Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Rich.

Panathinaikos (A.Fotsis) - CSKA

04/22 21:45
Įdėta 2015/04/22 13:12 | 3 padėkos | 2097 peržiūros
  • Taip: 51.4%
  • Ne: 2.7%
  • Nežino: 45.9%
  • Balsų: 74

Statymas: Mažiau (A.Fotsis under 9pts) @-118 8/10 +6.80

Didelis totalas sios dienos macui. Tiesiog per gerai kolkas meta tritaskius Fotsis sioje serijoje, o praktiskai tritaskius ir temeta. Top16 etape turejo tik 6 tasku vidurki, CSKA turi padaryti isvadas ir dengtis ties trajaku aktyviau, tokiu atveju cia tik underi matau Fotsio.Sekmes.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (15)

  • Vamos,jau gal uzteks cia apie "naturalia atranka".Kaltinimai absurdiski.Jei jau Rich "kenkia jusu verslui",tai atsikelkite anksciau,pats pasirasykite zaideju linija,ir po 5min.kaip tik topsport duoda savo,jus jau tupit budeleje.Ir Rich nebeliks ka cia ideti.Anokia cia "brangenybe" Fotsis 9?Jeigu Rich cia mestu topsporto klaidas,tai pretenzijos butu suprantamos,bet gi jis ju nemeta.Visu tokiu forumu prasme:
    1.Pamatei gera picka-pasistatei,parasei.
    2.Atejai i foruma,patiko pickas-"pasivogei".
    Bet del neadekvaciu zaideju ir labai jau gudriu moderatoriu cia ir kitur to nera.
    Losejas "is III lygos"(jam galbut iki galo nesuvokiant) irgi gali pasiulyti labai gera statyma.Perknisti kiekviena diena visa linija vienam neimanoma.
    Rich dek savo pickus ir buk ramus.Ir as is taves "vagiu",tik kolkas nesekmigai😔
    Del Fotsio:Mano galva cia ir yra 8, 8,5.Kas vakar istrigo varzybose.Eina gynejas link krepsio-nieko pavojingo.Voroncevicius soka atgal nuo Fotsio-neva pades.Ir lieka jis "1 lauke karys".Aisku-kamuolys Fotsiui ir 3 lengvi taskai.Ir taip pas Voronceviciu jau nekarta ir ne 2 pastebeta.Pozicinej gynyboj silpnas zaidejas.

  • PROFIS

    BET365 yra visiskai kiauri ant zaideju totalu,nesugeba liniju jau 5 metus nustatyti normaliai,tada pasidarai pliuso ir gauni greitai limitus...Limitai yra ju tiksliausia linija 😄 😄 😄

    Dėl limitų pritariu, bet kad jie kiauri ant žaidėjų totalų tai nereikia taip sakyt. Totalai sumetami prieš mačą porai h, kai tuo tarpu topuose, tomnybetuose gali nuo ryto pasiimt, kai per visą dieną gali viskas apsiverst atvirkščiai.

  • Smagu, kad bent is dalies supranti 😁 Vieniem, pvz povas amzinas Topsporto karys, tai yra pramoga, azartas. Kitiem, tai yra verslas, kuri ir taip apsunkina bukmekeriai. Todel bent vieni kitiem galim to neapsunkint. Ir nesvarbu ka tie pauksciai sneka, jie visada kitus matuoja pagal save. Jei jie nelaimi, vadinasi niekas negali laimet 😁 Visokiu yra, visokiu reikia.

  • Povai, jeigu buciau jautrus, senai buciau nebedejes zaideju kai tik Vamos pradejo zysti. Yra zmoniu kurie pirko is manes tuos statymus, o yra ir zmoniu kuriems kartas nuo karto ir per PM duodavau statymu is geros valios. Tiesiog prie nuotaikos atsiranda noras ir cia pasidalinti gerais statymais. Is dalies suprantu ir pati Vamos, lazybos yra verslas ir cia yra daug niuansu. Niekada nemegau pykciu, vistiek musu visu tikslas yra laimeti.

  • Rich.

    Kaip Filosofui, labai nelogiskos mintys, bet prasom.

    Vamos, toks rimtas losejas (kaip tu pats save pristatai) kaip tu, manau nenubedneji nepasistates vieno zaidejo statymo ir tu pats ta puikiai supranti, nes is zaideju eina centai. Ir visgi nusprendziau nebedeti cia daugiau zaideju, bet kokiu atveju is to naudos apart savo pastatymo, vistiek negaunu, o ir tau nebeskaudes sirdies.

