Olivetti - Giustino
- Taip: 58.8%
- Ne: 17.6%
- Nežino: 23.5%
- Balsų: 17
Statymas: Olivetti @-149 8/10 +5.36
Montpellier indoorsas, Prancūzija. Susitinka prancūzų patranka Olivetti ir italų gruntininkas Giustino. Na, Olivetti indoorsas yra tikrai mėgstamiausia danga, Prancūzijoje labai populiari. Sužaidęs 146 mačus indoorse, kai italas indoorse žaidęs yra 15 mačų. Abu žaidėjai vienodo amžiaus, vienodo reitingo +/-, bet namų ir dangos pranašumas man čia favoritu daro Olivettį. Prancūzo žaidimas labai paprastas, bet neturintis rimtų priešnuodžių. Stiprus pirmas padavimas ir tinklas. Kartais įvelia kokią klaidą, bet tas atsitinka pakankamai retai. Gali truputį ir prie galo dar pakapoti, bet tai nėra jam labai priimtina. Giustino visgi čia padavimu nesurinks tiek daug taškų, o gavęs breiką jau sunkiai atsibreikuos.
Panašūs statymai (1)
-
06/25 14:40 prieš 46 min.Velnyys Prognozė @ -108Choinski - Bergs
Statymas: Daugiau (22.5)
Unitai: 72.82; 51.75%
Įdėta 2026/06/25 09:437/10
Gal rimtai atsigauk? 😁 Kur tau kas sakė, kad pralaimėjo Albanas?
Gal jau uzteks apgailetinai verkslenti ?
O žalia rūta laimėjo olivetti aš jau bilietą išmetęs čia hebra sakė jau pralošė jis kaip apmaudu 😔
Pagrindiniam turnyre leks pirmam rate albinosas
Sekme aplanke netiketai
Nu va ir iškosės pergalę Albanas 😁
Dar kitas varlys milot cirkus daro vare antra sete 5-1 dabar jau 6-5 ispaniukcio naudai dar vienas sudarankis
Bardaciokas tai grynai kaip atp_wta cia toks veikejas, du sarkastai 😁
Nu breikanul makarona dar gal ijungs pavara
Nu va prašau Albanas 😁
Uzuodziu pikta ironija
Aš prasilošęs nieko nesuprantu nesąmones statau pyzdec paskutines kapeikas pragrajinau ką daryt
Bardačiokai šitam saite visi ekspertai 😄D Nieko nereiškia čia tas vienas setas, vel greičiausia bus TB kur vėlgi loterija, bet pripažint tikrai galima, kad čia 50/50 pickas ir didesnį kof imt geriau manau 😁
Bardaciokas ka tau daryti ,patarciau dienos statymu tokiu nebestatyti ;D
Dienos statymas ;D
Tai cia vel bus tie breiku pora, kur loterija laimes
Malačiai kad kalėt ant italo ekspertai aš jum paplosiu aš prapisau ką man dabar daryt
Gera prognoze istikruju 😁 dienos statymas..
Nu ir ka? jaunas zaidejas, jis tobuleja, gali lost kur nori. o tas olivetis tai isvis nieko nesugeba, net prie trinklo lost nemoka, jokios fizikos jokio mastymo ten pas ji
Varlys grynas a silas yra indorsai jo duona yra kur pastoviai trinasi , o tas makaronas tik 16 kartu lose indorse
Zjbys uz gustino uzmetes
Che che, prasideda 😁
Opa yra 😄
Karoče turėjo 3bp, vedė per breiką tiebreike, turėjo dar puikų šansą, tai sušėrė į tinklą iš metro.. 3-3 dabar, bet gau olivetis pirmą, tiksliai jam per galvą duos tos klaidos ir neišnaudoti šansai
Nu medis..
Bet jauciu pralost tokiam medziui kaip oliveti, kuris nieko nesugeba apart servo tai rimtai per psichologija duoda
Nu Albano servas tai rimtas, ace\'us antru servu tk kala 😁 lauksim TB 😁
Bus dar cia sposu niekaip breikanut nesugeba varlys makarono
Tai čia faktas, šlangas tas Oliveti\'s, ne kartą esu matęs jį žaidžiant, padačią turi stiprią, bet lošia grynai serve and volley, kaip Sampras\'as ar Lodra, bet kad jis netokios aukštos kvalifikacijos žaidėjas ir daro daug klaidų tai čia faktas. Būtų jo kofas ~1,8 gal ir būtų galima paimt nes vid dėlto namie lošia, bet su 1,5 kofu... Paėmiau su 2,7 + Millot\'a smulkei ir ramei pažiūrėsiu tą cirką 😁
Tai čia tas jei... Jei Berankiui eis +20Ace, o Nolė padarys +20 DF per mačą, tai gal ir Berankis kokį setą paims... GAL, JEI...
Nu o rimtai,negalwojat kas bus jei jam pirmas padavimas nepaeis,arba giustino ji kelis kartus apwes isejusi prie tinklo?
Pritariu pipenozei, koks tolkas imt su vaikišku kofu žadiėją, kuris tik servą ir teturi, daugiau nieko nemoka. Man čia 50/50 grynai, todėl paėmiau italą 😁
Dar 10:42 orakule ant 1,6 atsispaudžiau, dabar 1,43...
Zadejau imt, bet cia rimtai gausis public bet, nes kofa suede visur iki 1.45.. Tai jau neapsimoka ir susilaikysiu.
Kame cia ledas? 😁 tipo tas olivetis masteris kazkoks? sedi kazkur grigelio lygyje, nepaeis padacia ir adjos, pats breikint nemoka ir prasides visokiu bardacioku ir vyckalu n-tojo akaunto keiksmai
Parašyk
Bardaciokai, ar taip tau tu unitu reikia, kad kartoji prognoze😁. Matei gi, kad parasyta tokia. Nu ledinis statymas atrodo, tai ir man gal dar trecia parasyt😁.