant 30 pst prasileisti tokiem medziams
Nigermongeris 4 trajakus is eiles suleido ir tiek, beje per rankas, dabar šove solidžia atkarpą Bayern ir dar bus vaizdu čia, nes tiek ir baudų jau turi, paėmiau live su 3,35, žiūrėsim.
Gal underis sueis
Ten jau i zvaigzdiu diena panasu darosi 😄
Nu nezinau lb jau leidzia trajakus mest laisviem 😁o tie viska sumeta 😁
Namai 3pt klase rodo. pzda cia jau senai 😄
EIK TU N.X
Bl.e gal dar susiims
Bus.. nx
Klaiku kolkas, nekrenta. ar tik nebus bayern pralaimejimo
Per 3 dienas spes pailset iki partizano
Manau ir as, kad gerai turetu but 😁
Su partizanu žais namuose todėl jas atmetu px o oldenburgas gavo antausį nuo albos prieš tai nuo lavonu 2 gavo i kaulus kaip matėme be njedovičiaus susitvarkė su zalgiriu be problemu, todėl good bet 😁
Labai aciu uz nuomones 😉
Taip,neverta lysti i sitas rungtynes
Bayern jau šį ketvirtadienį žais svarbias runtynės su Partizan, ten jiems reikės maksimaliai nusiteikti ir padaryti skirtumą kuo maksimalesnį. Sunku žaisti tris rungtynės maksimaliai nusiteikus. O ypatigai su Oldenburg reikėtų paplušėt, nes jie ka tik po antausio nuo Alba. Nereikia pamiršti, kad dar nebus Nehanja Dedovičiaus. Statymas gan rezikingas, linkiu kad pakristų ir praeitų...