Vytautas - Žalgiris
- Taip: 52.6%
- Ne: 5.3%
- Nežino: 42.1%
- Balsų: 38
Statymas: Daugiau (Vytautas suminis daugiau 69.50) @1.850 10/10 +8.50
Prienų Birštono-Vytautas namuose priima Kauno Žalgirį. Rungtynės bus įdomios be jokios abejonės ir ilgai galvojau ar imti Prienų pliusinę ar suminį. Likau prie suminio.
Prienų klubas pasikeitė kardinaliai nuo praėjusio sezono ir šiųmetė komanda atrodo tikrai verta patekimo į ketvirtuką. Žalgiris nuo senų laikų turi Prienų sindromą, o Prienai prieš grandus sužaidžia visada geriau. Pirmose rungtynėse su Lietkabeliu labai gerą įspūdį paliko Prienų mobilumas puolime. Priekinė linija yra ganėtinai silpna, bet visi žaidėjai apart Čepukaičio ir Butkevičiaus gali mesti tritaškius. Nežinau kodėl, bet būtent Butkevičius ir nežaidė praėjusiame susitikime, o dėl to į centro poziciją buvo pastūmėtas Dilys, kuris žaidžia toliau nuo krepšio. Visas Prienų krepšinis paremtas tritaškiais ir bėgimu.
Žalgiris žaidė su Šiauliais, rotavo visais 12 krepšininkų ir paiko tikrai neblogą įspūdį. Visa komanda rimtai sukomplektuota ir tik galbūt Lipkevičiaus ir Lekavičiaus žaidimas nebuvo pernelyg geras tame susitikime. Pagaliau Žalgiris tapo universalia komanda puolime, Kalnietis kaip įžaidėjas yra tikrai geras, Seibutis, Hanlanas, Ulanovas, Pocius ir priekinė linija. Visi žaidėjai yra pajėgus patys daryti taškus. Greitas puolimas su Hanlanu aikštėje veikia puikiai. Blogiausia būtų, jei Žalgiris nepataikytų metimų ir skirtumas būtų mažas. Tada Krapikas be abejonių įjungs gynybos rėžimą ir Prienų Birštono-Vytautas turės problemų.
Bet kokiu atveju, laukiu rezultatyvių rungtynių, o Prienai tikrai pajėgus mesti 70 ar daugiau taškų čia, sėkmės!
70- 82, buvau pasiemes 70,5 overi ir bendra 152,5 overi, gerai, kad smulkiai 😄
Kazko lkl pradziai nepermeta tu 155 vidurkio
70- 82, buvau pasiemes 70,5 overi ir bendra 152,5 overi, gerai, kad smulkiai 😄
Tik nusisaut belieka po tokiu varzybu *** 😡! 70.5 overi turejau..... ***
2 minutes gale nepelne tasku visai,
Tik nusisaut belieka po tokiu varzybu *** 😡! 70.5 overi turejau..... ***
Galima sakyti praejo 😁
Kritau i gera duobe su paskutiniais statymais...nafik
Prais pamatysi nesinervuok dar
Aha, liejas tritaskiai laisvai 😁 baudos nebent liejas pro sali laisvai
Kritau i gera duobe su paskutiniais statymais...nafik
Sitas prait turetu, tuo itampa nuims trajekeliai atsiris
Stambiai overi pasidejau! Lai 3taskiai liejasi laisvai!