Pasirinkite laiko juostą:
saltas kaip ledas
Sochi - Podolsk
01/23 19:30
Įdėta 2018/01/23 17:25 | 0 padėkų | 937 peržiūros
- Taip: 33.3%
- Ne: 66.7%
- Nežino: 0.0%
- Balsų: 3
Statymas: Mažiau (5) @-123 7/10 +5.67
Kad ir kaip Podolskas prastoje formoje, bet nemanau leisis triuskinamas ir ypac nuo tokios komandos kaip sochi. Podolskas paskutiniame game parode atsigavima. 2-0kazane nugalejo.
Sochi nera toks ypatingas, kad pasimtu lengvai cia pergale manau cia klampus zaidimas bus, kur tikrai sochio puolimas neturetu paraliauti. Sochi jau 3game nebuvo virsijas sito vidurkio, bet zaide preis CSKA jokerit, tai nera ko noreti, bet kad su slovan bratislava suzaid 1-1 tai keista. Manau cia Sochi bus nuvertines priesininka ir bus taip pat kaip ir su Bratislava. Vidurkis ganetinai aukstas, tai bandom
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai
Labai neparanki tarpusavio rungtynių istorija. Per 12 mačų vos vienas underis ir sykį pataikyta į totalą. Manyčiau, over 5.5 būtų geresnis pasirinkimas.