    Gerbiu uz tai, kad pagaliau susipratai. Ir tikiu, kad pats susiprotejai, nors as ir bandziau ant kelio uzvest. O siaip ant zaideju neskubant ir pervaziuojant per kelis punktus galima pasidet nemazai ir tai yra mano ir kai kuriu aplinkiniu banko valdymo dalis. Ir kai kazkas tuos statymus ismetineja i ora ir padeda Topo bukmekeriam palei nosi, tai darosi pikta ir atsiranda tokie komentarai kaip mano 😁 bandyk gauti daugiau naudos is to, jei pats dar negali uzsideti tiek, kad statymus blokuotu ir isimtu is pasiulos, tai susirask zmoniu, kurie noretu tavo statymu uz kazkoki mokesti. Tada tiesiog prasides lenktynes kas pirmesnis pasides ta statyma ir tai bus garbinga. Skirtingai nuo to ka tu dabar darai dedamas viska i prognozes, kur jas mato kruva neismaneliu vanagu, kruva bukmekeriu ir kitu kenkeju.

  • Baxhiuaa

    Faktas. Pritariu Povui. Tuos koridorius tarp žaidėjų totalų ir per 3 taškus galima rast, o topas ne kartą laimėjo užkeldamas žaidėjų totalus. Geriausią liniją parodys bet365 pora h prieš mačą įmesdamas totalus ir pažiūrėsim 😁

    BET365 yra visiskai kiauri ant zaideju totalu,nesugeba liniju jau 5 metus nustatyti normaliai,tada pasidarai pliuso ir gauni greitai limitus...Limitai yra ju tiksliausia linija 😄 😄 😄

  • Aš čia bandžiau pajuokauti (turbūt nevykusiai). Palaikau tave Rich, o ne Vamos, kuris čia save išaukština ir vadina rimtu dėde. Gal jis ir yra toks, bet patylėti ten, kur reikia, nemoka. Nesinori net klausyti jo, kai jis taip visus iš šuns dienas deda. Vamos, o kur tavo elementari pagarba paprastiems žmonėsm, ką?

  • Faktas. Pritariu Povui. Tuos koridorius tarp žaidėjų totalų ir per 3 taškus galima rast, o topas ne kartą laimėjo užkeldamas žaidėjų totalus. Geriausią liniją parodys bet365 pora h prieš mačą įmesdamas totalus ir pažiūrėsim 😁

  • Taigi Vamos zaidejuose vapse nieko neraukia, nebuk jautrus, Rich. Turiu statistika siokia tokia, kai Topas su didesniais totalais nustato kur kas tikslesnes linijas. Tarkim dabar dave 9 taskus Fotsiui, ne veltui galbut ta ir padare, nors Tony duoda 7, kai Tony visada duoda mazesnius totalus. Statymas nebuna garantuotas niekada, kai Topas duoda 2 taskais aukstesni totala, pavyzdziu galima duot daugybe. Labiau isigilinus statymas ir vertas 8-9 tasku.

  • Filosofas

    Tai čia aišku, kad Rich dirba topsportui, kitaip tokių zapadlo tikrai nedarytų. Dėkui, Rich.

    Kaip Filosofui, labai nelogiskos mintys, bet prasom.

    Vamos, toks rimtas losejas (kaip tu pats save pristatai) kaip tu, manau nenubedneji nepasistates vieno zaidejo statymo ir tu pats ta puikiai supranti, nes is zaideju eina centai. Ir visgi nusprendziau nebedeti cia daugiau zaideju, bet kokiu atveju is to naudos apart savo pastatymo, vistiek negaunu, o ir tau nebeskaudes sirdies.

  • Tai čia aišku, kad Rich dirba topsportui, kitaip tokių zapadlo tikrai nedarytų. Dėkui, Rich.

  • Tie kurie nieko patys nesugeba ir tik naudojasi kitais lazybose savaime aisku komentuos "viska jis cia gerai daro", "pats pasiemu daznai, esu dekingas", bet jus esat zemiausia grandis lazybose ir teoriskai turetumet statyt tik tada, kai tie, kurie patys tokius statymus randa, buna pasistate. Dabar supuls visi vanagai nieko nesuprantantys apie pagarba kitam losejui ir apskritai nezinantys ka reiskia laimet lazybose. Tai zinokit man jusu nuomone nerupi. O rimti dedes supras ka as sakau. Negalima sitaip kitiem daryt zapadlo.

  • Kur tavo statymas Richasai?

  • Ka tu vamosai cia darai ?

  • Labai stiprus sitas.