Rytas - Base Oostende
- Taip: 54.2%
- Ne: 11.9%
- Nežino: 33.9%
- Balsų: 118
Statymas: Rytas (AH-8.0) @-115 8/10 +6.96
Lemiamas matchas abiems komandoms ir galbut Seskui. Ziurejau varzybas Belgijoj, 3 kelinius Rytas kontroliavo zaidima, atrode geresne komanda, tik buvo keista, kad neigyja didesnes persvaros, na o 4am keliny prasidejo keisti sprendimai, kuo tas baigesi visiems aisku. Gynyba pastaruoju metu tiesiog pasibaisetina, bet toks jausmas, kad ne tiek kad negali, o kad pritingi, paziurekim kaip lenkai namie laisvi svaiste tritaskius viena po kito, tiesiog nesuvokiama, Seskus tik skescioj rankom. Ar tai gali pasikartot su belgais? Manau, kad ne, kiek kitoki stiliu propaguoja belgai, ju atakos letesnes, turi individualiai keleta geru zaideju, kurie prasiverzt gali, o siaip nieko ypatingo pas juos ten ner. Belgai patys jau turi 3 pralosimu serija. Rungtynes pacios svarbiausios siame sezone, losiam namie, kur Rytas ir be tokios motyvacijos laimi pries visus, na buvo Europoj tik pralosimas Volgogradui nelabai ir svarbiose varzybose. Nu visko neaprasysiu ash cia, nei kam idomu, nei kam to reikia, bet neisivaizduoju lygios kovos. 15-20tsk laimim ir bent ish dalies nuplaunam pastaruju savaiciu geda, na nebent zaidejai patys protestuoja pries Sesku, tai gal ir sumaltu varzybas kur isvykoj, bet prie savu fanu net ir sita samokslo teorija turetu atkrist
Nu va pradeda grybauti
Reik tiketis, kad rytas atsipalaiduos 4am keliny, o ne 3am, to uztektu manau
Tikra teletabiu taure ,atrodo kad nesiruosia niekas varzybom kad ir kokios svarbos jos butu. atejo palakste del vaizdo belgai
2kelinukai jau 61 praleistas taskas ramiai sakyciau taip..... Over 120 kaip NBA rytas varys
Belgu gelezine gynyba 😄
101 kofas uz belgus 😄D
Jau ryto priesininku kofas value, tai gali spiceliai pasiduot net jei lememos varzybos 😄
Turbūt viena didžiausių Ryto vadybos klaidų buvo nebežaisti Siemense. Nėr net ko lyginti jausmo stebint žaidimą toje mažoje salytėje ir normalioje arenoje. Bet gal kelių metų situacija atsitaisys
Jo, islepe ryto fanai, na i tokias varzybas turbut sueis daugiau nei vidurkis;]
Gaila Vilniuje fanų susirenka mažiau negu Pasvalyje.. Neskaitau RU. Šiaip pritariu,turėtų važiut nesunkiai per belgus,nes nelabai yra ką čia ir lygint. Rytas rimtesnis gerokai ir jeigu nesumals š vėl,tai viskas bus okey. Sėkmės