Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
CIA

Oldenburg - Bayern

03/31 21:30
Įdėta 2018/03/31 12:59 | 0 padėkų | 1243 peržiūros
  • Taip: 50.0%
  • Ne: 10.0%
  • Nežino: 40.0%
  • Balsų: 20

Statymas: Bayern (-4.5) @-109 9/10 -9.00

Nesuvokiamas man Bayern vadovybes sprendimas atleisti Djordeviciu ir aisku nezinau kaip tai gali paveikti Bayerno zaidejus, bet prie normaliu aplinkybiu bavarai turetu buti labai pikti ir motyvuoti, nes iskrite is Europos dar gavo antausi nuo Albos ir dabar jau nieko neliko tik bandyt atsistoti ant koju ir uzdominuoti Vokietijoje. Tokias begancias komandas kaip namai Bayernas gali ramiai apstabdyti ir nesinori tiketi, kad taip visa sezona atrode bavarai dabar ims ir sulus. Siaip galva geresni yra sveciai ,o ir Oldenburgas pastaruoju metu pernelyg dega prie tritaskio linijos (trys paskutiniai macai: 12/24, 12/28, 15/24) ir laikas jau jiems ramesni maca suzaisti.

18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Komentarai (12)

  • Da nu ***

  • Net jaučiu kaip Bayern žaidėjai nori teisėjus perp**t 😄

  • Grynai ***

  • Ką mėto tą pataiko. Vienas iš tų statymų kur sėdi ir žvengi kaip neina 😂

  • Lavonu lyga, puse pagrindiniu nelosia nei redingas nei djedovicius, konkreti buvo masofke, totalus raganosis))))

  • Oldenburg 5 trajakai per pirma kelini 😄

  • CIA

    Nu tai jie ten gyvena prie tos tritaskio linijos,bet 10 tritaskiu is 30 dar nera kazkoks stebuklas kai tiek meti 😁

    Bayernui turbut dar Wilbekino 10 tritaskiu vaidenasi , ALBA taip pat juos tritaskiais suvarpe 14/25

  • Nu tai jie ten gyvena prie tos tritaskio linijos,bet 10 tritaskiu is 30 dar nera kazkoks stebuklas kai tiek meti 😁

  • Oldenburg dega labai jau ilgai. 10 rungtyniu is eiles kai pataiko bent 10 tritaskiu

  • Vamos!!

    Oldenburgas pagaliau pilnos sudeties ir zaidziant namie neimciau bayerno tokios negrazios foros. Realiai cia labai arti beto, butu -2.5 turbut ir as imciau.

    Sutinku del foros,cia,matyt,paskutine imama.

  • Tavo argumentai priesingi tavo pasirinkimui

  • Oldenburgas pagaliau pilnos sudeties ir zaidziant namie neimciau bayerno tokios negrazios foros. Realiai cia labai arti beto, butu -2.5 turbut ir as imciau.