Laba diena, nesuprantu iš kur pas kolegą tokie unitų skaičiai, bet šneki visiškus vėjus.

1)Mayer tikrai nežaidžia geriausio savo karjeros teniso.
2)Lajovičius neturi kažko superinio serve, o tu sakai, kad labai gelbėją.
3)Mayer niekada neturėjo gero returno.
4)Rinktis tikslų rezultatą šiose varžybose, su tokiu koef - kvaila.
5)Lygiai nė velnio nesiskiria, Lajovič jau dabar traukia Mayerio lygį.