Pasirinkite laiko juostą:
Kappa1
Sixers - Lakers
12/02 03:00
Įdėta 2015/12/01 18:30 | 0 padėkų | 1263 peržiūros
- Taip: 62.5%
- Ne: 17.5%
- Nežino: 20.0%
- Balsų: 80
Statymas: Lakers (su OT) @100 8/10 -8.00
Bando gaudyt žmonės pirmą Sixeriu pergale 😄 Didžiausi nevykėliai lygos istorijoj priima kitus nevykėlius. Klausimas kurie mažesni nevykėliai? Akivaizdu, kad Lakersai. Debiliškas sprendimas gaudyt Philos pergales kiekvienose rungtynėse. Komandoms žaidžiant prieš juos motyvacija kaip tik išauga, nes niekas nenori pralaimėt šitiem idiotam tiek aikštėje, tiek už aikštės ribų, kaip sake Conley. Geras argumentas, kad Kobei paskutinės varžybos jo mieste, gal suloš ir jis. Geras pasirinkimas man čia, kofas taip pat.
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Aš pilnai tikiu, bet kartais susidaro toks vaizdas, kad fanai tos komandos labiau bijo pralaimėt nei pati komanda.
Poto,kai Grizliai laimejo pries juos sake, kad geda pralaimet tokiems butu. Pries kelias dienas skaiciau
Ką sakė Conley? 😄 šiaip nevykėliškai jie pradžioje atrodė. Dabar 5 kokias rungtynes duoda garo ir likus iki endo porai minučių kontroliuoja rungtynes. Aišku sulūžta gale, bet šis mačas slidus kaip žaltys. Eisiu ir aš su lakerkom, nes skaitau, kol gsw streakas tęsiasi nelemta ir jiems jo nutraukt 😉